Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Dilerium”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: Dec 1969.
Dries Van den Broeck
Period: 1923 - 1995

“Dilerium”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: Dec 1969.

”Composition”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 60 x 85 cm
SKU: 2409190559.
Categories: Grafiek, Tekening.
Auction day: 25 September 2019 19:00
Catalogue #559
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #404
    Jacques Lacomblez
    Period: °1934

    Vier aquarels en een lithografie. Op één na allen gesigneerd.

    Quatre aquarelles et une lithographie. Tous à part une signées.
    No longer available
    Dim. ± 20 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #264

    Een oude didactische wereldkaart.

    Une mappemonde didactique ancienne.
    No longer available
    Dim. x 210 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #896
    Pieter Goos

    “Pascaarte van Engelant, van't voorlant tot Blakeney waer in te sien is de mont van de Teemse ; Rivier van London.” & “Pascaerte vande Bocht van Vranckryck, Biscayen, en Galissen, tusschen Heysant en C. de Finisterre.” Twee deels ingekleurde kaarten van omstreeks 1670.

    “Pascaarte van Engelant, van't voorlant tot Blakeney waer in te sien is de mont van de Teemse ; Rivier van London.” & “Pascaerte vande Bocht van Vranckryck, Biscayen, en Galissen, tusschen Heysant en C. de Finisterre.” Deux cartes partiellement colorées, vers 1670.
    No longer available
    Dim. 45 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #709

    Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden met acteurs. Beide gesigneerd.

    Deux gravures sur bois japonaises en couleurs à acteurs. Signées.
    No longer available
    Dim. 36 x 24 & 36 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #412
    Savery

    “Leeuw in de wildernis”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Lion dans la jungle”. Une eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 19 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #422
    Frans Masereel
    Period: 1889 - 1972

    “Wijk te Antwerpen”. Een houtsnede. gemonogrammeerd in de plaat.

    ”Quartier d’Anvers”. Une gravure sur bois. Monogramme dans la planche.
    No longer available
    Dim. 14 x 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #259

    “Moedermelk redt den zuigeling”. Een oude propaganda-affiche naar aanleiding van de week van de borstvoeding.

    ”Lait maternel qui sauve le nourrisson”. Une ancienne affiche de propagande à l’occasion de la semaine de l'allaitement.
    No longer available
    Dim. 116 x 77 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #702
    Gesso Yoshimoto

    “Owl in the evening”. Een Japanse houtsnede. Omstreeks 1900. Gesigneerd.

    ”Owl in the evening”. Une gravure sur bois japonaise. +- 1900. Signée.
    No longer available
    Dim. 18 x 27,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #644

    “L’Eveche et l’ètat de Liège”. Een oude kaart.

    “L’Eveche et l’ètat de Liège”. Carte ancienne.
    No longer available
    Dim. 52 x 58 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #299
    Jozef Mous
    Period: 1896-1968

    “Natiepaarden”. Twee inkttekeningen op papier. Beide gesigneerd.

    ”Chevaux de Nation”. Deux dessins à l’encre sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #499
    Henri Victor Wolvens
    Period: 1896-1977

    Drie lithografieën gesigneerd en genummerd. 29 x 39 cm; 28,5 x 38,5 cm; 39,5 x 49,5 cm.

    Trois lithographies signées et numérotées.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm; 28,5 x 38,5 cm; 39,5 x 49,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #269
    Norbert Ceulemans

    “Antwerpen anno 1985”. Een zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Anvers anno 1985”. Une sérigraphie. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 76 x 115 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #899

    Een oude ingekleurde kaart van de omgeving Leuven, Namen en Aarschot. Kopergravure, uitgegeven bij Visscher te Amsterdam, omstreeks 1690.

    Une ancienne carte des environs de Louvain, Namur et Aerschot. Gravure sur cuivre, éd. Visscher Amsterdam, vers 1690.
    No longer available
    Dim. 59 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #152

    “Decus Parenti debitum Sit usqueqqe Altissimo Natoque Patris Unico...”. Een ingekaderd perkament met Latijnse vespertekst. XVIe eeuw.

    “Decus Parenti debitum Sit usqueqqe Altissimo Natoque Patris Unico...”. Un parchemin encadré, texte en Latin. XVIème siècle.
    No longer available
    Dim. 50 x 37 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #452

    Een paar ingekleurde XIXe eeuwse Engelse gravures, waarbij één met een voorstelling van een jockey.

    Une paire de gravures anglaises du XIXème siècle en couleur, dont une avec une représentation d’un jockey.
    No longer available
    Dim. 8 x 12 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #689

    “Vrouw met kat”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    ”Femme et chat”. Une gravure sur bois en couleurs japonaise. Signée. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 68 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #302

    Twee XVIIIe eeuwse gravures, bestaande uit een Bacchantische scène met nimfen en saters in open kustlandschap en de andere met een portret van een edelman uit 1754.

