Similar lots by type
-
#730Twee verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein, beide gemonteerd als lampenvoet.
Deux vases différents en porcelaine chinoise multicolore, tous deux montés comme pied de lampe.No longer availableDim. h: 50 & 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#601Een meerkleurig porseleinen Guan Yin met zestien armen.
Une porcelaine multicolore Guanyin avec seize bras.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 180 / 240 -
#580Een gebeeldhouwd houten Boeddhahoofd.
Une tête de Bouddha en bois sculpté.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#641Drie terracotta paarden in de geest van de Tang-periode. Twee oortjes manco.
Trois chevaux en terre cuite dans l'esprit de l'époque Tang. Deux oreilles manquent.No longer availableDim. h: 30 - 36 cmEstimate: € 180 / 240 -
#762Een gepolychromeerd houten gans.
Une oie en bois polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 35 / 45 -
#661Grote balustervaas met een polychroom Imari-decor. Onderaan gemerkt.
Grand vase balustre à décor polychrome Imari. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 40 / 50 -
#658Een grote en een paar kleinere (kleine schilfer aan de rand) porseleinen vazen met een famille rose decor. Onderaan gemerkt.
Un grand et une paire petits vases en porcelaine (petit éclat sur le rebord) à décor de famille rose. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 47 & 35,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#761Een lot van twee gemberpotjes en een dekselvaasje van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Lot de deux pots de gingembre et un vase de couvercles en porcelaine chinoise multicolore. Marqué sur le fond.No longer availableDim. h: 12.5 & 14.5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#715Een vaas van meerkleurig Cantonporselein. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Canton multicolore. Marqué sur le fond.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 60 -
#362GoebelVier beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Quatre statuettes en porcelaine polychrome d’après M.I. Hummel. Tous marquées.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#763Een kraagvaasje van Japans porselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un vase à col en porcelaine japonaise, décoré d'un décor floral multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#745GoebelVier beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. De skiër hersteld aan de voetjes. Allen gemerkt.
Quatre figurines en porcelaine multicolore d'après le dessin de M.I. Hummel. Le skieur restauré aux pieds. Tout marqué.No longer availableDim. h: 13 - 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#816CapodimonteEen spiegel in porseleinen lijst, versierd met meerkleurige bloemen in reliëf.
Miroir à cadre en porcelaine décoré de fleurs multicolores en relief.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#590Een gebeeldhouwde Thaise Boeddha van verweerd hout.
Un Bouddha thaï sculpté en bois patiné.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 200 / 300 -
#241Albert PoelsPeriod: 1903-1984Een bas-reliëf van geglazuurd terracotte, ontworpen voor Drukkerij Blondeel. Kasterlee, 1978. Gemonogrammeerd.
Un bas-relief de terre cuite à glaçure, conçu pour Drukkerij Blondeel. Kasterlee, 1978. Monogrammé.No longer availableDim. 40 x 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#485Een barokke dekselvaas van porselein met classicistische personages in reliëf. Italiaans werk, onderaan gemerkt Capodimonte Italy.
Un vase baroque en porcelaine recouvert de caractères classiques en relief. Travail italien, marqué Capodimonte Italie en bas.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#726Een gebeeldhouwde en groengepatineerde zuilvormige piëdestal.
Un piédestal en forme de colonne sculptée et patinée verte.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 80 / 100 -
#631Barreau“Classicistisch vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld. Met inscriptie ‘Médaille d’or à l’exposition des beaux arts 1865.
“Femme classique”. Statue en bronze. Inscrit “Médaille d’or à l’exposition des beaux arts 1865”.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#538M. Dolfi“Vrouw met kruik op kameel”. Een beeld van gepatineerd brons en gesculpteerd albast. Manco’s en restauraties aan het albast. De groen marmeren sokkel gebroken.
Femme avec un pot sur un chameau . Une sculpture en bronze patiné et albâtre sculpté. Des manquants et des restaurations sur l'albâtre. Base en marbre vert cassé.No longer availableDim. h: 50 cm (zonder sokkel)Estimate: € 150 / 250 -
#608Gietijzeren kindje met vlinder.
