Similar lots by type
-
#69Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Winters hoevezicht”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 62/350 buiten de plaat.
”Vue hivernale de la ferme”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Seadeleer. Signée et numérotée 62/350 hors planche.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#19“Zicht op Praag” gesigneerd Gall en E.A. Evenals “Gestilleerd zicht op Novgorod”. Resp. een kleurenets en een aquarel op papier.
“Vue sur Prague” et “Vue stylisée sur Novgorod”. Respectivement une eau forte en couleurs et une aquarelle sur papier.No longer availableDim. 10 x 12,5 & 11,5 x 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#574Utagawa HiroshigePeriod: 1795 - 1885“Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Gesigneerd. Omstreeks 1830 - 1840.
”Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Porte une signature. +- 1830-1840.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#384Een lot van vier prenten met betrekking tot snooker en biljart.
Un lot de quatre images en relation avec le snooker et le billard.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#354“Haemispherum...”. Een serie van vijf gravures, met de hand ingekleurd en één afwijkende door Valk en Schenk te Amsterdam. Heruitgave van de hemelkaarten van Andreas Cellarius, oospronkelijk uitgegeven door jansenius in 1660.
”Haemispherum”. Une série de cinq eaux-fortes, mises en couleurs à la main, une est légèrement différente et par Valk et Schenk à Amsterdam.No longer availableDim. 43 x 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#739‘ La tristesse et la terreur’ . Een lithografie uit de XIXde eeuw.
”La tristesse et la terreur”. Une lithographie du XIXième siècle.No longer availableDim. 18 x 12,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#652“Scherpenheuvel”. Een XVIIe eeuwse gravure. 1661.
”Scherpenheuvel”. Une gravure du XVIIième siècle. 1661.No longer availableDim. 45 x 47 cm.Estimate: € 80 / 120 -
#334‘Char d’Anvers ou d’Albert et d’Isabelle. 21 juillet 1856’.
Een Chromolitho uit de XIX de eeuw
”Char d’Anvers ou d’Albert et de Isabelle. 21 juillet 1856”. Une lithographie chromo du XIXième siècle.No longer availableDim. 32,5 x 50,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#802“Antverpia Mercatorum Emprium”. Een met aquarel ingekleurde kopie van de bekende kaart met zicht op de rede van Antwerpen uit de XVIe eeuw.
“Antverpia Mercatorum Emprium”. Copie colorée à la main d’une carte connue représentant la rade d’Anvers au XVIe siècle.No longer availableDim. 55 x 220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#524Een reeks van tien oude modeprenten naar werken van Guy David.
Une série de dix anciennes images de mode d’après les oeuvres de Guy David.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#374Leon BruninPeriod: 1861-1949“La lecture interrompue”. Een ets. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”La lecture interrompue”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 27 x 20,5.Estimate: € 30 / 40 -
#594Toyohara ChikanobuPeriod: 1838 - 1912“Singing songs for primary education”. Een oude handgekleurde houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1887. Als linkerpaneel van een triptiek.
”Singing songs for primary education”. Une gravure sur bois ancienne. Signée et datée 1887. Panneau de gauche d’un triptyque.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 200 / 260 -
#344Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 156/350 buiten de plaat en met stempel van de Saedeleer.
”Paysage hivernal”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 156/350 hors planche et avec cachet de de Saedeleer.No longer availableDim. 66 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#452Jules De BruyckerPeriod: 1870 - 1945Een serie van vier etsen met voorstellingen van diverse personages in een herberg. Telkens buiten de plaat gesigneerd en op 100 exemplaren genummerd.
Une série de quatre eaux-fortes représentant des personnages divers dans une auberge. Signées hors planche et numérotées sur 100 exemplaires.No longer availableDim. 19 x 20 cmEstimate: € 400 / 500 -
#724Walter VaesPeriod: 1882 - 1985“De accordeonspeler”. Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.
