Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Dorpszicht”. Aquarel op papier, gesigneerd. Japans werk.

“Dorpszicht”. Aquarel op papier, gesigneerd. Japans werk.

"Village View". Watercolor on paper, signed. Japanese work.
Dim. 25 x 35 cm
SKU: 2701260574.
Categories: Aquarel, Aziatisch, XXe eeuw.
Auction day: 28 January 2026 19:00
Catalogue #574
Estimate: € 60 / 80
Interested in this lot?
Place a bid ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #462
    Léon Delderenne

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne. Beschadigde kader.

    "Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame.
    Place a bid ›
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #389
    Jac Gijzen

    ‘Kathmandu’, gemengde techniek op papier, gedateerd ‘85 en gesigneerd Joc Gijzen.

    'Kathmandu', mixed media on paper, dated '85 and signed Joc Gijzen.
    Place a bid ›
    Dim. h 57 x b 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #434
    Alex Wauters
    Period: 1899–1965

    “Prostituee op uitkijk”. Een schilderij, inkt en gouache op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Prostitute on the lookout." A painting, ink and gouache on paper. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 49 x 68 cm
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #494
    Robert Arens
    Period: 1905-1998

    “Stilleven met kan en fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Arens. Toegevoegd een boek over het leven en werk van de kunstenaar.

    "Still life with jug and fruit". A painting, oil on panel, signed by Arens. Accompanied by a book about the life and work of the artist.
    Place a bid ›
    Dim. 42.5 x 53.5 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #544

    Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.

    Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 73 x 46,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #409
    Felix Timmermans
    Period: 1886-1947

    ‘Plattelandsdorpje’. Tekening in gemengde techniek, getekend.

    'Rural village'. Drawing in mixed media, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 22/29 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #362
    Paul Smolders
    Period: 1921 - 1997

    “Spelend meisje”, een houtskooltekening op papier, gesigneerd P. Smolders.

    "Playing girl", a charcoal drawing on paper, signed P. Smolders.
    Place a bid ›
    Dim. 35 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #562
    Carol Colette

    ‘First snow’. Kleurenlithografie, getekend Carol Colette. 1981.

    'First snow'. Color lithograph, signed Carol Colette. 1981.
    Place a bid ›
    Dim. 27/40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #452

    “Heilige Cecilia met harp”, op zijde genaaid borduurwerk, niet gesigneerd. Kleine schade bovenaan het doek.

    "Musical saint", silk-sewn embroidery, unsigned. Small damage at the top of the canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 100 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #529

    “Wilde Yaks”. Een Chinees schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Wild Yaks." A Chinese painting, watercolor on paper. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 62,5 x 67 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #174
    Arthur Van Battel
    Period: 1870-1963

    “Bosdreef”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1932. Met verso label.

    "Wooded Path". A painting, mixed media on paper. Signed and dated 1932 at the bottom. With label on the reverse.
    Place a bid ›
    Dim. 45 x 36,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #213
    Frans Vantongerloo

    Portret van Leonard Vantongerloo, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.

    Portrait of Leonard Vantongerloo, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated.
    Place a bid ›
    Dim. h 59 x b 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #592

    “Koeien in de sloot”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.

    "Cows in the Ditch", a painting, oil on canvas, unsigned.
    Place a bid ›
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #399
    Tony Agostini
    Period: 1916 - 1990

    “Bloemenstilleven in blauwtinten”, een lithografie in kleur, gesigneerd Tony Agostini.

    "Flower still life in shades of blue," a color lithograph, signed by Tony Agostini.
    Place a bid ›
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #572
    C. Dratz

    “Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd C. Dratz.

    "Winter landscape", a painting, oil on panel, signed C. Dratz.
    Place a bid ›
    Dim. 23.5 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #522
    Joseph-Marie Le Tournier
    Period: 1892-1972

    “Visserssloepen op het strand”. Aquarel getekend Joseph-Marie Le Tournier.

    "Fishing boats on the beach". Watercolor by Joseph-Marie Le Tournier.
    Place a bid ›
    Dim. 21/48 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #554
    Pierre Diner
    Period: 1832 - 2015

    “Jeune danseuse”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Diner.

    "Young dancer", a painting, oil on canvas, signed Pierre Diner.
    Place a bid ›
    Dim. 125 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #439
    Marcel Notebaert
    Period: 1924-1986

    “De 4 jaargetijden”. Een serie van 4 werken, gemengde technieken op papier. Binnen en buiten de platen gesigneerd. Naar opschrift, “proefexemplaren”.

    "The 4 seasons." A series of 4 works, mixed media on paper. Signed inside and outside the plates. According to the inscription, "trial copies."
    Place a bid ›
    Dim. 43,5 x 52,5cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #404
    Paul Maas
    Period: 1890-1962

    “Trastevere Rome”. Een schilderij, gemengde techniek op papier.

