Other lots in this auction
-
#795Een tafel met gerainureerde poten met twee klapbladen.
Une table à rayures sur les pieds et deux abattants.No longer availableDim. 72,5 cm Ø 97 cmEstimate: € 40 / 60 -
#464Een lot glas en kristal, bestaande uit elf coupes met vergulde decors en elf kleurloze coupes, waarbij een reeks van zeven en twee paar.
Un lot de verre et de cristal, comprenant onze coupes à décors dorés et onze coupes incolores, dont une série de sept et une paire.No longer availableDim. h: 8 - 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#475Een lot van zes hoornvazen van Brussels porselein, waarbij twee paar en twee enkele. Eind XIXe eeuw. De grootste met kleine schilfer.
Une série de six cornets en porcelaine de Bruxelles, dont deux paires et deux seuls. Fin XIXème siècle. Le plus grand avec un éclat.No longer availableDim. h: 14 - 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#144Een Reliquiarium met verschillende heiligen en een wassen zegel in een kader.
Un Reliquaire à plusieurs Saints et un tampon en cire dans le cadre.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#724Een lot terracotta met onder meer olielampjes, schoteltjes en beeldjes.
Un lot de terre cuite, comprenant des lampes à huile, plats et statues.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#603Een paar fluitspelers van rood- en goudgepatineerd hout met gekleurde glazen versieringen. Birmaans werk.
Une paire de joueurs de flûte en bois à patine rouge et dorée, décorations en verre de couleurs. Travail de Birmanie.No longer availableDim. 71 x 50 x 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#753Paar borden van blauw en wit Chinees porselein.
Une paire d’assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 40 / 45 -
#37Een antieke krokodillenlederen dokterstas.
Une mallette médicale antique en crocodile.No longer availableDim. b: 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#513Een art deco vaas met bloemenmotief.
Un vase Art Déco à motifs de fleurs.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#175Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale robijn van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un rubis central de ± 1,00 ct.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#721Een gestileerd bronzen olifantje op zwart marmeren sokkeltje.
Un petit éléphant en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#407Een vaas en een karaf van geslepen mauve en kleurloos Boheems kristal. Bijgevoegd een vaas op boet van geslepen blauw en kleurloos kristal van Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Un vase et une carafe en cristal taillé de Bohème bleu. Nous ajoutons un vase sur pied en cristal bleu et incolore Val St. Lambert non marqué.No longer availableDim. h: 25 - 46 cmEstimate: € 50 / 80

