#428
Een waterkommetje van celadonkleurig porselein met een reliëfdecor van bloemen.
Un petit bol à eau en porcelaine de Céladon, décor en relief fleuri.No longer availableDim. Ø: 10 cmEstimate: € 120/160 -
#679I. Werny
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
Een lot van drie stukken koraal en een grote zeeschelp.
#30
Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot.
Un collier à perles avec un fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#534
“New York.” Gemengde techniek op papier.
#313
Twee handgemaakte oude poppen.
#382
Een houtgravure met boerentafereel. Gemerkt 2/15 en getekend Alphonse Mora.
Une gravure sur bois représentant une scène de fermiers. Marquée 2/15 et signée Alphonse Mora.No longer availableDim. 40 X 29 cmEstimate: € 26/30 -
#50
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met drie granaten.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de trois grenats.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 80/120 -
#392
Een lot van zeven koperen waterketels.
Un lot de sept bouilloires en cuivre.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#242Mary KennisPeriod: 1899 - 1965
“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#404Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Kalfje”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
”Petit veau”. Techniques mixtes. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 10 x 16 cmEstimate: € 100/150 -
#254Maurice Langaskens
“Cieux chargés”. Een ets, genummerd 57/200 en gesigneerd buiten de plaat.
“Cieux chargés”. Une eau-forte, numérotée 57/200 et signée hors planche.No longer availableDim. 44 x 56 cmEstimate: € 80/100