#539“Koppel op een terras”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd ‘F.R.’
”Couple et terrasse”. Techniques mixtes sur papier. Monogramme ‘F.R.’.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 200 / 300 -
#400Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#867Een bronzen aquamanile.
Une aquamanile en bronze.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#516Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.
#402Yvonne Couron“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signé et daté 1940.No longer availableDim. 33 x 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#595Een houten tuinbank.
#644“L’Eveche et l’ètat de Liège”. Een oude kaart.
#393Een oud smeedijzeren draaispit, gemonteerd als luchter.
#486Een handgeknoopt Marokkaans wollen tapijt.
#244Een paar kindjes van zandsteen.
#81Een zevendelig toiletstel met 800 ‰ zilveren monturen, bestaande uit twee parfumflesjes, twee poederdozen, een handspiegel en twee borstels.
Une garniture de toilette à montures en argent 800 ‰, comprenant deux flacons à parfum, deux poudriers, un petit miroir et deux brosses.No longer availableDim. h: 7 - 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#835Een gebeeldhouwd coin-de-feu-stoeltje. Zuid Europa. XIXe eeuw.
Une chaise coin-de-feu en bois sculpté. Europe du Sud, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 30 / 50