#82C. Tharaud Limoges FranceEen lot van 2 Limoges stukken, bestaande uit een biscuit buste gemerkt C. Tharaud, van een jonge dame en een dekselpotje met vergulde details.
#39Een ivorine corpus op velour paneel.
#20Een varia lot van glas en aardewerken items.
A miscellaneous lot of glass and earthenware items.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#101Een paar kunstbronzen kandelaars.
#190Een pijp met een pijpaarden “Jacob” kop van een man met tulband en lange baard. Gemerkt. Met berkenhouden steel.
#25Een lot van 5 boeken met diverse thema’s.
A lot of 5 books with various themes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 5 / 10 -
#61MuranoEen lot van 2 glazen asbakken, waarvan 1 Murano gekleurd en 1 onleesbaar gemerkt.
#1Een polychroom Italiaans aardewerken beeld van Maria met kind. Schade aan de kroon en gewaden.
A polychrome Italian terracotta sculpture of Mary with child. Damage to the crown and garments.No longer availableOnline onlyDim. 62cmEstimate: € 40 / 60 -
#153Een lot van 4 vintage handtasjes.
A lot of 4 vintage handbags.No longer availableOnline onlyDim. h 13 x b 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#58Les CordesEen fantasiehalssnoer van kobaltblauw.
A fantasy necklace of cobalt blue.No longer availableOnline onlyDim. l 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#80Een vintage kristalglazen parfum flesje met groen in de massa. Schilferschade aan de bodem.
A vintage crystal perfume bottle with green in the glass. Flake damage to the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 20,5cmEstimate: € 40 / 60