Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Diverse houten fallische beeldjes. 8 stuks.

Diverse houten fallische beeldjes. 8 stuks.

Divers statues phalliques en bois. 8 pièces.
SKU: 2011180417.
Auction day: 21 November 2018 19:00
Catalogue #417
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #744

    Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.

    Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.
    No longer available
    Dim. l: 145 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #35

    Een 18 karaats wit gouden broche bezet met parels en saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.

    Broche en or blanc 18 ct sertie de perles et de petits saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.
    No longer available
    Dim. 9,90 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #143

    Een wassen Madonna met kind onder glazen stolp.

    Une Vierge à l’Enfant en cire sous cloche en verre.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #670

    Een sobere langgerekte houten buffettafel. Beschadiging aan het fineer van het blad.

    Une table à buffet allongée en bois sobre. Dégât sur la tablette en bois de placage.
    No longer available
    Dim. 250 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #445

    Een lot van drie stukken koraal en een grote zeeschelp.

    Un lot de trois pièces de corail et un grand coquillage.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #388

    Drie oude knuffeldieren: Een konijn, een aap en een hond.

    Trois peluches anciennes: un lapin, un singe et un chien.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #60

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 4,14 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #105

    Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een oranje maansteen van ± 14,58 ct.

    Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,62 ct et d’une pierre de lune orange de ± 14,58 ct.
    No longer available
    Estimate: € 1900 / 2200
  • #286

    Een kleine Engelse gatelegtafel.

    Une petite table dite ‘gateleg’ anglaise.
    No longer available
    Dim. b: 104 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #422
    Edouard Mesens
    Period: 1903-1971

    “Golgotha”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    ”Golgotha”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #800

    Japans kamerschermpje met vier panelen met messingen en parelmoer inlegwerk. Middenstukken beschadigd in de decoratie.

    Un paravent japonais à quatre panneaux, incrustations en laiton et nacre.
    No longer available
    Dim. H. 80 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #134
    Lucien Van den Driesche

    “Winters Leielandschap”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.

    ”Vue hivernale de la Lys”. Huile sur panneau. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More