Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De waterdraagster”. Een bronzen beeldje op groen marmeren voetstuk. Manco.
“De waterdraagster”. Een bronzen beeldje op groen marmeren voetstuk. Manco.
“De waterdraagster”. Een bronzen beeldje op groen marmeren voetstuk. Manco.

“De waterdraagster”. Een bronzen beeldje op groen marmeren voetstuk. Manco.

“La porteuse d’eau”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert.
Dim. h: 34 cm
SKU: 3005170247.
Categories: Beeld, Brons, Marmer.
Auction day: 30 May 2017 19:00
Catalogue #247
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #197

    Een beeldje van donkergepatineerd brons in de vorm van een uil op een paar boeken. Het uiltje openend in twee helften rond een vrouwelijk naakt. Naar een werk van Bergman.

    Statuette en bronze à patine foncée représentant un hibou sur des livres. Il ouvre en deux et révèle un nu féminin. D’après une oeuvre de Bergman.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #208

    Een verstelbare design bureaulamp.

    Lampe de bureau design réglable.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 550
  • #505
    Barye

    Een liggende tijger van bruingepatineerd brons. Draagt een handtekening. Zonder sokkel.

    Tigre couché en bronze à patine brune. Porte une signature. Sans socle.
    No longer available
    Dim. l: 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #631
    Paul Sersté
    Period: 1910 - 2000

    “Afrikaanse man met hoed”. Een buste van terracotta op houten sokkel.

    “Africain au chapeau”. Buste en terre cuite sur socle en bois noirci.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #619

    Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 280 / 300
  • #219

    “Omhelzing”. Een gestileerd beeld van gietijzer.

    “Embrassement”. Sculpture stylisée en fonte.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 180 / 220
  • #803

    Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.

    Un buste féminin sur socle en forme de colonne corinthienne.
    No longer available
    Dim. h 127 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #594

    Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout op een voetstuk van groen marmer. Omstreeks 1800.

    Bouddha debout en bois polychrome sur base en marbre vert. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 188 cm
    Estimate: € 1000 / 1400
  • #213

    Een driedelig klokstel van arduin en roze marmer in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw.

    Une garniture de cheminée en pierre de taille et marbre rose, style Napoléon III. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #576

    Een gefineerde commode met drie geaccoleerde laden met koperen trekkers en met een marmeren blad.

    Une commode en placage de ronce avec trois tiroirs, tablette en marbre et poignées en cuivre.
    No longer available
    Dim. b: 83 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #668

    Een lamp met een bloemenvormig kapje, gedragen door een geisha van zamak en ivoirine op een voetstuk van meersoortig marmer.

    Une lampe avec abat jour en forme de fleur portée par une geisha en régule et ivoirine sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #203

    “Officier” & “Dame met parasol”. Een paar beeldjes van verguld brons met ivoren handjes en gezicht en op onyxen voetstukken.

    “Officier” et “Dame à l’ombrelle”. Paire de statuettes en bronze doré aux mains et visages en ivoire et sur socles en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #801

    Een stenen wandornament in de vorm van een zittende Boeddha in lotushouding.

    Ornement mural en pierre représentant le Bouddha assis sur une feuille de lotus.
    No longer available
    Dim. H 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #611

    Een halllantaarn van brons en glas, versierd met strikken en gebladerte.

    Lanterne de vestibule en bronze et verre décorée de noeuds et de feuillages.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #183

    “Uil op een stronk”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van Milo.

    “Hibou sur une branche”. Statuette en bronze ) patine brune sur socle en marbre. D’après une oeuvre de Milo.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #633

    Een jachthond van gepatineerd brons op een houten voetstuk. Begin XXe eeuw.

    Chien de chasse en bronze patiné sur socle en bois. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #193

    “Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.

    “Nu agenouillé”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après l’oeuvre de Henri Laurens.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #424

    Een arend van bruingepatineerd zamak op een voetstuk van bergkristal.

    Un faucon en régule sur pied de cristal de roche.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #257

    Een bronzen piedestal in art nouveaustijl met een beeld van een jonge vrouw in het midden.

    Un piédestal en bronze style art nouveau avec, au milieu, une statue représentant une femme.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #243

    “De fluitspeelster”. Een beeldje van zamak op sokkel van bruin marmer.

    “La joueuse de flûte”. Une statue en régule sur socle en marbre brun.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #613

    Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.

    Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.
    No longer available
    Dim. b: 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #732

    “Drinkende monnik”. Een beeld van meerkleurig gips.

    “Moine buvant”. Statuette en plâtre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #168

    “Stijlvol koppel”. Een beeld van goudgepatineerd gips naar een ontwerp van Fisher. Austin Productions Inc, 1987.

    “Couple stylé”. Une statue en plâtre à patine dorée d’après une oeuvre de Fisher. Austin Productions Inc, 1987.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 80 / 140
  • #621

    Een grote halllantaarn van brons en glas.

    Grande lanterne de vestibule en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #582
    Antoni Clavé
    Period: 1913 - 2005

    “Hommage aan Dürer”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 10/40.

    “Hommage à Dürer”. Une lithographie. Signée et numérotée 10/40.
    No longer available
    Dim. 76 x 56 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #248

    Een schouwpendule van rood marmer met bronzen leeuwenkoppen met ringen aan de zijkant. Werkende staat.

    Une garniture de cheminée en marbre rouge à têtes de lions aux anneaux sur les cotés. En état de marche.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #363
    Murano

    Een hondje van geblazen blauw glas en een geslepen kristallen asbak. Sommerso, rood en geel gekleurd. Gemerkt.

    Un petit chien en verre soufflé bleu et un cendrier en cristal taillé rouge et jaune, Sommerso. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #67

    Een gietijzeren spaarpot in de vorm van een man met een sabel.

    Une tirelire en fonte peinte en forme de guerrier avec son sabre.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #784

    Een kleine sac-à-perles luchter van kristal en koper.

    Petit lustre dite sac-à-perles en cristal et cuivre.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #466

    Een klein zijden karpetje.

    Une petite carpette en soie.
    No longer available
    Dim. 84 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #671
    Kaiser

    Een grote dekselvaas van meerkleurig porselein met een Imaridecor. Op houten sokkel. Gemerkt.

    Un vase à couvercle en porcelaine polychrome avec décor Imari. Sur socle en bois. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #43
    Val St. Lambert

    Een asbak van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en genummerd 171/400.

    Un cendrier en cristal taillé, couleur verte dans la masse. Marque à la base et numérotée 171/400.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #682
    Amphora

    Een vaas van meerkleurig aardewerk.

    Vase en faïence polychrome à décor au perroquet. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #382
    Zwiesel

    Drie cilindervormige designvazen van rookbruin kleurig kristal in oplopende hoogtes. We voegen er een een designvaasje in de geest van Murano aan toe. Gemerkt.

    Trois vases design cylindrique en cristal brun fumé. Nous ajoutons un petit vase design style Murano. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 21 - 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #253

    Een kam en een spiegel van zilver. In etui.

    Un peigne et un miroir en argent. Dans un étui.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #191
    Edouard Drouot
    Period: 1859 - 1945

    “De ploeger”. Een groep van groengepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.

    “Le laboureur”. Un groupe en bronze patiné vert sur socle en marbre noir. Signé.
    No longer available
    Dim. l: 65 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More