Other lots in this auction
-
#421Een lot van drie verschillende koperen lampenvoeten.
Un lot de trois pieds de lampe différents. Cuivre.No longer availableDim. h: 50 - 95 cmEstimate: € 30 / 50 -
#422Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Vlaaikensgang”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Vlaaikensgang”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#284Corneille“Het Paar”. Een lithografie. Artiestenproef, gesigneerd, genummerd XI/XX en gedateerd 2002 buiten de plaat.
”Le couple”. Une lithographie. Epreuve d’artiste, signée, numérotée XI/XX et datée 2002 hors planche.No longer availableDim. 30,5 x 21,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#15Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger met afbeelding van Moeder Maria.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif à représentation de la Vierge.No longer availableDim. 7,74 gEstimate: € 200 / 250 -
#377Gevarieerd lot: Postzegels Liechtenstein 2011 t.e.m. 2015 (volledig), Engeland 1984, ‘85, ‘87, ‘88 (volledig). Privé-uitgave Orval. A4-insteekalbum met diverse zegels en blokken. Lot Belgische briefkaarten. Honderden diverse postzegels. Een album met foto’s van locomotieven e.d.
Un lot varié: timbres postes de Liechtenstein de 2011 à 2014-5 (complèt), Angleterre 1984,’85,’87,’88 ( complet). Edition privée Orval. Album A4 aux timbres et blocs divers. Lot de cartes postales belges. Des centaines de timbres dépareillés. Un album à photos de locomotives. Et autres.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#233Een oude Chinese telefoon met draaischijf in het met messing beslagen houten kastje.
Un ancien téléphone à clavier tournant chinois dans un coffret à montures en laiton.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#369Torii Kiyonaga“Het badhuis”. Een Japanse kleurenhoutsnede.
”Les bains publics”. Une gravure sur bois japonaise polychrome.No longer availableDim. 37 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#63Chr. Händel, BayreuthEen oude vilten hoge hoed in originele doos.
Un haut de forme ancien en feutre dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#382“Kathedraalinterieur”. Met aquarel ingekleurde prent. XIXde eeuw.
”Intérieur de cathédrale”. Une image/aquarelle. XIXème siècle.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#248“Bloemen”. Gemengde techniek. Monogram en signatuur.
”Fleurs”. Techniques mixtes. Monogramme et signature.No longer availableDim. 61,5 x 65,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#412Een lot van vier oude gravures.
Un lot de quatre anciennes gravures.No longer availableDim. 20 x 25 - 38 x 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#229Een reeks van vier porseleinen plaquettes met meerkleurige decors van personages in landschappen. In gesculpteerde houten lijsten. Chinees werk.
Une série de quatre plaquettes en porcelaine à décors polychrome de personnages dans un paysage. Encadrements en bois. Travail chinois.No longer availableDim. 36 x 25 cm; 73 x 29 cm (lijst)Estimate: € 300 / 500

