Other lots by Capodimonte
Similar lots by type
-
#631
Een ronde Chinese dekselpot van meerkleurig porselein met een decor van draken en een vlammende parel. Onderaan met Qianlong-merk.
Un pot à couvercle chinois en porcelaine polychrome, décor de dragons et perle enflammée. Marque Qianlong sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#411
Een reeks van zes theekopjes met schoteltjes van Chinees porselein met een blauw landschapsdecor. Omstreeks 1750. Afkomstig van het schip “de Geldermalsen”, gezonken in 1752 en geborgen in 1985. Het lot destijds aangekocht in de ‘Naking cargo”- veiling bij Christie’s te Amsterdam. We voegen er een boek over de Geldermalsen aan toe.
Une série de six tasses et soucoupes à thé en porcelaine de Chine, décor de paysage bleu. +- 1750. Origine: le navire “de Geldermasen”, sombré en 1752 et renfloué en 1985. Lot acquis aux enchères “Naking-cargo” chez Christie’s à Amsterdam. Nous ajoutons un livre en relation avec le “Geldermaalsen”.No longer availableDim. Ø:Estimate: € 100/120 -
#618
Twee zeshoekige theebussen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van kippen in een cartouche op lichtblauwe fond. Onderaan gemerkt.
Deux boîtes à thé en porcelaine de Chine polychrome, décor de poules en cartouche sur fond bleu clair.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 140/180 -
#673
Een balustervaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van een personage op een brug.
Un vase balustre en porcelaine du Japon , décor polychrome et doré d’un personnage sur un pont.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120/200 -
#683
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met een landschap en een gelukstekst aan de achterkant.
Un vase balustre en porcelaine de Chine, décor famille-rose d’un paysage et un texte porte-bonheur à l’arrière.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40/50 -
#613
Een paar Chinese schotels van meerkleurig porselein met een decor van de keizerlijke hofhouding, omring door bloemen in reliëf. Onderaan gemerkt.
Une paire de plats chinois en porcelaine polychrome, décor de la cour Impériale et fleurs en relief.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 60/100 -
#637
Een vaas van Chinees porselein in ‘Yenyen-vorm’, over het geheel versierd met geluksvoorwerpen. XIXe eeuw.
Vase en porcelaine de Chine de forme ‘Yenyen’, recouvert de motifs auspicieux.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 120/180 -
#638
Een paar balustervormige dekselvazen met een famille-jaunedecor van bloemen en mythische vogels. Omstreeks 1900.
Une paire de vases couvert en porcelaine, de forme balustre à décor floral et d’oiseaux mythiques, famille jaune. Vers 1900.No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 180/240 -
#641
Een paar vazen van Chinees porselein met een decor van paarden en een gedicht op de achterzijde. Onderaan gemerkt en gesigneerd. Eén met kleine restauratie aan de rand. XXe eeuw.
Une paire de vases Chinois en porcelaine à décor de chevaux et avec poème. Signé et marque sous la base. Un vase avec légère restauration du col. XXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80/100 -
#278
Een vaasje van meerkleurig porselein met een bloemendecor en versierd met een vrouwelijk naakt van brons.
Un petit vase en porcelaine polychrome, décor floral et un nu féminin en bronze.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 50/80 -
#742
Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit drie paar verschillende vazen. Restauraties en barsten.
Un lot de porcelaine de Chine bleue et blanche, comprenant trois paires de vases différents.No longer availableDim. h: 22, 30 & 31 cmEstimate: € 40/50 -
#633
Een schotel van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen en pioenen.
Un plat en porcelaine de Chine à décor polychrome de pivoines et élises.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 30/50 -
#806
Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine polychrome à décor du Cour Impérial en cartouches.No longer availableDim. h: 119 cmEstimate: € 2000/2200 -
#693
Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.
Un vase en porcelaine du Japon à décor de guerriers polychrome et doré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80/120 -
#533
Een paar grote kraagvazen van Cantonporselein met een decor van personages.
Une paire de vases à col en porcelaine de Canton, décor de personnages.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 300/500 -
#623
Een paar schotels van Chinees porselein met een decor van pioenen op blauwe fond. Onderaan gemerkt.
Une paire de plats en porcelaine de Chine, décor de pivoines sur fond bleu. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 60/80 -
#678
Een dekselvaas van Japans porselein met een decor van krijgers op gouden fond. Onderaan gemerkt.
