Similar lots by type
-
#625“Vee bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Bétail près d’une ferme”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#830Een Chinese sokkel met marmeren blad.
Socle chinois à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 45 -
#620“Stilleven met olielamp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Vanheel.
“Nature morte à la lampe à huile”. Huile sur panneau. Signé Vanheel.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 150 / 200 -
#435“Hooioppers”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Henri Martin. Kleine vochtvlekjes.
“Meules de foin”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Henri Martin. Taches d’humidité.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 25 / 50 -
#582“Ballerina”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Russische School. Klein letsel.
“Ballerine”. Aquarelle sur papier. Signée. Ecole russe. Petit accident.No longer availableDim. 69 x 98 cmEstimate: € 180 / 220 -
#646Een eikenhouten kloostertafel.
Table de réfectoire en chêne.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#796Een piëdestal van gedraaid hout.
Piédestal en bois tourné.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#610“Bruggetje te Rotterdam”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Mastenbroek.
“Petit pont à Rotterdam”. Huile sur toile. Porte une signature: Mastenbroek.No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 600 / 800 -
#756Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden onderaan.
Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à trois tiroirs.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#826Een gefineerde salontafel met octogonaal blad op centrale poot, eindigend in vier leeuwenpoten.
Table de salon en bois de placage à tablette octogonale sur pied central terminant en quatre griffes de lion.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#574“Symbolistisch werk”. Olieverf op doek. Gesigneerd Geon en gedateerd 1963.
“Composition symboliste”. Huile sur toile. Signée Geon et daté 1963.No longer availableDim. 89 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#440“Abstracte compositie”. Collage. Draagt een handtekening: Charrin.
“Composition abstraite”. Collage. Porte une signature: Charrin.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#572“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd Chun. Chinese School.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée Chun. Ecole chinoise.No longer availableDim. 51 x 69 cmEstimate: € 250 / 350 -
#445“Wilde kastanje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Linschoten.
“Châtaigne”. Huile sur panneau. Signé: Linschoten.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#606Een maanvormig eikenhouten consoletafeltje met twee scharnierende schuiven. Lodewijk XVIde stijl.
Console en demi-lune en chêne. Deux tiroirs à charnières. Style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 140 / 160 -
#629“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Bogart ‘62
“Composition”. Technique mixte. Porte une signature: Bogart ‘62.No longer availableDim. 43 x 56 cmEstimate: € 120 / 150 -
#599“Berglandschap”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Chantemein.
“Paysage montagneux”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Chantemein.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 120 -
#562“Interieur met open haard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Bernard De Hoog.
“Intérieur à l’âtre”. Huile sur panneau. Porte une signature: Bernard de Hoog.No longer availableDim. 54 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#569“Bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening. Italiaanse School.
“Fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte une signature. Ecole italienne.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#615“Stad bij het water”. Houtskool en waterverf op papier. Draagt een handtekening: Vreedenburgh.
“Ville au bord de l’eau”. Fusain et aquarelle sur papier. Porte une signature: Vreedenburgh.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 120 / 150 -
#520“Landschap bij zonsondergang”. Pastel op papier. Draagt een handtekening: Dijkstra.
“Paysage au crépuscule”. Pastel sur papier. Porte une signature: Dijkstra.No longer availableDim. 42 x 51 cmEstimate: € 80 / 100 -
#746Een eikenhouten hallbank.
Banc de vestibule en chêne.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#370Een staande klok van mahoniehoutfineer met sobere gesculpteerde versieringen. Het werk met een eenvoudige koperen wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule à gaine en placage d’acajou sobrement sculptée. Cadran en cuivre. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 200 / 300 -
#825Een paar Naamse stoelen van gesculpteerd notenhout met rieten zit. Tijdperk Lodewijk XV.
Paire de chaises namuroises en noyer sculpté aux sièges en osier. Epoque Louis XV.No longer availableEstimate: € 100 / 160
Other lots in this auction
-
#290Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en telkens één peridot van ± 2,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et chaque fois d’un péridot de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 6,08 gEstimate: € 800 / 1000 -
#194Eugeen Van MieghemPeriod: 1875 - 1930“Havenzicht”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Vue de port”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 14 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#605Louis VuittonEen lederen keep-all, versierd met de bekende initialen.
Keep-all en cuir au monogrammes.No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
#276Een Engelse bibliotheek-secretaire van mahoniehout met onderaan twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Bibliothèque-secrétaire anglais en acajou, le bas à deux portes pleines en dessous de l’abattant. Le haut à deux portes vitrées.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#306Een mahoniehouten secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.
Secrétaire en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à un tiroir en doucine au dessus de deux portes pleines.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 180 / 240 -
#687Twee verschillende Koreaanse gemberpotjes, één op sokkel.
Deux différents pots à gingembre coréennes. Une sur socle.No longer availableDim. H: 15 en 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#418Een slabestek, een papiersnijder en een krokodil van bewerkt ivoor.
Couvert à salade, coupe papier et crocodile en ivoire sculpté. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 232,58 gEstimate: € 150 / 200 -
#251Een tot jardinière bewerkte koperen obus uit de Grote Oorlog met opschrift “Souvenir de Merlieux” Onderaan met opschrift: “Souvenir de Jozef Van Bouwel. Stabroeck Molenberg, België.
Jardinière à base d’un obus de la Grande Guerre inscrit “Souvenir de Merlieux”. Et sous la base: Souvenir de Jozef Van Bouwel, Stabroeck Molenberg, België.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#27Een sierpaneeltje van gesculpteerd hout in Empirestijl, versierd met twee figuren naast een siervaas en bloemenguirlandes. XIXe eeuw.
Panneau décoratif en bois sculpté de style Empire décoré de deux personnages flanquant une vasque aux guirlandes de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. 32 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#220Een 18 karaats geel gouden ring 4 diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de 4 diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#358Een paar messingen schijfkandelaars.
Paire de bougeoirs aux disques en laiton.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#820Een mahoniehouten deckchair met lederen bekleding. Tijdperk Victoria.
Chaise longue en acajou recouvert de cuir. Epoque Victoria.No longer availableEstimate: € 80 / 120


