#288Ch. Haut Portets A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 13 bt
No longer availableOnline only -
#115Coteaux du Tricastin A.C.
Maire & Fils à Beaune M.O. O.D. 0 aantal: 12 bt
#342Ch. Le Pey A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. O.D. 2001 aantal: 12 bt. neck
#19Lot rode wijn
aantal: 4 bt. Etiketten manco of beschadigd
Ch. La Fleur-Gazin A.C. Pomerol
M.P. ? aantal: 1 bt. neck
Ch. Durfort Vivens A.C. Margaux 2e grand cru classé L. Lurton
? aantal: 2 bt. ms - base neck
Ch. Bellegrave A.C. Pauillac
? aantal: 1 bt. ms
#308Burg Layer Schlosskapelle Silvaner Q.m.P. Nahe - Kabinett Ferdinand Pieroth, Burg Layen E.A. 1997 aantal: 9 bt.
#148Ch. La Tour Musset Parsac St-Emilion Louis Bogaers, Tilburg M.N 1966 aantal: 5 bt ts à ms, 1 heel vuil etiket
#188Ch. Bellevue A.C. St-Emilion Grand cru classé Sauter’s Wijnkelders Maastricht, Nederlands importeur M.C. O.K. 1970 aantal: 12 bt ms - ts
#416Domaine de la Chapellanie A.C. Buzet
M.P. O.D. 2015 aantal: 12
#284Côtes de Beaune Villages A.C. Maxime de Chavannes
1982 aantal: 13 bt.
#29Lot rode wijn
aantal: 11 bt
Premières Côtes de Blaye A.C. A. Chamvermeil, Bordeaux M.O 2000 aantal: 4 bt
Ch. Haut-Bareille A.C. Bordeaux
M.C. 2001 aantal: 7 bt
#136Lot rode bordeaux
1964 aantal: 11 bt.
Ch. Lynch-Moussas A.C. Pauillac 5e grand cru classé F.J. Drehmanns & Zonen, Roermond M.H. 1964 aantal: 8 bt. ms; Losse etiketten
Ch. Boyd-Cantenac A.C. Margaux 3e grand cru classé F.J. Drehmanns & Zonen, Roermond M.H. 1964 aantal: 3 bt. ms; Losse etiketten
#203Ch. Croizet-Bages A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1970 aantal: 6 bt. ms - ts
No longer availableOnline only