#43Een koekjesschaal in koper, kristal en onyx met een engeltje.
#6Johannes Van DuijnEen balustervaas met een lamp op gemonteerd, restauratie aan de hals, gesigneerd Johannes van Duijn, ca 1800.
#55AK KaiserEen paar AK Kaiser porseleinen kommen met groen bloemdecor. Met kartelrand. Onderaan gemerkt.
#118Aziatisch juwelenkastje. 2 deurtjes en 3 laden.
#10Een lot van twee klarinetten.
A lot of two clarinets.No longer availableOnline onlyDim. 63 & 64 cmEstimate: € 30 / 40 -
#151Een tekening van een jong meisje naar een foto nagetekend, gedateerd 1916 en gesigneerd Jos Jamar.
"Blind Saint Francis", a lithograph on paper, monogrammed JH. and numbered 6/16No longer availableOnline onlyDim. 54 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#155Een Madonna met Kind van terracotta. Jaren vijftig.
#87Een kleine albasten meisjesbuste.