Similar lots by type
-
#264“Romantisch rivierlandschap”. Een potloodtekening. Gemonogrammeerd ‘V.G.’ en gedateerd 6/6/’97(?).
”Paysage romantique, rivière”. Un dessin au crayon. Monogramme ‘V.G.’ et daté 6/6/’97 (?).No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#269“Honden”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd.
”Chiens”. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#82Rafael GorsenPeriod: °1942“Oude dame met wagentje”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
”Vieille dame et charette”. Fusain sur papier. Signé et daté ‘84.No longer availableDim. 83 x 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#139Garstin CoxPeriod: 1892 - 1933“Veld met hooimijten”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Pré et meules de foin”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 97 cmEstimate: € 80 / 120 -
#74Jozef MousPeriod: 1896-1968“Plattelandszichten”. Twee houtskooltekeningen op papier. Beide gesigneerd.
”Paysages de campagne”. Deux fusains sur papier. Signés.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#272Rika Loyens“Vrouwenportretten”. Drie aquarelstudies op papier. Gesigneerd 1994, 1995 & 1996.
”Portraits de femmes”. Trois études aquarelles sur papier. Signé 1994, 1995 et 1996.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#79H. Seghers“Tafereel met boerenkar”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Scène, char de fermier”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#324Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928“Zichten op Achterbos”. Vermoedelijk twee potlood-en houtskooltekeningen op papier (recto verso). Gesigneerd met stempel en het papier met atelierstempel.
”Vues sur Achterbos”. Probablement deux dessins au crayon/fusain sur papier recto-verso. Signés et tampons d’atelier.No longer availableDim. 20 x 25,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#84Rafael Gorsen“Vrouwenportret”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Portrait de femme”; Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 65 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#112François Flameng“Napoleontische veldslag”. Een XIXde eeuwse gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
”Bataille Napoléon”. Une gravure du XIXème siècle. Signée hors planche.No longer availableDim. 53 x 82 cmEstimate: € 80 / 100 -
#109Johan Lootens“Rivierlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage et rivière”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 50 / 60 -
#49“Personages bij een ruïne in een romantisch landschap”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
”Personnages, ruine et paysage romantique”. Une aquarelle sur papier. Pas de signature.No longer availableDim. 14 x 21 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#186Een gefineerde commode met drie laden en een zwart marmeren blad. Eén trekker gebroken.
Une commode à trois tiroirs et tablette en marbre noir. Une poignée cassée.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 200 / 240 -
#439“La libre Esthetique...”. Een reproductie van een laat XIXde eeuwse affiche.
”La libre Esthétique…”. Une reproduction d’une affiche , fin XIXème siècle.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#61Een paar lampenvoeten met glazen kralen.
Une paire de pieds de lampe à perles en verre.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#211“Sater & nimf”. Een bronzen beeld naar een werk van Pierre Le Faguays. Op marmeren sokkel.
“Satyre et nymphe ou l’enlèvement des Sabines”. Sculpture en bronze d’après Pierre Le Faguays. Socle en marbre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#247“Boeddhistische Zalige op Lotusbloem”. Javaans polychroom beeld.
”Saint bouddhique sur fleur de Lotus”. Une statue javanaise polychrome.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#218Dali“Chevalier chrétien”. Een zeefdruk op zijde. Genummerd 1610/2000.
“Chevalier chrétien”. Une sérigraphie sur soie. Numérotée 1610/2000.No longer availableDim. 88 x 82 cmEstimate: € 450 / 500 -
#314Twee XVIIIde eeuwse kaarten van Leuven, waarbij één met de hand ingekleurd.
Deux anciennes cartes du XVIIIème siècle de Louvain, dont une mise en couleurs à la main.No longer availableDim. 23 x 31 & 31 x 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#299Alfred Boelaerd“Zittend naakt.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu assis”. Une aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#98Een paar siervazen op voet van Frans porselein met handgeschilderd polychroom en verguld decor, XIXde eeuws.
Une paire de vases sur pieds en porcelaine de France, décor polychrome doré peint à la main. XIXème siècle.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#341Een oude Calvadosfles uit 1939 met een aardewerken stop in de vorm van een everzwijn.
Une ancienne bouteille de Calvados de 1939 avec un bouchon en faïence sous forme de sanglier.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#402Joao RibeiroPeriod: °1955“Gekroonde Engel.” Gemengde techniek papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.
”Ange couronné”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1990.No longer availableDim. 33,5 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#255Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,02 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,02 ct.No longer availableDim. 7,89 gEstimate: € 300 / 400

