Other lots in this auction
-
#276Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met twee gevitreerde deuren met gekleurd glas in lood.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté Malinois Renaissance à deux portes panneaux en dessous et deux portes vitrées au dessus avec vitraux.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#330Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp en twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale robijn van ± 0,15 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille et deux brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’un rubis central de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 2,69 gEstimate: € 350 / 450 -
#135Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 7,62 gEstimate: € 500 / 600 -
#143Kubistisch personage. Witmarmeren sculptuur. Klein letsel.
”Personnage cubique”. Une sculpture en marbre blanc. Petit dégât.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 180 / 220 -
#364Twee Chinese aquarellen. Non-figuratief.
Deux aquarelles chinoises. Non-figuratives.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#402Joao RibeiroPeriod: °1955“Gekroonde Engel.” Gemengde techniek papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.
”Ange couronné”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1990.No longer availableDim. 33,5 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#372Een lot van tien XVIIde en XVIIIde eeuwse gravures met heiligen.
Un lot de dix gravures du XVII et XVIIIème siècle.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 50 / 60 -
#69Georges Oudot“Vrouwelijk naakt”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 89/150 buiten de plaat.
”Nu féminin”. Une lithographie. Signée et numérotée 89/150 hors planche.No longer availableDim. 67 x 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#2Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971“De stilte”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 30/100.
”Le silence”. Une eau-forte. Signée et numérotée.No longer availableDim. 11 x 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#106Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#178Adolphe LavergnePeriod: 1852-1901“Charmeur de lézards”. Een bronzen beeld op houten sokkel. Gesigneerd.
”Charmeur de lézards”. Une statue en bronze sur socle en bois. Signée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 250 / 280 -
#286Een eikenhouten ééndeursvitrine met gesculpteerde versieringen. Omstreeks 1800.
Une vitrine en chêne à une porte, décorations sculptées. +- 1800.No longer availableDim. 205 x 80 x 48 cmEstimate: € 100 / 120

