Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Diana”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Royal Dux

“Diana”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

“Diane”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
Dim. h: 33 cm
SKU: 2504170143.
Categories: Beeld, Porselein.
Auction day: 25 April 2017 19:00
Catalogue #143
Estimate: € 260a / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Royal Dux

  • #58
    Royal Dux

    “Vrouw met hoepelrok”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Barst in de voet. Gemerkt.

    “Dame à la crinoline” Statuette en porcelaine polychrome. Fissure au pied. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 50

Similar lots by type

  • #209

    Een jachthond van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mène.

    Un chien de chasse en bronze patiné, d’après une oeuvre de P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #227

    “De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.

    “La laveuse de linge”. Une statue en bronze patiné noir.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #802

    “Fazant”. Een art deco beeldje van zamak op een voetstuk van zwart marmer en onyx.

    “Faisant”. Une statue art déco en régule sur un pied de marbre noir et onyx.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #657

    Een paar Guan Yins van gesculpteerd roze en groen jade.

    Deux sculptures en jade rose et vert Guan Yin.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #651

    Een zehoekige theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.

    Une théière hexagonale en porcelaine de Chine polychrome, décor de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #207
    Pébé

    “Moeder en kind”. Een gesculpteerd houten kunstwerk. Gesigneerd.

    “Mère et enfant”. Une sculpture en bois. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #641

    Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een wucaidecor.

    Un petit bol en porcelaine polychrome, décor wucai.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #669

    “Mussen op een tak”. Een bronzen beeldje.

    “Moineaux sur une branche”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #607

    Een vijfhoekig schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een haan in het decor.

    Une coupelle pentagonale en porcelaine de Chine polychrome, décor représentant un coq.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #627

    “Fruits d’automne”. Een beeld van bruingepatineerd zamak naar een werk van Auguste Moreau.

    “Fruits d’automne”. Une statue en régule patinée d’après une oeuvre de Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #229

    Een meisjesbuste van groengepatineerd terracotta naar een werk van A. F. Pick ter gelegenheid van het ‘32e fête régionale” te Halle in 1951.

    Un buste de jeune fille en terre cuite patiné vert d’après une oeuvre de A.F. Pick à l’occasion de la ‘32ième fête régionale’ à Hal en 1951.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #212

    Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.

    Un buste féminin sur socle en forme de colonne corinthienne.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #591

    Een paart ruitvormige vaasjes van celadonporselein. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en forme carré en porcelaine céladon. Marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #582

    Een vierkante theebus van blauwe en wit Chinees porselein met een decor van linten en Fo-honden.

    Une boîte à thé en forme carré en porcelaine blanche et bleue avec décor de chiens Fo.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #623
    Wunsiedel

    Een dekselvaas van rood porselein met een verguld decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Beieren.

    Un vase à couvercle en porcelaine rouge, décor de fleurs. Marque sous la base. Bavière.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #616

    Een schaaltje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een vis.

    Une coupe en porcelaine de Chine blanche et bleu , décor de poissons.
    No longer available
    Dim. Ø: 18,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #637

    Een paar miniatuur armstoeltjes met bijhorend tafeltje van monochroom wit porselein, versierd met een polychrome bloem.

    Deux fauteuils et une table miniatures en porcelaine monochrome blanche, décoration de fleurs polychromes.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #640
    Ch. Demets

    “Elegante Heer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900. In een schildvormige lijst.

    “Homme de qualité”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900. Dans un cadre de forme écusson.
    No longer available
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #208

    Een vrouwentorso van groengepatineerd brons.

    Un torse féminin en bronze patiné vert.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #613

    Een diep bord van blauwe en wit Chinees porselein met een decor van planten. Onderaan gemerkt.

    Une assiette creuse en porcelaine de Chine blanche et bleue, décor de plantes. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 18,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #604

    Een schaal van celadonporselein met een bianco sopra biancodecor.

    Une coupe en porcelaine céladon avec décor blanc sur blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #193

    Een gestileerde zittende kat van donkergepatineerd brons in art decostijl.

    Chat assis stylisé en bronze à patine foncée de style art déco.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #551

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.

    Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un paysage.
    No longer available
    Dim. h:45 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #633

    Een paar zeshoekige dekselvaasjes van blauw en wit Chinees porselein, gedecoreerd met bloemen en landschappen.

    Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de paysage et fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 120 / 160

Other lots in this auction

  • #596
    Dordevic Miodrag
    Period: °1936

    “Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.

    “Composition”. Technique mixte sur carton. Signée.
    No longer available
    Dim. 31,5 x 31,5 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #773

    Een gesculpteerd houten bijzettafeltje in Napoleon III-stijl.

    Une petite table d’appoint en bois sculpté de style Napoléon III.
    No longer available
    Dim. 74 x 81 x 54 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #395

    Een haardversiering van brons in empirestijl, versierd met twee siervazen op de hoeken.

    Décoration de cheminée en bronze de style Empire décorée de deux vases sur les coins.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #83

    Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van een adelaar bij haar kuikens.

    Tirelire en fonte polychrome représentant un aigle et ses petits sur son nid.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #18

    Een lot van zes beeldjes van blauw, wit en meerkleurig porselein, bestaande uit drie koppeltjes in oplopende groottes. Niet gemerkt.

    Suite de six statuettes en porcelaine aux tintes bleues et blanches comprenant trois couples de tailles ascendantes.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 28 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #311

    Twee oude parasols van wit en zwart kant een paar zwarte veren en een zijden stola met borduurwerk.

    Deux ombrelles en dentelle blanche et noire.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #397
    Val Saint-Lambert

    Een blauwe kristallen lampenvoet en een vaas met klein letsel in de rand van kristal.

    Pied de lampe et vase en cristal bleu. Vase au petit éclat.
    No longer available
    Dim. h 30 & h 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #6

    Een sober eikenhouten bijzettafeltje met gedraaide poten.

    Petite table d’appoint en chêne aux pieds tournés.
    No longer available
    Dim. b: 60 cm
    Estimate: € 20 / 24
  • #519
    R. Rosseel

    “Zittende naakten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nus assis”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #445
    Moschino en Daniel Hechter

    Twee vaporisators eau de toilette van 100 ml en 15 ml in gesloten verpakking.

    Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 100 ml et de 15 ml dans l’emballage fermé d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #559

    Een opgezette hertenkop op houten paneel.

    Une tête de cerf empaillé sur panneau en bois.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #15

    Een zilveren gesp, een broche in de vorm van een vlinder en een miniatuur flesje.

    Boucle de ceinture en argent et broche en forme de papillon. Ainsi qu’un flacon miniature.
    No longer available
    Dim. 67,95 g
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More