Other lots by Hendrix
#219
Een spiegel van gebeeldhouwd hout met console.
#493
Een luchter van koper en kristal.
A chandelier of copper and crystal.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#315CLJ Sestle
Een Art-Deco stijl lampje van een kindje gemerkt CLJ Sestle met een bal in glaspasta gemerkt France.
#539Theo Melens
“Gestileerd koppel”. Een ingelegd aardewerken paneel. Gesigneerd “TM”. Cicra 1960.
#50
Een 9 karaats geelgouden slavenarband.
A 9 carat yellow gold slave bracelet.No longer availableDim. 13,78 gEstimate: € 200/250 -
#195Christofle, Paris
#482Van Apple
“Joker vs. Batman.” Aluminium Holo Epoxy. Gedateerd 2022. Gesigneerd achteraan. Edition 7/25.
“Joker vs. Batman.” Aluminum Holo Epoxy. Dated 2022. Signed on the back. Edition 7/25.No longer availableDim. 42 x 76 cmEstimate: € 220/280 -
#704
#93
Een klokstel van gedreven koper, met twee rijkelijk gedecoreerde cassolettes.
A clock set of hammered copper, with richly decorated cassolettes.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 300/400 -
#300
Een grote bruin lederen juwelen doos met spiegel en vijf schuiven.
#514Wiskemann
Een lot van verzilverd Art-Deco theeservies waaronder Wiskemann.
#290Christofle Paris.
Een groot wit tafelkleed, gereinigd en 12 bijpassende niet gebruikte servetten.
A large white tablecloth, cleaned and 12 matching unused napkins.No longer availableDim. 280 x 140 cm en 47 x 47 cmEstimate: € 250/350