Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De waterdraagster” &”De panfluitspeler”. Een paar beelden van donkergeptaineerd brons op rood marmeren sokkel.
“De waterdraagster” &”De panfluitspeler”. Een paar beelden van donkergeptaineerd brons op rood marmeren sokkel.
“De waterdraagster” &”De panfluitspeler”. Een paar beelden van donkergeptaineerd brons op rood marmeren sokkel.

“De waterdraagster” &”De panfluitspeler”. Een paar beelden van donkergepatineerd brons op rood marmeren sokkel.

”La porteuse d’eau” & “ Le joueur de flûte de pan”. Deux statues en bronze sur socles en marbre rouge.
Dim. h: 29 cm
SKU: 0603180131.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 6 March 2018 19:00
Catalogue #131
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #157

    Een zittende tijger van gepolychromeerd brons.

    Un tigre assis en bronze polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 21 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #677

    Drie beelden van gesculpteerd hout, waarbij twee in de vorm van een leeuwin met een welp en één in de vorm van een liggende leeuw. Eén oortje beschadigd.

    Trois statues en bois sculpté, dont deux représentant une lionne et son lionceau et une représentant une lionne couchée. Une oreille est manquante.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 25 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #153

    Een bronzen jardinière, gedragen door een classicistische waterdraagster.

    Une jardinière en bronze portée par une porteuse d’eau classique.
    No longer available
    Dim. 76 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #204

    Een Romeinse mannentorso van composiet op een arduinen sokkel.

    Torse d’un guerrier romain en composite sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 125 cm
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #588

    Een verguld bronzen luchter met acht armen met telkens twee lichtpunten.

    Un lustre en bronze doré à huit bras avec chaque fois deux points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #804

    Een bronzen luchter in barokke stijl met acht lichtpunten.

    Lustre baroque en bronze à huit bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 400
  • #188

    Een paar twee-armige kandelaars van albast en verguld brons in Lodewijk XV-stijl.

    Une paire de chandeliers à deux bras en albâtre et bronze doré, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #213

    Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.

    Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #595

    Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.

    Lanterne de vestibule en bronze et verre de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #65
    Cary Diller (?)

    “Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje beschadigd.

    “Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière accidentée.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #202

    Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.

    Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #158

    Een paar zittende leeuwen van gebeeldhouwd hout. Eén gerestaureerd.

    Deux lions assis en bois sculpté. Un lion a été restauré.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #567

    “Eqyptische krijger”. Een groot bronzen beeld. Wapen manco.

    ”Guerrier égyptien”. Une grande statue en bronze. L’arme est manquante.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #161

    “Classicistische voorstelling van een schrijver”. Een bronzen beeld op voetstuk van zwart marmer en hout.

    ”Représentation d’un écrivain classique”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir et bois.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #475

    Een paar olifanten van gesculpteerd jade op houten voetstukjes.

    Une paire d’éléphants en jade sculpté sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #228

    Een klein tafelklokje van brons en glas. Frankrijk.

    Une petite pendule de table en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #295

    “Man met bugel in de sneeuw”. Een meerkleurig beeldje van glaspasta.

    ”Un homme et clairon dans la neige”. Une statue en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #163
    A. Bouny

    Bronzen beeld van een Belgische soldaat uit de eerste wereldoorlog. Gesigneerd.

    Une statue en bronze représentant un soldat le la première guerre mondiale. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 260 / 300
  • #187

    “Naakt in jarretelles”. Een bronzen beeld.

    ”Nue en jarretelles”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #197

    “Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.

    ”Mercurius”. Une statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, décoration en relief dans une frise.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 440 / 480
  • #267
    Collection d’art

    Een replica van een XVIIIe eeuwse pendule van verguld brons met een voorstelling van Cupido en Bacchus.

    Une réplique d’une pendule du XVIIIième siècle en bronze, représentation de Cupidon et Bacchus.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #111

    “Huilend jongetje”. Een buste van terracotta.

    ”Petit garçon qui pleure”. Un buste en terre cuite.
    No longer available
    Dim. h: 30 m
    Estimate: € 40 / 50
  • #577

    “Japanse krijger te paard”. Een bronzen groep. Wapen manco.

    ”Guerrier japonais à cheval”. Un groupe en bronze. L’arme est manquante.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #608

    Een paar jardinières van zwartgepatineerd brons, versierd met vrouwen- en mannenhoofden en met everzwijnenkoppen.

    Paire de jardinières en bronze à patine noire décorées de têtes humaines et de têtes de sangliers.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 1700 / 2000

Other lots in this auction

  • #116

    Een eikenhouten broodkast met twee deuren.

    Une panetière en chêne à deux portes.
    No longer available
    Dim. 175 x 102 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #714
    F. Bruwiere

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.

    “Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #256

    Een eikenhouten commode in Régencestijl met drie laden. XIXe eeuw.

    Une commode en chêne style Régence à trois tiroirs. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. b: 122 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #175

    Een lot van zes Franstalige boeken met betrekking tot Daumier en Gavarni. We voegen er een Nederlandstalig boek aan toe: “De advocaat in de caricatuur” met o.a. werken van twee bovengenoemde kunstenaars.

    Un lot de six livres en Français en relation avec Daumier et Gavarni. Nous ajoutons un livre en Néerlandais : “ De advocaat in de caricatuur”.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #415

    Twee verschillende karpetten.

    Deux carpettes différentes.
    No longer available
    Dim. 34 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #709

    “Leurder”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd. Medio XIXe eeuw.

    ”Le colporteur”. Huile sur panneau. Signature vague. Mi XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 64 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #304
    W. Bieger

    ‘Herberginterieur’ . Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Intérieur d’auberge”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #220

    “Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    ”Toi et Moi”. Une bague en or blanc et jaune sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 3,22 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #382

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk drie glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt van Val St. Lambert. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.

    Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , trois petits verres et quatre petits bols. Marque Val St. Lambert. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #805

    Een groot glasraam met gekleurd glas in lood in vijf houten frames. Tijdperk art deco. Enkele breuken.

    Grand vitrail en verre de couleur dans cinq cadres en bois. Epoque art déco. Quelques accidents.
    No longer available
    Dim. 60 x 258 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #394
    Val St. Lambert

    Een glasservies van kleurloos kristal, bestaande uit twaalf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen, zes borrelglaasjes, tien longdrinks en vier whiskyglazen.

    Un service de verres en cristal incolore comprenant douze verres à vin rouge, huit verres à vin blanc, six verres à schnaps, dix verres long drink et quatre verres à whisky.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #653

    Een paar borden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een bloeiende struik.

    Deux assiettes en porcelaine de Chine avec un décor polychrome d’un buisson florissant.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 60 / 120
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More