Other lots by Van der Hecht
#244Y. Cruyskens“Bouquet romantique”. Olieverf op doek . Gesigneerd onderaan “Y. Cruyskens” en met certificaat op de verso. 1950.
#596Een handgeknoopt wollen Turks tapijt.
A hand-knotted wool Turkish carpet.No longer availableDim. 14 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#265Bestek gemerkt International Sterling Pat’d: 12 grote en 6 kleine vorken, verder losse messen, lepeltjes en vorkjes. Evenals Christofle, Paris: 12 oestervorkjes (in doosje), een slabestek en een sauslepel. Verder twee reeksen kreeftenhaken.
Cutlery marked International Sterling Pat'd: 12 large and 6 small forks, further loose knives, spoons and forks. As well as Christofle, Paris: 12 oyster forks (in a box), a salad cutlery and a sauce ladle. Furthermore, two sets of lobster hooks.No longer availableEstimate: € 220 / 360 -
#476GoumEen zijden bidkleed. Handgeknoopt.
A silk prayer rug. Hand-knotted.No longer availableDim. 182 x 94 cmEstimate: € 120 / 200 -
#573Een kalender van 1863, een brievenhouder en een kandelaar van messing.
#39Remy De PileceynPeriod: 1920 - 1986“Portret.” Gemengde techniek. Gesigneerd.
"Portrait." Mixed technique. Signed.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#538Een meer dan levensgroot beeld van polyester, met voorstelling van het Monster van Frankenstein.
A larger than life statue of polyester, depicting Frankenstein's Monster.No longer availableDim. H. 215 cmEstimate: € 300 / 500 -
#35Een Reservisten pijpenkop van porselein met opschrift Res. Fellersmann. Achteraan een namenlijst van 1906/1908, vooraan vierende mensen rond een ton, regiment 77 en met eikenloof in reliëf. Metalen deksel in de vorm van een helm.
A Reservist porcelain pipe bowl with the inscription Res. Fellersmann. At the back a list of names from 1906/1908, people celebrating around a barrel in front, regiment 77 and with oak leaves in relief. Metal lid in the shape of a helmet.No longer availableDim. L: 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#321Een album met een verzameling monogrammen.
An album with a collection of monograms.No longer availableEstimate: € 30 / 40