Other lots by Langaskens
-
#329Maurits LangaskensPeriod: 1884 - 1965
“Wederkomst”. Een gravure op papier. Gesigneerd.
"Deuxième venue". Une gravure sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 40 cmEstimate: € 45/60 -
#322Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965
“Le géant”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Le géant". Une lithographie. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 45,5 x 34,5 cmEstimate: € 40/50
Similar lots by type
-
#44Roger Hebbelinck
“Winters Leielandschap”. Een lithografie naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 281/350 buiten de plaat.
« Paysage d'hiver du Lys ». Une lithographie d'après une oeuvre d'Albert Saverys. Signé et numéroté 281/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 50/75 -
#592Etienne Le ComptePeriod: 1931 - 2010
“Bali”. Een met aquarel ingekleurde houtsnede. Gesigneerd en genummerd 7/25 buiten de plaat.
" Bali ". Une gravure sur bois de couleur aquarelle. Signée et numérotée 7/25 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 42 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#434Ronald Brooks KitajPeriod: 1932 - 2007
“Bedroom”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 57/70 buiten de plaat.
"Chambre". Une lithographie. Signé et numéroté 57/70 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 68 x 94 cmEstimate: € 350/550 -
#319Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Zicht op de Sint-Goedele kathedraal”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 34/150 buiten de plaat. Glas gebarsten.
"Vue de la Cathédrale Sainte Gudule". Une gravure. Signé et numéroté 34/150 à l'extérieur de la planche. Verre fissuré.No longer availableDim. 50x40cmEstimate: € 50/70 -
#564Jan CobbaertPeriod: 1909-1995
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 1/2 buiten de plaat.
"Composition". Une lithographie. Signé et numéroté 1/2 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 27,5 x 25 cmEstimate: € 180/240 -
#299
“La mode de la saison” Een reeks van vier lithografieën.
« La mode de la saison » Une série de quatre lithographies.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 60/80 -
#29Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Straatzicht”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 203/350 buiten de plaat.
"Vue sur la rue". Une lithographie. Signée et numérotée 203/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 60/80 -
#292Jos De Swerts
“Bezoekers in de kunstzaal”. Een gravure op papier. Gesigneerd.
« Des visiteurs dans la salle d'art ». Une gravure sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 25 cmEstimate: € 35/45 -
#19Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Straatzicht nabij de vissershaven”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 49/350 buiten de plaat.
« Rue près du port de pêche ». Une lithographie. Signée et numérotée 49/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#609Roger SomvillePeriod: 1923 - 2014
“Rubens... attentif”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Rubens...attentif". Une gravure. Signé à l'extérieur de la plaque. essai d'artiste.No longer availableDim. 56 x 45 cmEstimate: € 85/100 -
#519
“Blue nude”. Een zeefdruk. Genummerd 128/199 en met naamstempel van Roy Lichtenstein.
"Nu bleu". Une sérigraphie. Numéroteé 128/199 et avec cachet de Roy Lichtenstein.No longer availableDim. 59 x 43 cmEstimate: € 220/240 -
#69Anto DiezPeriod: 1914 - 1992
“Trekkende boer”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 30/50 buiten de plaat.
« Paysanne itinérante ». Une gravure. Signée et numérotée 30/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 47 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#454
“Fun Gallery Exhibition 1983”. Een lithografie naar een werk van Keith Haring. Gelicensieerd door Artestar New York en genummerd 24/73.
« Exposition Fun Gallery 1983 ». Une lithographie d'après une oeuvre de Keith Haring. Sous licence Artestar New York et numéroté 24/73.No longer availableDim. 67 x 54 cmEstimate: € 260/300 -
#304Jos De Swerts
“De Verloren Zoon”. Een gravure op papier. Gesigneerd en genummerd 69/100.
"Le Fils perdu". Une gravure sur papier. Signé et numéroté 69/100.No longer availableDim. 40 x 31 cmEstimate: € 25/35 -
#294Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Binnenplaats nabij de kade”. Een lithografie. Gesigneerd 214/350 buiten de plaat.
