Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Dorpsfeest in Zeeuws-Vlaanderen met rijdans”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onder.
Gustave Flasschoen
Period: 1868-1940

“Dorpsfeest in Zeeuws-Vlaanderen met rijdans”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onder.

”Fête de village, danse en Flandre Zélandaise”. Huile sur toile. Signature à gauche en dessous.,
Dim. 100 x128 cm
SKU: 1911190223.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #223
Estimate: € 500 / 800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #416

    Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie. XIXe eeuw. Het messingen galerijtje is volledig.

    Un bonheur-du-jour en bois de placage style Louis XV, décoration de marqueterie florale.
    No longer available
    Dim. 92 x 60 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #54
    Loritat (?)

    “Spaanse drinker”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.

    ”Buveur espagnol”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘67.
    No longer available
    Dim. 45 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #244
    Paul Joostens
    Period: 1889-1960

    “Processie”. Potloodschets. Met atelierstempel.

    ”Procession”. Crayon. Avec tampon d’atelier.
    No longer available
    Dim. 15 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #195

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1,30 ct. SI.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 1,30 ct SI.
    No longer available
    Dim. 4,76 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #129
    Julien Creytens

    “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #426

    Een gefineerd bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met één lade, versierd met bronsbeslag en marquetterie.

    Une petite table en bois de placage style Louis XV à un tiroir, décoration de marqueterie et montures en bronze.
    No longer available
    Dim. 71 x 46 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #352
    Leopold Bosché
    Period: 1865 - 1936

    Een lot van vijf olieverfschilderijen en een aquarel. Allen gesigneerd.

    Un lot de cinq peintures à l’huile et une aquarelle.
    No longer available
    Dim. 35 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #425

    Een eikenhouten schrijfmeubeltje met een lade onderaan. Omstreeks 1800.

    Un petit bureau en chêne à un tiroir en dessous. +- 1800.
    No longer available
    Dim. 80 x 68 x 43 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #113

    Een paar bronzen boekensteunen in de vorm van vrouwen met bloemen. Op beige marmeren sokkels.

    Une paire de serre-livres en bronze sous forme de femme et de fleurs. Sur socles en marbre beige.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #15

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger met afbeelding van Moeder Maria.

    Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif à représentation de la Vierge.
    No longer available
    Dim. 7,74 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #176
    De Ias à Angleur

    Een staande klok met gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met motieven in Lodewijk XVI-stijl. Het werk gesigneerd en gedateerd 1793.

    Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.
    No longer available
    Dim. 246 x 45 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #61

    Een paar lampenvoeten met glazen kralen.

    Une paire de pieds de lampe à perles en verre.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More