#650Een lederen juwelen koffertje met spiegel en fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, oorbellen een armband en een horloge gemerkt Kelton.
A leather jewelry case with mirror and fantasy jewelry including necklaces, earrings, a bracelet and a watch marked Kelton.No longer availableDim. 12,2 x 19 x 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#170Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
#563Een lot bestaande uit een aardewerken kom, een gemerkt celadon schaaltje en een porseleinen blauw en wit bord, gemerkt onderaan en aan de voorkant.
#273Een heksenbol van kwikglas.
A witch ball.No longer availableDim. Ø25cmEstimate: € 75 / 100 -
#604Een kalebasvaas met sokkel in Cantonese stijl.
#603HutschenreutherEen beeld van 2 zwanen in porselein gemerkt Hutschenreuther .
A statue of 2 swans in porcelain marked Hutschenreuther.No longer availableDim. 35 x 33 x 27 cmEstimate: € 120 / 160 -
#28Een gesculpteerd houten beeldje van Madonna en Kind, medio 19e eeuw.
A sculpted wooden figurine of the H. Virgin and Child, mid 19th century.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#540Een licht bruine sjaal met licht blauwe en beige versiering.
#688Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#471Een Ottomaans vuursteenpistool met koperen decoratie. Laat XIXde eeuw.
An Ottoman flintlock pistol with copper decoration. Late 19th century.No longer availableDim. l 53 cmEstimate: € 360 / 420 -
#692Een roodkleurig handgeknoopt tapijt.
A carpet.No longer availableDim. 150 x 115 cmEstimate: € 40 / 60 -
#466Een lange glazen eettafel met chroom onderstel en bijzettafeltje.
A long glass dining table with chrome base and side table.No longer availableDim. 260 x 100 x 75 cmEstimate: € 200 / 240