#62Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Winters Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter Farm View". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#680
Een piëdestal met marmeren blad en bronzen beslag in de vorm van guirlandes.
#398
Een Chinees porseleinen waterdruppelaar en penseelhoudertje. XIXde eeuws.
A Chinese porcelain waterdropper and brush holder. 19th century.No longer availableDim. 7cmEstimate: € 60/80 -
#189Albert Jurardus Van Prooyen
#642
#651
Een set van twee zuilvormige lampenvoeten in marmer en brons.
A set of two column-shaped lamp bases in marble and bronze.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 60/80 -
#441
A patinated bronze sculpture of a Thai dancer on a wooden base.No longer availableDim. 80 cmEstimate: € 100/150 -
#594Val Saint Lambert
Een set van zes gekleurd kristallen glazen, Val Saint Lambert, op een presenteerspiegel met vergulde rand.
#214Idsidore VerheydenPeriod: 1846 - 1905
“Koeien bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#585Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930
“Vrouw met hoofddoek”. Een uit albast gesculpteerde buste op marmeren voet. Verso gesigneerd.
#670
Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.
#50
An 18 karat yellow gold necklace with an 18 kt yellow gold pendant or brooch set with a cameo.No longer availableDim. ketting 11,28 g camee 13,22 gEstimate: € 450/550