Other lots in this auction
-
#674Joseph Dirk Uittenbogaard
“Waterlandschap met eenden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial et canards”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#675
Drie antieke dekselpotjes van meerkleurig Chinees porselein, versierd met bloemendecors. De twee grote met een haarscheur.
Trois petits pots à couvercle en porcelaine de Chine polychrome, décors de fleurs.No longer availableDim. h: 10 & 13 cmEstimate: € 200 / 240 -
#214Buuk
“Hoevelandschap met boerin.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage, fermette et fermière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24,5 x 38 cmEstimate: € 100 / 160 -
#377
Een lot koper, bestaande uit een bugel, een vierdelig haardstel, twee pepermolens, een schuimspaan, een beddenpan, enz.
Un lot de cuivre, comprenant un bugle, une garniture de cheminée en quatre pièces, deux moulins à poivre, une écumoire, une panne de lit, etc...No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#580
Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 460 / 500 -
#330
Een 18 karaats geel gouden hanger met inscriptie. Gemeenteraadslid 1888.
Un pendentif en or jaune avec inscription: Gemeenteraadslid 1888.No longer availableDim. 17,66 gEstimate: € 350 / 450 -
#297Delvaux
Een zwarte vintage handtas met stoffen hoes.
Un sac à main vintage en cuir noir. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#800
Een lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, kettingen en een Tissot dameshorloge.
Un lot de bijoux de fantaisie, dont des colliers, chaînes et une montre pour dame Tissot.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#557
“Van Gogh”. Een beschilderde kartonnen buste. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘84.
”Van Gogh”. Un buste en carton, peint. Signée en dessous et daté ‘84.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 200 / 300 -
#408
“St. Rochus.” Beeldje van Andenne porselein.
”Saint Roch”. Une statue en porcelaine d’Andenne.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#708
Lot Imari porselein: een vaas (H. 25 cm), een kleine vaas (H. 20 cm), een lampenvoet en een schotel (Ø 33 cm).
Un lot de porcelaine Imari: un vase (H 25 cm), un vase (H 20 cm), un pied de lampe et un plat (Ø 33 cm).No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#296
Een paar gebeeldhouwd notenhouten fauteuils-en-cabriolet in Regencestijl.
Une paire de fauteuils-en-cabriolet en noyer sculpté style Régence.No longer availableEstimate: € 80 / 100