Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Diana met pauw”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Diana met pauw”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Hoechst

“Diana met pauw”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

"Diane au paon". Figurine de porcelaine multicolore. Marquée en bas.
Dim. H. 20 cm
SKU: 3008220013.
Categories: Biscuit, Porselein.
Auction day: 30 August 2022 19:00
Catalogue #13
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #620

    Twaalf kopjes en schoteltjes van eierschaalporselein.

    Douze tasses et soucoupes en porcelaine coquille d'oeuf.
    No longer available
    Dim. H:5cm Ø:12cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #635

    Twee vazen van Chinees porselein met meerkleurig decor.

    Deux vases en porcelaine de Chine à décor polychrome.
    No longer available
    Dim. H: 33 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #541

    Een bord van Imariporselein met gelobde rand.

    Assiette en porcelaine d'Imari à bord lobé.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #445

    Een paar vazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken en goudfazanten. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de dragons et de faisans dorés. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #324

    Een siervaas van Meissenporselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven. Gemerkt.

    Vase ornemental en porcelaine de Meissen à décor floral multicolore et motifs dorés. marqué.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #511

    Een grote dekselvaas van Chinees wit en blauw porselein. Versierd met draken in het decor en een tempelleeuw op het deksel.

    Un grand vase à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue. Décoré de dragons dans le décor et d'un lion du temple sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 480 / 520
  • #493

    “Dame in een sedan”. Een groep van Duits porselein. Kleine beschadiging aan de jurk.

    "Dame dans une berline". Un groupe de porcelaine allemande. Légers dégâts à la robe.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 60 / 80
  • #662

    Een Chinees porseleinen sierbordje met sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.

    Assiette décorative en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 18,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #125

    Een reeks van vier meerkleurig porseleinen soldaten: - 1815 Officer, 1st Life Guard Regiment. - 1822 Officer, 3rd Guards Regiment - 1825 Officer, Coldstream Guards - 1825 Sgt. Major, Coldstream Guards.

    Une suite de quatre soldats en porcelaine polychrome : - 1815 Officier, 1st Life Guard Regiment. - 1822 Officier, 3rd Guards Regiment. - 1825 Officier, Coldstream Guards.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #547

    Een lot van zes verschillende kommetjes van Chinees porselein.

    Lot de six bols différents en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. h : 3 - 7,5 cm Ø : 12 - 16 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #533

    Een Chinees porseleinen fishtank met Cantondecor aan de buitenzijde en goudvissen aan de binnenkant.

    Un aquarium en porcelaine de Chine à décor de Canton à l'extérieur et de poissons rouges à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. Ø: 48 cm h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #553

    Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.

    Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 & 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #551

    Een Chinese gemberpot van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Un pot à gingembre chinois en porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #503

    “Koppel in een koets”. Een groep van Italiaans porselein. Met certificaat toegevoegd.

    "Couple dans une voiture". Un groupe de porcelaine italienne. Avec certificat ajouté.
    No longer available
    Dim. 24 x 62 x 16 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #483

    “Het hof maken”. Een groep van Duits porselein. Kleine beschadiging aan de jurk.

    "Faire la cour". Un groupe de porcelaine allemande. Légers dégâts à la robe.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #538

    Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en vogels.

    Vase pansu en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #115

    Een reeks van 18 Napoleontische soldaten en officieren van meerkleurig porselein. Eén zwaar gerestaureerd en één met schade aan de vlaggenstok.

    Une suite de 18 soldats et officiers Napoléoniens en porcelaine polychromé. Un fortement restauré et un avec dégat au drapeau.
    No longer available
    Dim. h: 29 - 31 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #461

    Een staande Guan Yin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.

    Guanyin debout en porcelaine de Chine monochrome blanche dans l’esprit des blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #561

    Een XIXe eeuwse schotel van Cantonporselein in verguld bronzen montuur, versierd met bloemen.

    Plat en porcelaine de Canton du XIXe siècle dans des montures en bronze doré, à décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm; h: 26 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #497

    Een grote ronde cachepot van Chinees wit en blauw porselein versierd met leeuwenkoppen en tempelleeuwen in het decor.

    Un grand cache-pot rond en porcelaine de Chine blanche et bleue à décor de têtes de lions et de lions du temple dans le décor.
    No longer available
    Dim. h: 40 Ø 41 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #223

    Een paar dekselvaasjes van kobaltblauw porselein, versierd met handgeschilderde decors en vergulde motieven. Eén dekselknopje beschadigd.

    Paire de vases à couvercles en porcelaine bleu cobalt, ornés de décors peints à la main et de motifs dorés. Un bouton du couvercle endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #292

    Een Brussels koffieservies bestaande uit; een koffiepot, een melkpotje, een kop en schoteltje en een suikerpot.

    Un service à café bruxellois composé de ; une cafetière, un pot à lait, une tasse et soucoupe et un sucrier.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 31 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #235

    Twee obconische porseleinen siervaasjes, versierd met meerkleurig bloemendecor en met koperen monturen met guirlandes en ramskoppen. Gemerkt onderaan “Versailles” onder een groene adelaar.

    Deux vases obconiques décoratifs en porcelaine, ornés d'un décor floral multicolore et d'encadrements en cuivre à guirlandes et têtes de bélier. Marquée en bas "Versailles" sous un aigle vert.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #568

    Een knobbelvaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor. Onderaan gemerkt.

    Un vase pommeau en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #691

    Een kelk van kleurloos glas met een spiraal in de voet en een stervormige schaal van groen en kleurloos glas.

    Un calice de verre incolore avec une spirale dans le pied et un bol en forme d'étoile de verre vert et incolore.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 - 23,5 cm Ø 10,5 - 29 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #383

    Een paar strombusschelpen. Eén beschadigd.

    Une paire de coquilles de strombus. Un endommagé.
    No longer available
    Dim. L. ca 20 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #229
    Joz. De Swerts

    “Stilleven met eend, fruit en theepotten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Nature morte au canard, fruits et théières". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #399

    “T-90-9”. Oost-Indische inkt op papier. Draagt monogram.

    "T-90-9". Encre de Chine sur papier. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 64,5 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #77
    Val Saint Lambert

    Een ronde vaas van kleurloos en groen kristal. Zonder merk.

    Vase rond en cristal incolore et vert. Sans marque.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm Ø 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #456
    Ghoum

    Twee kleine handgeknoopte karpetjes van zijde en wol.

    Deux petits tapis de soie et de laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 97 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #310

    Een 18 wit gouden ring bezet met diamantjes en roze saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en zes parels.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de saphirs rose ayant un poids total de ± 0,30 ct et de six perles.
    No longer available
    Dim. 8,70 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #588

    Een messingen bureaulampje met kapje van gekleurd glaspasta.

    Une lampe de bureau en laiton avec un abat-jour en pâte de verre colorée.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #259
    De Villié

    “Een watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herstelling.

    « Un moulin à eau ». Huile sur toile. Signée. Réparation.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #289

    Een Louis Philippe koffie- en theeservies van Parijs porselein met vergulde decors.

    Service à café et thé Louis Philippe en porcelaine de Paris à décors dorés.
    No longer available
    Dim. H:6-27cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #488

    Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad. Duitse keuren, 835‰. Dekselscharniertjes los.

    Un service à café et à thé de quatre pièces sur un plateau. Poinçons allemands, 835‰. Charnières du couvercle desserrées.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 25 cm 2910 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #63
    Eluxa

    Een cartelklok op console in de geest van de neuchateloises, gedecoreerd met bloemen.

    Une pendule à console dans l'esprit des Neuchâteloises, à décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. h 43 + 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More