Other lots in this auction
-
#542“Boszicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Snel.
”Vue forestière”. Huile sur toile. Porte la signature: Snel.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200 / 250 -
#262Raphael Dekoker“Stilleven met hooimijten en molen.
”Nature morte aux meules de foin et moulin”.No longer availableDim. 45 x 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#713Theepotje van Chinees porselein versierd met een hofscène met talrijke personages. Kleine schilfer aan de tuit.
Une théière en porcelaine de Chine au décor d’une scène de la court et multiples personnages. Petit éclat au bec verseur.No longer availableDim. H. 9,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#762Val St. LambertEen vaas op voet van geslepen kristal met mauve decor. Onderaan gemerkt en genummerd 136/150. Gaaf.
Un vase sur pied en cristal taillé et décor mauve. Marque sous la base et numéroté 136/150.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 180 -
#525“Man met koord en tentakel”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
”Homme avec une corde et tentacule”. Un netsuke en ivoire sculptée. Premier quart XXème siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#114“Allegorische voorstelling.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Représentation allégorique”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30,5 x 40,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#287Buffel van gepatineerd brons. Chinees werk.
Un buffle en bronze. Travail chinois.No longer availableDim. H. 13 x 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#142H. Bernard“Het maken van een bloemenkrans”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Beschadigingen aan de kader.
”La réalisation d’une couronne de fleurs”. Huile sur toile. Signée. Dégâts à l’encadrement.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 180 / 220 -
#671Een schotel van Imariporselein met een geribde vleugel en een decor van een leerling bij wijzen in het plat.
Une assiette en porcelaine Imari à l’aile côtelée et décor d’un sage avec son étudiant dans le plat de l’assiette.No longer availableDim. Ø: 30,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#313LladroTwee kinderen op een wipplank. Beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
Deux enfants sur une balançoire”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#265Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 750 / 850 -
#609Twee luchters van messing met telkens zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Licht afwijkende modellen.
Deux lustres en laiton à six points lumineux, décoration de pendeloques en cristal. Modèles légèrement différents.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 250 / 400

