Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Design staanlamp met lichttubes.

Design staanlamp met lichttubes.

Une lampe design à tubes lumineux.
Dim. H. 135 cm
SKU: 1911190096.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #96
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #247

    “Boeddhistische Zalige op Lotusbloem”. Javaans polychroom beeld.

    ”Saint bouddhique sur fleur de Lotus”. Une statue javanaise polychrome.
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #203

    “Keizer en keizerin”. Twee beelden van gesculpteerd massief ivoor. Chinees werk, begin XXde eeuw. Op houten sokkels.

    ”Empereur et Impératrice”. Deux statues en ivoire massif sculpté. Travail chinois, début XXème siècle. Sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #176
    De Ias à Angleur

    Een staande klok met gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met motieven in Lodewijk XVI-stijl. Het werk gesigneerd en gedateerd 1793.

    Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.
    No longer available
    Dim. 246 x 45 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #154

    “Vrouw, leunend tegen een omheining onder een boom”. Olieverf op paneel. Vermoedelijk G. B. Brunfaut, maar zonder signatuur. XIXe eeuw.

    ”Une femme, elle s’appuie contre une clôture sous un arbre”. Huile sur panneau. Probablement G.B. Brunfaut, mais sans signature. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 36,5 x 24 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #289

    Een rechthoekige wandspiegel.

    Un miroir rectangulaire.
    No longer available
    Dim. 119 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #78
    ACEC

    Een oude elektrische naaimachine. In koffer.

    Une ancienne machine à coudre électrique. Avec coffre.
    No longer available
    Dim. 33 x 24 x 45 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #241

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met lange Lijzen in cartouches. Onderaan gemerkt. We voegen er een houten sokkel aan toe.

    Un grand vase balustre en porcelaine de Chine, décor famille-rose à longues Elyses en cartouches. Marque à la base. Nous ajoutons un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #419
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Bleek in het begijnhof”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Béguinage”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 29 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #16

    Een cilindervormig kastje van licht mahoniehout met één deur en een marmeren blad. Tijdperk Charles X.

    Une armoire de forme cylindrique en acajou à une porte et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm; Ø: 39 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #229

    Een reeks van vier porseleinen plaquettes met meerkleurige decors van personages in landschappen. In gesculpteerde houten lijsten. Chinees werk.

    Une série de quatre plaquettes en porcelaine à décors polychrome de personnages dans un paysage. Encadrements en bois. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 36 x 25 cm; 73 x 29 cm (lijst)
    Estimate: € 300 / 500
  • #183

    Een Oosters theepotje met draken motief.

    Une théière orientale à motif de dragons.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #188

    Een suikerpotje van zilver 800‰ met een verzilverd lepeltje.

    Sucrier en argent 800‰ avec petite cuillère en métal argenté.
    No longer available
    Dim. potje: 150 g h: 13 cm
    Estimate: € 200 / 250
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More