« Cour près du quai ». Une lithographie. Signé 214/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 61 x 48 cmEstimate: € 35/40 -
#479
“Marilyn”. Een zeefdruk naar het werk van Andy Warhol. Uitgave van Sunday B. Morning.
« Marilyn ». Une sérigraphie d'après l'oeuvre d'Andy Warhol. Édition du Sunday B. Morning.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 130/150 -
#224Joz. De Swerts
Een origineel ontwerp van een affiche voor de IJzerbedevaart uit 1936.
Une conception originale d'une affiche pour le IJzerbedevaart de 1936.No longer availableDim. 110 x 68 cmEstimate: € 60/80 -
#314Michel De GoeyePeriod: 1900 - 1958
“Visser bij een bolder”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 14/100 buiten de plaat.
"Pêcheur à une borne". Une gravure. Signé et numéroté 14/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 32 x 39 cmEstimate: € 35/45 -
#474Janet TrebyPeriod: °1955
“Elysias days”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 149/385 buiten de plaat.
"Les jours d'Elysia". Une sérigraphie. Signée et numérotée 149/385 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 52 x 81 cmEstimate: € 120/140 -
#639Edgard TytgatPeriod: 1879 - 1957
“Les proverbes Flamands”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.
"Les Proverbes Flamands". Une lithographie. Signé dans la planche.No longer availableDim. 39 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#9Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Zicht op Brugge”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 103 buiten de plaat.
"Vue de Bruges". Une lithographie. Signée et numérotée 103 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 31 x 35 cmEstimate: € 35/50
Other lots in this auction
-
#504
Een sac-à-perlesluchter van messing en glas.
Lustre sac-à-perles en laiton et verre.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60/100 -
#211
Een mahoniehouten barmeubel met deksel, neerklapbaar blad en twee paneeldeuren onderaan.
Un meuble de bar en acajou avec couvercle, dessus rabattable et deux portes à panneaux en bas.No longer availableDim. 101 x 102 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#665
Een lot messing, bestaande uit twee grote ketels en een tweedelig haardstelletje.
Un lot de laiton, composé de deux grandes chaudières et d'un ensemble de cheminée en deux pièces.No longer availableDim. h: 30 & 50 cmEstimate: € 50/75 -
#132Louis DemesmaekerPeriod: 1906 - 1989
“Zeilboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Voiliers". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 150/250 -
#120
Een 14 K geelgouden broche in de vorm van een geëmailleerde zwarte kat bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une broche en or jaune 14 kt en forme de chat noir émaillé serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 9,75 gEstimate: € 550/650 -
#31Period: 1911
Een paar M3 munitiepatronen.
Une paire de cartouches de munitions M3.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50/80 -
#565
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding.
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir.No longer availableDim. H:105cmEstimate: € 80/100 -
#65Truus Gertrude ClaesPeriod: 1890 - 1954
“Gitaarspeler”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Guitariste". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#512
Een zwartgelakt Japans bureau, het blad versierd met een pietra dura decor van geisha’s in een landschap. Met glazen blad.
Bureau japonais laqué noir, le plateau orné de pierre dure présentant des geishas dans un paysage. Avec tablette en verre.No longer availableDim. 80 x 140 cmEstimate: € 200/300 -
#459
Een handgeschilderde Balinese Pawukon-kalender op doek. Eerste helft XXe eeuw.
Un calendrier balinais Pawukon peint à la main sur toile. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 85x85cmEstimate: € 100/120 -
#499
Een Centraal-Amerikaans reliëfscène van koper, messing en parelmoer.
Scène en relief en cuivre, laiton et nacre. Travail de l’Amérique Centrale.No longer availableDim. 132 x 122 cmEstimate: € 100/120 -
#485
Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.
Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.No longer availableEstimate: € 100/150