Other lots by Goebel, Germany
-
#595Goebel, Germany
“Heldentenor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 135. Onderaan gemerkt.
Heldentenor. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 135. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#585Goebel, Germany
“Schülerin”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No.81 2/0. Onderaan gemerkt.
Schülerin. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°81 2/0. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#565Goebel, Germany
“Postman”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 119. Onderaan gemerkt.
“Facteur. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 119. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#575Goebel, Germany
“Schornsteinfeger ”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 12/I. Onderaan gemerkt.
Schhornsteinfeger . Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°12/I. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#555Goebel, Germany
“Enzian-mädchen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 351. Onderaan gemerkt.
“Enzian-mädchen”. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 351. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 12,5 cEstimate: € 40/50 -
#455Goebel, Germany
“Am Scheideweg”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 331. Onderaan gemerkt.
Am Scheideweg. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°331. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#545Goebel, Germany
“Schornsteinfeger ”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. KF40. Onderaan gemerkt.
Schhornsteinfeger . Une figurine de biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. N° KF40. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40/50 -
#515Goebel, Germany
“Hörst du zu?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 800. First issue millennium 2000. Onderaan gemerkt.
Hörst du zu?. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 800. Premier numéro millénaire 2000. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60 -
#525Goebel, Germany
Een doosje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Une boîte de biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/50 -
#505Goebel, Germany
“Wayside harmony”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 111/I. Onderaan gemerkt.
L'harmonie au bord de la route . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N°111/I. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#495Goebel, Germany
“In Sicherheit”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 56/B Onderaan gemerkt.
In Sicherheit. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. No. 56/B Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#485Goebel, Germany
“Gratulanten”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 176/0. Onderaan gemerkt.
Gratulants. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 176/0. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#690Goebel, Germany
“Ich bringe Glück”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 12 2/0. Onderaan gemerkt.
Ich bringe Glück. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°12 2/0. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60 -
#680Goebel, Germany
“Meisterkoch”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 2038. First Issue Millenium 2000. Onderaan gemerkt.
Meisterkoch. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 2038. Premier numéro Millenium 2000. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 40/60 -
#475Goebel, Germany
“Duet, Sängerpaar”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 130. Onderaan gemerkt. Zeer kleine schilfer aan de hoed.
Duet, Sängerpaar. Statuette en biscuit polychrome de la série de M.I. Hummel. N° 130. Marque sous la base. Petit éclat au chapeau.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#670Goebel, Germany
“ABC-Stunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 2087. 2000-2001. Onderaan gemerkt.
ABC-Stunde. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 2087. 2000-2001. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60 -
#465Goebel, Germany
“Advent, Advent”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 838. First issue 2001. Onderaan gemerkt.
Advent, Advent. Statuette en biscuit polychrome de la série par M.I. Hummel, n° 838. Première édition 2001. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/50 -
#535Goebel, Germany
“Junge mit Regenschirm”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.152A.
Junge mit Regenschirm. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. No.152A.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/50 -
#580Goebel, Germany
“Das große Ereignis”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 333. Onderaan gemerkt.
“Das große Ereignis”. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 333. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40/60 -
#620Goebel, Germany
“Wanderfreunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 383. Onderaan gemerkt.
Wanderfreunde. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°383. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 40/50 -
#570Goebel, Germany
“Knecht Ruprecht”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No.473. Onderaan gemerkt en genummerd 10036/20000. Met certificaat.
Knecht Ruprecht. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°473. Marqué et numéroté en bas 10036/20000. Avec certificat.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#560Goebel, Germany
“Engel mit flöte”. Een groepje van meerkleurig biscuit.. Onderaan gemerkt. No.42 057 30.
“Engel mit flöte”. Un groupe en biscuit multicolore. Marqué en bas. No.42 057 30.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#550Goebel, Germany
“Sturmläuten”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Uit de Century collection, 1990. Met certificaat.
“Sturmläuten”. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. De la collection Century, 1990. Avec certificat.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#600Goebel, Germany
“Was frag’ Ich viel nach Geld und Gut”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
“Was frag’ Ich viel nach Geld und Gut”. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/60 -
#540Goebel, Germany
“Winterfreunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 15 2002. Onderaan gemerkt.
“Winterfreunde”. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 15 2002. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#610Goebel, Germany
“Kozy Kitchen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. No. 109-D. Onderaan gemerkt. 1999.
Kozy Kitchen. Une figurine de biscuit multicolore. N° 109-D. Marqué en bas. 1999.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#590Goebel, Germany
“Apple tree boy” & ”Apple tree girl”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No.141 & 142/1. Onderaan gemerkt.
Garçon au pommier & Fille au pommier . Deux figurines en biscuit multicolores de la série de M.I. Hummel. No.141 & 142/1. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 40/60 -
#530Goebel, Germany
Vier engeltjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel als kaarsenhouders, waarbij één met muziekdoosje. Onderaan gemerkt. Bijgevoegd een verdelersplaquette van Goebel.