    Deux gravures du XVIIIème siècle, comprenant une scène Bacchante de nymphes et satyres dans un paysage côtier et l’autre d’un portrait d’homme noble de 1754.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #279

    “Oud-Bijbelse voorstelling”. Inkt en sanguine op papier. XVIIIe eeuw.

    ”Ancienne scène Biblique”. Encre et sanguine sur papier. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 25 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #284
    Raymond De la Haye
    Period: 1882-1914

    “De verloren zoon”. Een belangrijke ets in bruine inkt op papier. Met foto van de schilder achteraan en gesigneerd door Raymond de la Haye Jr.

    ”Le fils prodigue”. Une eau-forte importante, encre brun sur papier. Avec photo au dos du peintre et signé par Raymond de la Haye Jr.
    No longer available
    Dim. 28 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #882

    “Waterval”. Een XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Niet gesigneerd.

    ”Cascade”. Une gravure sur bois ancienne japonais. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 14 x 21,7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #872

    “Wild zwijn in besneeuwd bos”. Een laat XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Gesigneerd.

    ”Sanglier dans le bois enneigé”. Une gravure sur bois japonaise, fin XIXème siècle. Signée.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #282

    “De oogst”. Houtskool op papier. Omgeving Permeke, toegeschreven aan Huber Malfait.

    ”La récolte”. Fusain sur papier. Entourage de Permeke, attribué à Huber Malfait.
    No longer available
    Dim. 38 x 27 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #699
    Kunis Shika

    Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden. Beide gesigneerd.

    Deux gravures sur bois japonaises en couleurs. Signées.
    No longer available
    Dim. 36 x 24 & 35 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #875

    “Geisha met kind” & “Pioenroos”. Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden. Beide gesigneerd, waarbij de eerste van Otamaro.

    ”Geisha et enfant” & “Rose pivoine”. Deux anciennes gravures sur bois japonaises. Signées, la première par Otamaro.
    No longer available
    Dim. 35 x 23 & 38 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #535

    Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.

    Table de salon carrée avec tablette en bambou.
    No longer available
    Dim. 110 x 110 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #486

    Een handgeknoopt Marokkaans wollen tapijt.

    Un tapis du Maroque en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 166 x 85 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #368

    Dekselvaas van polychroom aardewerk. Onderaan gemerkt: Delft.

    Un vase à couvercle en faïence polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #184

    “Jongensportret”. Olieverf op paneel. Belgische School, omstreeks 1820.

    ”Portrait de jeune homme”. Huile sur panneau. Ecole belge, +- 1820.
    No longer available
    Dim. ± 50 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #448
    Gibson & Sons

    Twee Engels aardewerken theekoppen met schoteltjes, versierd met verguld decor “Greek border” op zwarte fond.

    Deux tasses à thé en faïence anglaise avec sous-tasses, décor “Greek Border” doré sur fond noir.
    No longer available
    Dim. Ø: 10 & 18 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #548

    Een vierkante vaas van Chinees porselein.

    Un vase carré en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #383

    Een lot van 18 strips uitgegeven bij de Standaard Uitgeverij, waarbij elf albums van ‘Piet Pienter en Bert Bibber’, een album van ‘Waterland’, een alum van Pieter Aspe, een album ‘De Poweet op de Reddelberg’, twee albums van ‘Scorpio’, een album van ‘Mieleke Melleke Mol’ en een album van ‘Kowalski’.

    Un lot de 18 bandes dessinées par Standaard Uitgeverij, dont 11 albums de ‘Piet Pienter en Bert Bibber’, 1 album de ‘Waterland’, 1 album de ‘Pieter Aspe’, 1 album ‘De Poweet op de Reddelberg’, 2 albums de ‘Scorpio’, 1 album de ‘Mieleke Melleke Mol’ et 1 album de ‘Kowalski’
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #286

    Een reeks van zeven cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te reinigen.

    Une série de sept fauteuils cabriolet style Louis XV. Revêtement à nettoyer.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #23

    Een theepot op komfoor van Brussels porselein met vergulde decors. XIXe eeuw.

    Une théière sur réchaud en porcelaine de Bruxelles à décor argenté. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #431

    Een regulateurklok. Begin XXste eeuw.

    Un régulateur. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 72 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #312
    Van Grinderbeek

    “Hoeve bij het water” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1922.

    ”Fermette auprès de l’eau”. Huile sur toile. Signée et datée 1922.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #122
    W. Wieden

    “Zeilschip Engienie 1880. Cap. Hendrick Janssen”. Gouache. Gesigneerd. Glas gebroken.

    ”Voilier Engienie 1880. Cap. Hendrick Janssen”. Gouache. Signée. Verre cassé.
    No longer available
    Dim. 40 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More