Other lots by Hendrix
#577
Een aardewerken bonbonnière omstreeks 1940 gemerkt Guérin.
An earthenware bonbonniere circa 1940, marked Guérin.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100/150 -
#644Jan Bosschaert
“Duivels vandalisme.” Litho, buiten de plaat gesigneerd. Genummerd 132/150.
“Devilish vandalism.” Lithograph, signed outside the plate. Numbered 132/150.No longer availableDim. 47,5 x 47,5 cmEstimate: € 75/100 -
#629
Een Chinees porselein blauw vaasje.
#285
Een Art Deco zilveren brievenopener met ivorine lemmet. In originele etui.
An Art Deco silver letter opener with ivorine blade. In original case.No longer availableDim. 24,5 cmEstimate: € 35/45 -
#619Félix Labisse
“Blauw Naakt”. Een litho op papier, E.A ., épreuve d’artiste, gesigneerd buiten de plaat.
“Blue Nude”. A lithograph on paper, EA epreuve d'artiste, signed outside the plate.No longer availableDim. 61 x 44,5cmEstimate: € 80/120 -
#664
Een Engelse stijl wortelhouten klaptafeltje.
A walnut folding table. English work.No longer availableDim. 51 x 62 x 51cmEstimate: € 80/100 -
#158Christofle, Paris
Een lot van 12 porseleinen borden met vergulde rand, gemerkt “Christofle”, serie Océana Blue.
#497
Een lot van 9 zilveren servetringen met een totaalgewicht van 275 gram.
#362
“Je n’arrive pas a m’ arrêter” & “Je suis un emmerdeur”. Twee posters van Ben.
#405J.W.
Een vilten hoge hoed in originele doos. Gemerkt “J.W.”.
#195Christofle, Paris
#273
Een heksenbol van kwikglas.
A witch ball.No longer availableDim. Ø25cmEstimate: € 75/100