Other lots in this auction
-
#633Een lot van acht oude fotocamera’s: Coronet, Lec-Junior, Gevaert, Goldy, Filmor, Bilora & Unica. In werkende staat. Periode 1940 1960.
Un lot de huit appareils photo anciens : Coronet, Lec-Junior, Gevaert, Goldy, Filmor, Bilora & Unica. En état de fonctionnement. Epoque 1940 1960.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#43Een lotje Nederlands zilver, bestaande uit zeven lepeltjes, een lepelvaasje en een zoutvaatje.
Un lot d'argenterie hollandais, composé de sept cuillères, d'un vase à cuillère et d'une salière.No longer availableEstimate: € 40 / 45 -
#512Gaston LarrieuPeriod: 1908 - 1983“Réflets sur l’étang”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Op de verso gedateerd 1975 en met dédicace.
Réflets sur l'étang. Huile sur panneau. Signé. Daté 1975 au dos et avec dédicace.No longer availableDim. 60 x 92 cmEstimate: € 300 / 400 -
#669“Woelige stroom.” Olieverf op doek. Restauratie en meerdere puncties.
Courant dur. Huile sur toile. Restauration et multiples piqûres.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#518Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor met langlevenstekens op florale achtergrond.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc avec signes de longévité sur fond floral.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 260 / 280 -
#526BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 245 x 340 cmEstimate: € 180 / 240 -
#282R. Raets“Meisje”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
Fille. Technique mixte sur panneau. Signé.No longer availableDim. 48 x 40 cmEstimate: € 45 / 50 -
#667“Alfred Ost 1884 - 1945”. Een kunstboek. Bert Maes & Alfons Raeymaekers. Ed. Fiscale Hogeschool. Brussel, 1988. Inclusief bijlage met 17 prenten.
“Alfred Ost 1884 - 1945”. Un livre d'art. Bert Maes & Alfons Raeymaekers. Ed. Fiscale Hogeschool. Bruxelles, 1988. Y compris l'annexe avec 17 tirages.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#474BarbieHet zwanenmeer. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Lac des cygnes. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#157Een bronzen panter met donker patina naar een werk van Paris.
Une panthère en bronze à patine sombre d'après une oeuvre de Paris.No longer availableDim. l: 72 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#273Art deco klokje van aardewerk.
Horloge art déco en faïence.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 70 -
#440Goebel, Germany“Unter einem Dach”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.71.
Unter einem Dach. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. No.71.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50

