Other lots by Van der Hecht
#137Een paar rococo vuurbokken van verguld en donker gepatineerd brons. In de vorm van engeltjes gezeten op een basis gedeeltelijk leeuw, gedeeltelijk rocaille. XIXde eeuw.
A pair of rococo fire andirons in gilt and dark patinated bronze. In the shape of cherubs seated on a base partly lion, partly rocaille. XIXth century.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 600 / 800 -
#397Aziatisch porseleinen theepot met warmhouder.
#333Een lot verzilverd metaal met bestekken en schotels. En een zilveren servetring gemerkt van Wolfers.
lot of silver-plated metal with cutlery and dishes. And a silver napkin ring marked Wolfers.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#394Een studie en collage “Naïve alpenwei met boerderij en koeien, te Appenzell.” Aquarel op papier en collage met olieverf op doek.
study and collage “Naïve alpine meadow with farm and cows, in Appenzell.” Watercolour on paper and collage with oil on canvas.No longer availableDim. 34 x 27,5 & 50 x 40 cmEstimate: € 380 / 480 -
#92Eric VerwaerdePeriod: °1930“Vlaams landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Flemish landscape”. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 70 x 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#450Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1 ct. en briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 karat white and yellow gold ring set with a central sapphire of +- 1 ct. and diamonds and diamond baguettes with a combined weight of +- 1 ct.No longer availableDim. 6,54 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#675Een lot kristallen glazen.
#46Een lot van 6 eikenhouten stoelen met detail snijwerk, rieten zit-en rugvlak en gedraaide poten.
#64Frans BoeyePeriod: 1888 - 1968“Heidelandschap.” Pastel op papier. Gesigneerd.
“Heathland.” Pastel on paper. Signed.No longer availableDim. 27,5 x 39 cmEstimate: € 80 / 120