Other lots in this auction
-
#33Drie verschillende opwindklokjes in messingen kast, waarbij één met cloisonné. Allen te reviseren.
Trois horloges à remontage différentes dans un boîtier en laiton, une avec cloisonné. Tout à revoir.No longer availableDim. h: 7,5, 8,5 & 11 cmEstimate: € 60 / 100 -
#394Emile Joseph PatouxPeriod: 1893 - 1985“La Espagnola”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
"La Espagnola". Huile sur toile. Signée et datée '44.No longer availableDim. 57 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#522Een Lodewijk XIV staande klok van eikenhout. Toegevoegd werk met beschilderde glazen wijzerplaat.
Horloge à gaine Louis XIV en chêne. Mouvement rapporté à cadran en verre peint.No longer availableDim. H: 230cmEstimate: € 100 / 150 -
#584D. Hermann“Daldalgeheim”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1994.
"Secret daldal". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1994.No longer availableDim. 56 cm x 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#444“Abstract zittend naakt.” Gemengde techniek op doek. Draagt handtekening.
"Nu assis abstrait." Technique mixte sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 89 x 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#440Een 18 K witgouden ring bezet met een diamant markies van +- 0,60 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant marquis de +- 0,60 ct et de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,10 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#608Le Dauphin, FranceEen lampenvoet van wit en verguld aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe en faïence blanche et dorée. Marqué.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#189Pieter Jalhea Furnius“Het vergaren van kennis uit de menselijke levensloop”. Gravure naar Joannes Stradanus. Ed. Hiëronymus Cock omstr. 1570. Uitgesneden.
"Collecter les connaissances du parcours de la vie humaine". Gravure d'après Joannes Stradanus. Éd. Hieronymus Cock, vers 1570. Découpé.No longer availableDim. 21 x 30 cmEstimate: € 120 / 140 -
#22“Rivierlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1887.
"Paysage fluvial". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1887.No longer availableDim. 23,5 cm x 15,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#156Een eikenhouten tweedeurs garderobe.
Une armoire à deux portes en chêne.No longer availableDim. 208 x 177 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#38Een meerkleurig porseleinen kandelaar, versierd met putti en bloemen. Gemerkt onderaan. Dresden.
Un bougeoir en porcelaine multicolore, décoré de putti et de fleurs. Marqué en bas. Dresde.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#553Karl May“Karl May’s Reisavonturen”. 18 delen in paperback. Oude spelling. Ed. Hollandsch Uitgeversfonds, Amsterdam.
"Karl May’s Reisavonturen". 18 tomes en broché. Ancienne orthographe. Éd. Hollandsch Uitgeversfonds, Amsterdam.No longer availableEstimate: € 20 / 25