Enfant au papillon en fonte.No longer availableEstimate: € 600 / 650 -
#621Een theepot van Chinees porselein. Omstreeks 1750. Afkomstig van het schip “de Geldermalsen”, gezonken in 1752 en geborgen in 1985. Het lot destijds aangekocht in de ‘Nanking cargo”- veiling bij Christie’s te Amsterdam. Deksel niet origineel.
Théière en porcelaine de Chine. Vers 1750, provenant du bateau Geldermalsen, écoulé en 1752 et récupéré en 1985, le lot faisant partie de la vente “Nanking cargo” chez Christie’s à Amsterdam. Couvercle rapporté.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 180 / 250 -
#705Een recente vaas van meerkleurig Cantonporselein. Onderaan gemerkt.
Un vase récent en porcelaine de Canton multicolore. Marqué sur le fond.No longer availableDim. h: 47,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#547Een paar grote dekselvazen van Imariporselein, versierd met vogels, bloeiende struiken en Fo-honden.
Une paire de grands vases à couvercle en porcelaine Imari décorés d'oiseaux, d'arbustes à fleurs et de chiens Fo.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100 / 150 -
#668Een porseleinen balustervaas met een Canton decor van personages en bloemen.
Un vase balustre en porcelaine à décor Canton de personnages et de fleurs.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#789Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.
Un miroir en chêne de style Renaissance de Malines.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#284“Personages in een romantiserend landschap”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
Personnages dans un paysage romantique . Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#113DelheidVier zilveren zoutvaatjes en lepeltjes met kleurloze glazen recipiënten. We voegen een gedreven zilveren suikertang toe. Alle gemerkt.
Quatre caves à sel et cuillères en argent avec des récipients en verre incolore. Nous ajoutons une pince à sucre en argent repoussé. Tous marqués.No longer availableDim. 121,66 gEstimate: € 80 / 120 -
#156Een tweeledige eikenhouten vitrinekast met onderaan drie paneeldeuren. Op sledepoten.
Une vitrine en chêne en deux parties avec trois portes en bas. Sur pieds patins.No longer availableDim. 196 x 160 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#595Een gebeeldhouwd eikenhouten tafel in Chippendalestijl met geparquetteerd blad. Met twee verlengbladen.
Table en chêne sculpté de style Chippendale avec tablette parquettée. Deux allonges.No longer availableDim. 131 x 98 cmEstimate: € 40 / 60 -
#628Een gedreven messingen Ottomaanse gordeldoos. Tweede helft 19de eeuw.
Boîte de ceinture à cartouches ottomane en laiton repoussé. Deuxième moitié du 19e siècle.No longer availableDim. 13 x 11 cmEstimate: € 150 / 200 -
#214Een gebeeldhouwd houten paard.
Un cheval en bois sculpté.No longer availableDim. 142 x 105 cmEstimate: € 200 / 240 -
#706Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
Un tapis rectangulaire et ovale en laine de Chine.No longer availableDim. 140 x 70 cm & 150 x 90 cm.Estimate: € 20 / 25 -
#765Een vierkante metalen designlamp, opgebouwd uit negen vierkante frames.
Une lampe design carrée en métal, construite à partir de neuf cadres carrés.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#52Joseph CoomansPeriod: 1816 - 1889“Liggend naakt”. Een potloodstudie op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 21 januari ‘52.
Nu couché. Une étude au crayon sur papier. Monogrammée et datée du 21 janvier 52.No longer availableDim. 21 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#546Een antiek Chinees wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis ancien en laine chinoise. Usures.No longer availableDim. 360 x 274 cmEstimate: € 120 / 200 -
#198Edouard DrouotPeriod: 1859 - 1945“Op het veld”. Een grote bronzen groep op geaderd grijsmarmeren sokkel. Gesigneerd.
Sur le terrain . Un grand groupe en bronze sur socle en marbre gris décoré. Signé.No longer availableDim. l: 67 cmEstimate: € 1300 / 1600