Vase à couvercle en porcelaine du Japon, décoré de samouraïs sur un fond doré. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80/100 -
#684
Een vierkante schaal op voet van meerkleurig Chinees porselein met een decor van geluksvoorwerpen op de buitenklant en vogels en insekten binnenin. Randschilfers.
Un plat carré sur pied en porcelaine de Chine polychrome, décor d’objets de fortune sur le rebord et décor d’insectes et oiseaux au milieu.No longer availableDim. 12 x 18 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#643
Een zeshoekige cachepot van blauw en wit Chinees porselein.
Un cache-pot en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 80/100 -
#688
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van de keizerlijke hofhouding.
Un vase en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de la cour Impériale.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/100 -
#578
Een vierkante vaas van meerkleurig porselein met een decor van vrouwenfiguren in reliëf
Un vase carré en porcelaine polychrome, décor de femmes en relief.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 100/120 -
#717
Een paar balustervazen van Nanking-aardewerk met een decor van krijgers. Afwijkende modellen.
Une paire de vases balustre en faïence de Nanking, décor de guerriers.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/120 -
#663
Een paar kleine porseleinen theebussen in de geest van de XVIIIe eeuw in de stijl van Meissen, versierd met een Chinoiseriedecor met vergulde elementen. Onderaan een Aziatisch reproductiemerk. Een haarscheur in één van de deksels.
Une paire de pots à thé en porcelaine, style 18é siècle dans le goût de Meissen, décor peint de Chinoiseries et liserés d’or. Marque repro d’Asie. Léger cheveu dans l’un des couvercles.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 100/120 -
#407
Een paar Huang jiuflesjes met zes kommetjes van blauw en wit Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Recent werk.
Une paire de petites bouteilles Huang Jiu et six bols en porcelaine bleue et blanche de Chine, décor de motifs floraux. Travail récent.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#408
Een reeks glazen van gekleurd kristal van Val St. Lambert, bestaande uit vijf rode en zes groene.
Une série de verres en cristal Val St. Lambert, comprenant cinq verres rouges et six verres verts.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60/100 -
#235
Een zilveren halssnoer en een hanger van zilver en met amber.
Un collier en argent et pendentif en argent et ambre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#483
Een paar oude walrustanden. Eerste helft XXe eeuw.
Deux dents de morse anciennes. première partie XXième siècle.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#644
Een Vlaamse kroon van messing tien lichtarmen en bovenaan getooid met een Habsburgse adelaar.
Lustre dite couronne flamande en laiton à dix bras de lumière et surmonté d’un aigle autrichien.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 120/200 -
#719Leon LommaertPeriod: 1904-1978
“Gekruisigde Christus”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Le Christ crucifié”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 44 x 20 cmEstimate: € 80/100 -
#680
Een beukenhouten armstoel in Louis-XIII stijl met groen fluwelen bekleding.
Un fauteuil en hêtre, style Louis XIII, revêtement en velours vert.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 80/100 -
#423
“Geschiedenis van het vliegen”. Riccardo Niccoli. Ed. Zuidboekproducties, 2003.
“Geschiedenis van het vliegen”. Riccardo Niccoli. Ed. Zuidboekproducties, 2003.No longer availableEstimate: € 22/28 -
#39
Drie oude prenten, waarbij een oude gravure van het Kasteel van Liedekerke.
Trois images anciennes, dont une gravure du Château de Liedekerke.No longer availableDim. 17 x 24,5 cmEstimate: € 60/80 -
#358
Een grote en vier kleinere visschotels van meerkleurig aardewerk. Spaans werk.
Un grand et quatre petits plats à poisson en faïence polychrome. Travail espagnol.No longer availableDim. Ø 45 cm Ø 23 cmEstimate: € 50/60 -
#359
Een art deco koffiestel van verzilverd metaal, bestaande uit een koffiepot, melkkannetje en een suikerpot. Op dienblad met hoornen handvatten.
Un service à café Art Déco en métal argenté, comprenant une cafetière, un pot à lait et un sucrier. Sur un plateau à poignées en corne.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#608
Een verlengbare eikenhouten tafel op twee balustervormige poten.
Une table en chêne à allonges sur deux pieds balustres.No longer availableDim. 164 x 95 cmEstimate: € 100/120 -
#105
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een champagne kleurige diamant van ± 2,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,30 ct. et un diamant de couleur champagne de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 10,40 gEstimate: € 2300/2400