Other lots in this auction
-
#119“Interieur”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
”Intérieur”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#196Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in renaissncestijl met twee grote paneeldeuren onderaan en twee kleine paneeldeuren bovenaan, geflankeerd door twee uitsparingen met galerijtjes.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté de style Renaissance à deux grandes portes panneaux en dessous et deux petites portes panneau au dessus, flanquées de galeries ajourées.No longer availableDim. 255 x 140 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#123Een marmeren cassolette, versierd met bronsbeslag.
Une cassolette en marbre, montures en bronze.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#271Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurig decor van vogels en bloemen. Zonder deksels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs et d’oiseaux. Sans les couvercles.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#48Een gebeeldhouwd jaden groep in de vorm van een vogel en pioenen.
Un groupe en jade sculptée sous forme d’oiseaux et de pivoines.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#254Andrei MedinskiPeriod: °1948“Landweg”. Olieverf op paneel. 1992. Roemeense school.
”Chemin de campagne”. Huile sur panneau. 1992. Ecole romane.No longer availableDim. 24,5 x 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#324Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928“Zichten op Achterbos”. Vermoedelijk twee potlood-en houtskooltekeningen op papier (recto verso). Gesigneerd met stempel en het papier met atelierstempel.
”Vues sur Achterbos”. Probablement deux dessins au crayon/fusain sur papier recto-verso. Signés et tampons d’atelier.No longer availableDim. 20 x 25,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#308Een oud Russisch houten abacus.
Un ancien boulier russe.No longer availableDim. 40 x 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#207Een paar vazen van cloisoné op brons, versierd met een meerkleurig bloemendecor.
Une paire de vases, cloisonné sur bronze, décoration de fleurs polychrome.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#174Frans RosPeriod: 1883-1968“Portret van Pierre Bruynseels, stichter van de Lierse Persbond”. Olieverf op doek. Gesigneerd links bovenaan. Een zeldzaam portret van de hand van Ros, bekend om zijn kerkinterieurs.
”Portrait de Pierre Bruynseels, fondateur de la ligue de la Presse de Lier”. Huile sur toile. Signature au dessus à gauche. Un portrait rare par Ros, connu pour ses intérieurs d’églises.No longer availableDim. 89 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#364Twee Chinese aquarellen. Non-figuratief.
Deux aquarelles chinoises. Non-figuratives.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#116Een reeks van zes antieke glazen borrelglaasjes. De stam versierd met spiraalvormige inclusies.
Une série de 6 verres antiques à schnapps, les bases décorées d’inclusions sphériques.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 130 / 150

