Other lots in this auction
-
#524Harry
“Clown en vrouwen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 11-95.
”Clowns et femmes”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 11-95.No longer availableDim. 45 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#223Constantin Meunier
“De buildrager”. Bronzen beeld, gesigneerd.
”Le débardeur”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 350/550 -
#721
Een lot etnisch brons en smeedijzer, bestaande uit een Indische armband, een Afrikaans maskertje, een Afrikaanse plaquette in hoogreliëf en een montuur met versieringen.
Un lot de bronze ethnique et fer forgé, comprenant un bracelet indien, un masque africain, une plaquette africaine en haut-relief et une monture avec décorations.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#325
Een horloge met rekbare polsband en een zakhorloge met gedreven kast.
Montre à bracelet et horloge de gousset à boîtier repoussé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#263Rudolstadt
Een kandelaar van meerkleurig porselein in de vorm van een koppel met schaap en bloemenmand. Onderaan gemerkt.
Un candélabre en porcelaine polychrome en forme de couple avec un mouton et un panier à fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/120 -
#227
Ingebonden nummers van het weekblad Robbedoes (7 stuks tussen januari 1947 en maart 1949). Nummers 20, 22, 23, 24 (losse voorkaft, 1 los katern), 25 (1 los katern), 26, 27. Sletig, sporen van kleefband, kleine letsels.
Numéros reliés du magazine Robbedoes (7 pièces entre janvier 1947 et mars 1949). 20,22,23,24 (couverture et caterne détachées) 25 (1 caterne détachée) 26 et 27. Usures, traces de papier collant et petits dégâts.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#327
Een kaststel van Rouen aardewerk bestaande uit twee dekselvazen en een coupe.
Une garniture de cheminée en faïence de Rouen comprenant deux vases à couvercle et une coupe.No longer availableDim. h ± 30 cmEstimate: € 40/50 -
#121
Een zeldzame vaas in Vlaams aardewerk. Gedecoreerd met een bloemmotief en hagedissen.
Un vase rare en faïence flamande au décor de lézards et de motifs à fleurs.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 120/140 -
#391
Een lot van tien tinnen schotels in diverse uitvoeringen.
Un lot de dix plats en étain divers.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#634
Een houten tafelklok, versierd met inlegwerk van meerdere houtsoorten en koper. Met slinger en sleutel.
Une pendule de table en bois, décoration d’incrustations de différentes sortes de bois et cuivre. Avec balançoire et clé.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#661
Een modern metalen kunstwerk in de vorm van acht gestileerde vogels. Gemerkt ‘Austin’.
Une oeuvre d’art en métal argenté en forme de huit oiseaux stylés. Marque: ‘Austin’.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100/150 -
#576
Een eikenhouten klapsecretaire met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Binnenin acht kleine laden en een secreet. Luik, XIXe eeuw.
Un secrétaire à abattant en chêne à deux grands et deux petits tiroirs sous ta tablette. A l’intérieur se trouvent huit petits tiroirs et un secret.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 400/600