Quatre anges en biscuit multicolores de la série M.I. Hummel comme bougeoirs, dont un avec boîte à musique. Marqué en bas. Attaché se trouve une plaque séparatrice Goebel.No longer availableDim. h: 10 - 18 cmEstimate: € 40/50 -
#510Goebel, Germany
“Am Weinachtsbaum”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 2015. First issue 1998. Onderaan gemerkt.
Am Weinachtsbaum. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 2015. Premier numéro 1998. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/609 -
#500Goebel, Germany
“Heini, Bandoneonspieler”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 110/i. Onderaan gemerkt.
Heini, Bandoneonspieler. Statuette en biscuit polychrome par M.I. Hummel. N° 110/i. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 40/60 -
#480Goebel, Germany
“Gesucht, gefunden”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Hummelclub 2000-2001. No.2025/A Onderaan gemerkt.
“Gesucht, gefunden”. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Hummelclub 2000-2001. No.2025/A Marqué en bas.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 40/60 -
#490Goebel, Germany
“Wiegenlied”. Een groepje van meerkleurig biscuit met kaarsenhouder. Onderaan gemerkt. No.24/1.
“Wiegenlied”. Un groupe de biscuit multicolore avec bougeoir. Marqué en bas. No.24/1.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60 -
#470Goebel, Germany
“Marktplatz”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. No. 1065-D. Onderaan gemerkt.
Marktplatz. Une figurine en biscuit multicolore. N° 1065-D. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/60 -
#460Goebel, Germany
“Christkindlein kommt”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No.755. Erste Ausgabe 1994.
Christkindlein kommt. Une figurine de biscuit multicolore. Marqué en bas. No.755. Erste Ausgabe 1994.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#450Goebel, Germany
“Gänzelisel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 59. Onderaan gemerkt.
“Gänzelisel”. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°59. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/50 -
#433Goebel, Germany
“Hausmusik”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 150/0. Onderaan gemerkt.
“Hausmusik”. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 150/0. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#440Goebel, Germany
“Unter einem Dach”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.71.
Unter einem Dach. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. No.71.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#410Goebel, Germany
“St. Nicholas day”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 10036/ 20000. Met certificaat.
La Saint-Nicolas. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué et numéroté en bas 10036/20000. Avec certificat.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#420Goebel, Germany
“Ski-Heil”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 59. Onderaan gemerkt.
Ski-Heil. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°59. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#53Goebel, Germany
Een porseleinen vaas met meerkleurig decor, getiteld “Three Graces”, naar ontwerp van Michael Parkes. Uit de reeks ‘Artis Orbis’. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine à décor multicolore, intitulé Three Graces, conçu par Michael Parkes. De la série 'Artis Orbis'. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 60/80
Similar lots by type
-
#520
“Land in Sicht”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 25721/30.000. 1992. Met certificaat en bijhorende medaille.
Land in Sicht. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué et numéroté en bas 25721/30.000. 1992. Avec certificat et médaille d'accompagnement.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/60 -
#397
“Soldatenspiel”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. Nummer 50 2/0.
“Soldatenspiel”. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. Numéro 50 2/0.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#593
Een paar kleine vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une paire de petits vases en poterie Satsuma multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#129Adèle Koekkoek
“Neerhofzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de basse cour. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 71 x 86 cmEstimate: € 80/120 -
#368Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Etude voor Martine”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2017.
Etude pour Martine. Huile sur toile. Signée et datée 2017.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#172
Een paar kandelaars van verguld brons, gedragen door meerkleurig porseleinen papegaaien.
Une paire de bougeoirs en bronze doré, portés par des perroquets en porcelaine multicolore.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 320/360 -
#185
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 700/800 -
#536
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 350 x 240 cmEstimate: € 200/300 -
#517
“Abstract”. Pen op papier. Draagt signatuur.
Composition abstraite. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 150/200 -
#659
Een divers lot strips, waaronder 16 albums van Nero, 5 albums van Jommeke, 7 albums van Kiekeboe, 9 albums van Buck Danny, 5 albums van Sammy, enz.
Un lot diversifié de BD, dont 16 albums de Nero, 5 albums de Jommeke, 7 albums de Kiekeboe, 9 albums de Buck Danny, 5 albums de Sammy, etc.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#210
Een 18 K witgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een grijze en een beige parel.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de deux diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct et d'une perle grise et beige.No longer availableDim. 5,98 gEstimate: € 250/350 -
#596
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 143 x 100 & 151 x 92 cmEstimate: € 40/60 -
#414Barbie
Great eras; French lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques, dame française. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#120
Een 18 K wit en geelgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,20 ct.
Un pendentif en or blanc et jaune 18 kt serti de diamants taille brillant d'un poids combiné de 0,20 ct.No longer availableDim. 0,78 gEstimate: € 130/160