Similar lots by type
-
#186Een lot boeken:- “Anvers monumental et pittoresque”. Victor Lagye.- “30 populaire Antwerpse figuren naar tekeningen van Karel Moers”. Twee dezelfde reeksen met litho’s en een bedeleidende bundel met teksten. - “La gravure sur bois moderne de l’occident”. Roger Avermaete. Parijs, 1928.- “Mas et bastides de Provence”. Henri Algoud. Marseille, 1927.
Un lot de livres:- “Anvers monumental et pittoresque”. Victor Lagye.- “30 populaire Antwerpse figuren naar tekeningen van Karel Moers”. Deux séries identiques avec des lithographies et un livret d’introduction.- “La gravure sur bois moderne de l’occident”. Roger Avermaete. Paris, 1928.- “Mas et bastides de Provence”. Henri Algoud. Marseille, 1927.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#37“Les cent visages du cinéma”. Marcel Lapierre. Ed. Grasset. Exemplaire sur Alfa. Genummerd 2038/4580. Parijs, 1948.
“Les cent visages du cinéma”. Marcel Lapierre. Ed. Grasset. Exemplaire sur Alfa. Numéroté 2038/4580. Paris, 1948.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#199Een lot boeken, bestaande uit negen chromo-albums, twee delen met gebundelde uitgaves van de Zondagsvriend en een album met oude postkaarten.
Un lot de livres comprenant neuf albums de chromos, deux volumes du “Zondagsvriend” en reliures et un album de cartes postales anciennes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 90 / 100 -
#202Een lot Duitstalige lectuur:- Gebundelde uitgaves van het ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’ uit 1953 - Gebundelde uitgaves van tijdschrift ‘Jugend’ uit 1914- “Kunst und Geschichte” 1910.- Een uitgave met houtsnedes naar Albrecht Dürer- Twee uitgaves van het tijdschrift ‘Innen-Dekoration’ uit 1921 en 1931.- “Reise um die Erde”. Twintig uitgaves.- “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929.We voegen er twee uitgaven van het Franse tijdschrift ‘Art et décoration’ uit 1932 aan toe.(..)
Een lot de lecture Allemander:- Edition ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’, 1953- Editions du magazine ‘Jugend’ , 1914- “Kunst und Geschichte” 1910.- Une édition de gravures sur bois par Albrecht Dürer- Deux éditions du magazine ‘Innen-Dekoration’ , 1921 et 1931.- “Reise um die Erde”. Vingt éditions.- “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929.Nous ajoutons ‘Art et décoration’ de 1932.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 120 -
#2“L’art Belge”. Negen Franstalige tijdschriften van april tot december 1925. We voegen er een uitgave van “La peur de Mr. de Fierce” aan toe uit 1922.
“L’art belge”. Neuf hebdomadaires d’avril à décembre 1925. Nous ajoutons une édition de “La peur de Mr. de Fierce” de 1922.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#201Een lot kunstboeken met betrekking tot Antwerpen, Brugge, ...- “De gouden eeuw van Antwerpen”. L. Voet.- “Brugge. Duizend jaar kunst”. V. Vermeersch. Mercatorfonds.- “Vlaanderen en Engeland”. K. Murray. Mercatorfonds.- “Antoon van Dyck en de prentkunst”. C. Defour. - “Het licht van de natuur”. M. Royalton - Kisch.- “Van Dyck”. Ch. Brown.
Un lot de livres en relation avec Anvers, Bruges, …- “De gouden eeuw van Antwerpen”. L. Voet.- “Brugge. Duizend jaar kunst”. V. Vermeersch. Mercatorfonds.- “Vlaanderen en Engeland”. K. Murray. Mercatorfonds.- “Antoon van Dyck en de prentkunst”. C. Defour.- “Het licht van de natuur”. M. Royalton - Kisch.- “Van Dyck”. Ch. Brown.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#92Een vintage lamp van groengeglazuur aardewerk.
Lampe vintage en faïence à patine verte.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#210Een paar vergulde Lodewijk XV appliques van gesculpteerd hout en gips. klein letsel.
Une paire d’appliques en bois et plâtre doré de style Louis XV.No longer availableOnline onlyDim. H. 64 -Estimate: € 40 / 50 -
#326Wilfried Pas“Standbeeld Willem Elsschot”. Litho. Gesigneerd en genummerd 1038/2000.
“Monument de Willem Elsschot”. Litho. Signée et numérotée 1038/2000.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#63Een siervaas van verguld en meerkleurig porselein in empirestijl met een handgeschilderd bloemendecor. Kleine randschilfers. Gemerkt met de gekroonde N.
Vase en porcelaine polychrome et dorée de style Empire à décor de fleurs peintes à la main. Petits éclats. Marque à l’N couronné.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#151Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#247Constant Simon“Kapel van het Heilige Kruis hospitaal te Barcelona”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Chapelle de l’Hôpital Ste. Croix à Barcelone”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#145Een klokkenmannetje van polychroom gietijzer in de vorm van een burgerman met wandelstok. Enkele manco’s.
Bonhomme à la pendule en fonte polychrome en forme d’un bourgeois à la canne. Quelques manquants.No longer availableOnline onlyDim. h: 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#234Frans Keelhoff“Uitgestrekt landschap met personages op een veldweg bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage étendu aux personnages sur un sentier de campagne devant une ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 31 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#287Johannes Blaeuw“Cadurcium Vernaculé Querci”. Oude ingekleurde kaart.
“Cadurcium Vernaculé Querci”. Carte ancienne colorée à la main.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#337“Hoogwaardigheidsbekleder met ceremonieel zwaard”. Een Afrikaans bronzen beeld. Benin.
”Dignitaire portant une épée cérémonielle”. Une statue africaine en bronze. Bénin.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 180 / 220 -
#195Een gietijzeren sierschild met een slagveldscène en heraldische symbolen in reliëf. Onderaan beschadigd. We voegen er een opengewerkte schaal, eveneens van gietijzer, aan toe.
Un bouclier de décoration avec blason en fonte, représentation d’une scène de bataille et symboles héraldiques en relief. Dégât en dessous.No longer availableOnline onlyDim. h: 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#20Een art deco vaas van Booms glas.
Vase art déco en verre de Boom.No longer availableOnline onlyDim. H. 29 cmEstimate: € 240 / 360

