Similar lots by type
-
#194
“Femme à la collerette”. Olieverf op doek. Omstreeks 1700. Herdoekt.
”Femme à la collerette”. Huile sur toile. +- 1700. A été retoilée.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 800/1200 -
#19J. Grimay
“Stilleven met bloemen en perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs et pêches”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#12P. Maudet
“Zich op de Isère te Grenoble”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur l’Isère à Grenoble”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#252Stanislas WarniePeriod: 1879 - 1958
“Parkvijver”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
”Le lac du parc”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 22,5 x 20,5 cmEstimate: € 120/130 -
#209C. De Busschere
“Op het veld.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Sur le champ”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 100 cmEstimate: € 360/400 -
#234Louis Van Engelen
“Stilleven met schenkkan en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforatie in neutrale zone.
”Nature morte, verseuse et fruits”. Huile sur toile. Perforation dans le fond neutre.No longer availableDim. 99 x 132 cmEstimate: € 180/240 -
#14Baudry
“Stilleven met bloemen” & “Stilleven met appelen en aardewerk”. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd 1951.
”Nature morte, fleurs” & “ Nature morte, pommes et faïence”. Signés et le premier daté de 1951.No longer availableDim. 32 x 30 & 27 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#419
“Mannenportret”. Olieverf op board. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Sans signature. Vers 1900.No longer availableDim. 19 x 17 cmEstimate: € 100/160 -
#439louis Belen
“Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.
”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 27 ccmEstimate: € 60/100 -
#604
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Oepts ‘82’.
”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Porte la signature: ‘Oepts ‘82’.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 420/480 -
#34
“Paardenkoets”. Olieverf op paneel. Gesigneerd A. Gorcie. Restauratie uit 1980.
”Calèche”. Huile sur panneau. Signé : A. Gorcie. Restauration en 1980.No longer availableDim. 17, 5 x 26,5 cmEstimate: € 200/240 -
#494Charles VennemanPeriod: 1802 - 1875
“Koppel aan een tafel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Couple à table”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 300/500 -
#229J. Douven
“Meisje met rode paraplu”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Jeune fille et parapluie rouge”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 65/75 -
#52René HansoulPeriod: 1910 - 1979
“De bewening van Christus”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La Déploration du Christ”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 120/200 -
#244Victor Buyle
“Zicht op den weg naar Linth - Boerderij van Peeters”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le chemin qui mène vers Linth - la Ferme Peeters”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#642Joseph Xavier VindevogelPeriod: 1859 - 1941
“Hooimijten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Meules de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 18.5 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#32Firmin BaesPeriod: 1874 - 1945
“Vissersboot op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met dedicatie.
”Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur panneau. Signé et dédicacé.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#239
“Namiddag op het strand”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk naar de late XIXe eeuw.
”Après-midi à la plage”. Huile sur panneau. Travail récent d’après le XIXième siècle. Travail d’atelier.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#502
“Vissersboten”. Twee marines, olieverf op paneel. Beide apocrief gesigneerd.
”Bateaux de pêche”. deux marines, huile sur panneau. Signature apocryphe.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#434Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
“Een smid”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Un forgeron”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 16,5 x 13 cmEstimate: € 120/200 -
#444
“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petite église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80/100 -
#219Romain Steppe
“Zomers oeverzicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur la rive en été”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 250/260 -
#422Louis Belen
“Visser aan kade”. Olieverf op hout.
”Pêcheur au quai”. Huile sur bois.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 60/100 -
#192Frans Laurens
“Christoffel Columbus biedt zich aan bij Ferdinand en Isabella van Spanje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1911. Laurens werkte als wapenschilder voor Koning Leopold II.
“Christophe Colomb se présentant devant Fernand et Isabelle d’Espagne”. Huile sur toile. Signée et datée 1911. Laurens était peintre d’armes royal de Léopold II.No longer availableDim. 90 x 110 cmEstimate: € 400/600
Other lots in this auction
-
#161A. Rousaud
“Een slapend meisje op een zetel.” Beeld van zamak. Gesigneerd.
”Jeune fille dormant sur un fauteuil”. Une statue en régule. Signée.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 180/200 -
#578
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Deux pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de fleurs.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 180/200 -
#543
Een grote Japanse cloisonné schotel. Tijdperk Mei-ji.
Un grand plat japonais cloisonné. Epoque Mei-ji.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 160/180 -
#404Vincennes, France
twee kopjes en een suikerpotje van meerkleurig porselein op een serveerblad in de geest van Sèvres. Gedecoreerd met bloemen en met vlinders als oor. Onderaan gemerkt. Eén bloemetje licht beschadigd.
Deux tasses et un sucrier en porcelaine polychrome sur un plateau dans l’esprit de Sèvres. Décoration de fleurs, papillons comme anses. Marque sous la base. Une fleur avec dégâts légers.No longer availableDim. 25 x 23 cmEstimate: € 50/60 -
#628
Een lot oud speelgoed, bestaande uit drie ‘Drinking happy birds’, een ‘Coffin bank’ spaarpot en ‘The kissing dolls’. Allen in originele doosjes. Laatste licht beschadigd.
Lot de jouets anciens comprenant trois “drinking happy birds”, un tirelire “coffin bank” et “The kissing dolls”. Dans leurs boîtes d’origine. Ces derniers aux petits dégâts.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#742
Een lot van zeven vissen van Muranoglas.
Lot de sept poissons en verre de Murano.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 70/80 -
#377
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit vijf verschillende vazen, een dekseldoosje en een driedelig toiletstelletje.
Un lot de verre et cristal , comprenant cinq vases, une boîte à couvercle et un ensemble de toilette en trois pièces.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30/40 -
#46
Een dagobertstoel van gebeeldhouwd eikenhout met een schild in de rug en met een lederen zit. Op wieltjes.
Chaise dagobert en chêne sculpté, avec un blason dans le dos et une assise en cuir. Sur roulettes.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100/120 -
#59
“Vijver met berken”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Etang aux bouleaux”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 47 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#384
Een lot van zeven bruin glazen apothekerspotten in verschillende formaten.
Un lot de sept pots à pharmacie en verre brun, tailles différentes.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#719
Drie iconen: Johannes de Theoloog, Christus als aartsengel Michael en de Aartsengel Michael. Recent werk.
Trois icônes: Jean le théologien, le Christ en Archange et l’archange Michel. Travail contemporain.No longer availableDim. ± 21 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#479Heerwegh
“Landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘95.
”Paysage”. Huile sur papier. Signé et daté ‘95.No longer availableDim. 17,5 x 23 cmEstimate: € 30/40