    "Trastevere Rome". A painting, mixed media on paper.
    Place a bid ›
    Dim. 36,5 x 26,5 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #534
    Frans Gys

    Zicht op de Zimmertoren, Lier. Olieverf op doek.

    View of the Zimmer Tower, Lier. Oil on canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #569
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928 - 1999

    “Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.

    "Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert.
    Place a bid ›
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #492
    Period: 1960

    “Melancholische Piérrot”, een schilderij, olieverf op paneel. Niet gesigneerd, circa 1960.

    "Melancholic Pierrot", a painting, oil on panel. Not signed, circa 1960.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #173
    Frans Vantongerloo

    ‘Platbodem bij laag water’, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.

    "Flat-bottom boat at low tide", oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated.
    Place a bid ›
    Dim. h 43 x b 69 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #379
    Leo Franssen
    Period: 1905 - 1990

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd L. Franssen.

    "Flower still life", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed L. Franssen.
    Place a bid ›
    Dim. 70 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #250

    Een 18 kt witgouden halsketting bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van 0,77 ct. DVVS1.

    An 18 kt white gold necklace set with diamonds totaling 0.77 ct. DVVS1.
    Place a bid ›
    Dim. 27,60 g g
    Estimate: € 2800 / 3000
  • #596

    Een bijzetmeubeltje op wieltjes, getorste poten, een valdeurtje en 2 klapbladen.

    A small side table on wheels, twisted legs, a drop-down door, and 2 folding leaves.
    Place a bid ›
    Dim. 79 x 50 x 45 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #143

    Drie zilveren objecten van Oosterse oorsprong. Het dekselpotje heeft binnenin een witte residulaag. Brutogewicht; 315 gram.

    Three silver objects of Eastern origin. The lidded pot has a white residue inside. Gross weight: 315 grams.
    Place a bid ›
    Dim. 315 gram
    Estimate: € 200 / 250
  • #128
    Christofle France

    Een 52-delig verzilverd metalen bestek bestaande uit 8 soeplepels, 7 dessertlepels, 2 koffielepels, 5 individuele sauslepels, 6 vismessen, 3 grote vorken, 11 kleine vorken, 3 visvorken en 7 stuks serveerbestek. Gemerkt.

    A 52-piece silver-plated metal cutlery set consisting of 8 soup spoons, 7 dessert spoons, 2 tea spoons, 5 individual sauce spoons, 6 fish knives, 3 large forks, 11 small forks, 3 fish forks, and 7 serving utensils. Marked.
    Place a bid ›
    Dim.
    Estimate: € 150 / 200
  • #137

    Drie diverse Madonnabeelden van messing.

    Trois différentes statues de la Vierge en laiton.
    Place a bid ›
    Dim. H. 34,5 - 23 - 21 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #11

    Een ronde bronzen plaquette met Napoleon in hoogreliëf.

    A round bronze plaque depicting Napoleon in high relief.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 15.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #253
    Val Saint Lambert

    Een licht groene vaas. Gemerkt: Studio cristal. Gesigneerd: A. Collard.

    A light green vase. Marked: Studio cristal. Signed: A. Collard.
    Place a bid ›
    Dim. H: 17,5 cm Ø 15,5 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #586

    Een gevlochten kamerscherm, 2 panelen, met Japanse beschildering.

    A woven room divider, 2 panels, with Japanese painting.
    Place a bid ›
    Dim. 169 x 85 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #139
    Victor De Groux
    Period: 1895 - 1973

    “Plaine Flamande”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd V.D. Groux.

    "Plaine Flamande", a painting, oil on board, signed by V.D. Groux.
    Place a bid ›
    Dim. 33x 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #573

    Een oud mastlicht, rood koper, glas en messing, met wandhouder.

    An old mast light, red copper, glass, and brass, with wall bracket.
    Place a bid ›
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #396

    Een sobere legkast in Chinese stijl met vier deuren. Onderaan een gesculpteerde fries met twee draken.

    A simple Chinese-style display cabinet with four doors. At the bottom, a carved frieze featuring two dragons.
    Place a bid ›
    Dim. H 207, B 118, D 57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #120

    Een zilveren en 14 kt geelgouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.

    A silver and 14 kt yellow gold brooch set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.
    Place a bid ›
    Dim. 9,82 g
    Estimate: € 1000 / 1200
View all auction items ›

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

600 loten verwacht Tentoonstelling Vr. 23 & Zat. 24 januari van 10.00 tot 17.00.

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 January 2026 19:00
Bid deadline: 28 January 2026 18:00

Notice: Please fill out your billing information on your account page before placing a bid.

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More