”Le joueur d'accordéon”. Une eau-forte. Signée dans la planche et hors planche.No longer availableDim. 8 x 5,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#459John Michaux“Kanaal te Nieuwpoort”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 2/50 buiten de plaat.
”Le canal de Nieuport”. Une eau-forte. Signée et numérotée 2/50 hors planche.No longer availableDim. 61 x 76 cmEstimate: € 30 / 40 -
#634Twaalf herdrukken van houtsneden uit het boek “Selected insects” door Kitagawa Utamaro.
Douze réimpressions de gravures sur bois venant du livre “Selected insects” par Kitagawa Utamaro.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
#585Keisai EisenPeriod: 1290 - 1848“Moeder en kind”. Uit de reeks“The ten views of darling children in the present day”. Houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1820.
”Mere et enfant”. De la série”The ten views of darling children in the present day”. Gravure sur bois. Signée et datée 1820.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#29“Moeder met kind”; “Confrontatie met de dood” & “Marine”. Drie verschillende etsen. Allen gesigneerd binnen de plaat.
”Mère et enfant.”, “Confrontation avec la mort.” & “Marine.” Trois eaux-fortes. Toutes signées dans la planche.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#159Een reeks van zes oude gravures, afkomstig uit een exemplaar van de Lutherse bijbel. XVIe eeuw.
Une série de six gravures anciennes, d'après un exemplaire de la bible Luthérienne. XVième siècle.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#229Een met aquarel ingekleurde kopie van een kaart van Antwerpen uit 1565.
Une carte ancienne de 1565 de la ville d’Anvers, mis en couleurs en aquarelle.No longer availableDim. 272 x 131 cmEstimate: € 300 / 500
Other lots in this auction
-
#71Een jongens- en en meisjesbuste van bruingepatineerd brons.
Un buste d’un jeune homme et d’une jeune fille en bronze.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#348Een XIXe eeuws kruisbeeld van gefineerd hout met een gesculpteerd lindenhouten Corpus.
Un crucifix du XIXième siècle en bois de placage avec un Corpus en noyer sculpté.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#379Armand Rassenfosse“Arbeidersvrouw”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1917 in de plaat.
”Femme d’ouvrier”. Une lithographie. Signée et datée 1917 dans la planche.No longer availableDim. 26 x 18,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#640Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een grote kwarts.
Une bague en or jaune sertie d’un grand quartz.No longer availableDim. 9,08 gEstimate: € 300 / 400 -
#612“Man met honden”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Homme et chiens”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#832Een paar gefineerde nachtkastjes met een deurtje en een lade.
Paire de tables de chevet en bois de placage ouvrant à une porte et un tiroir.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 40 / 50 -
#310Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale robijn van ± 2,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants taillés en princesse ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’un rubis central de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#648Twee Chinese hoofdjes van terracotta.
Deux petites têtes en terre cuite de Chine.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 120 / 160 -
#784Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis-Philippestijl met fluwelen bekleding.
Une série de six chaises en acajou, style Louis Philippe avec revêtement en velours.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#686Een commode tombeau met twee laden, versierd met marqueterie en bronsbeslag en met een marmeren blad. Lodewijk XV-stijl, XIXde eeuw.
Une commode tombeau à deux tiroirs, décoration de marqueterie et ornements en cuivre, tablette en marbre.No longer availableDim. b: 113 cmEstimate: € 300 / 600 -
#516Een sober eikenhouten bureau met telkens een deurtje in de blokken en met drie laden onder het blad. Medio XXe eeuw.
Un bureau sobre en chêne avec une porte dans chaque bloc et trois tiroirs sous la tablette. Mi XXième siècle.No longer availableDim. 147 x 85 cmEstimate: € 100 / 150 -
#51Royal Dux“Boerin met koe” & “Boerin met melkkan”. Twee groepen van zachte pasta. Beide gemerkt.
”Fermière et vache” & “Fermière et broc à lait”. Deux groupes . Avec marques.No longer availableDim. h: 20 & 24 cmEstimate: € 200 / 240





