Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Dorpszicht met bomen”. Een schilderij, olieverf op paneel, achteraan getekend J. Vogels.
J. Vogels

“Dorpszicht met bomen”. Een schilderij, olieverf op paneel, achteraan getekend J. Vogels.

"Village view with trees". A painting, oil on panel, signed on the back J. Vogels.
Dim. 37 x 27 cm
SKU: 2506240352.
Categories: Schilderij, XXe eeuw.
Auction day: 26 June 2024 19:00
Catalogue #352
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #310

    Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.

    An Art Deco floor clock with leaded glass in an oak cabinet.
    No longer available
    Dim. h 202 x b 70 x d 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #340

    Een meerkleurig vintage aardewerken kan met muzikanten in het decor. In de stijl van Gianni Tosin, Etruria decor. Verso gemerkt “Stile Roma” en “Italy”.

    A multi-colored vintage earthenware jug with musicians in the decoration. In the style of Gianni Tosin, Etruria decor. Marked "Stile Roma" and "Italy" on the back.
    No longer available
    Dim. 27 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #266

    Een houten secretaire met 1 lade in het midden.

    A wooden secretary with 1 drawer in the middle.
    No longer available
    Dim. 155 x 76 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #574

    Een paar vintage hanglampen met meerkleurig glaspasta coupes.

    A pair of vintage pendant lamps with multicolored glass paste shades.
    No longer available
    Dim. H: 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #517
    J Schuybroek

    Een groot cilindervormig koffieblik, met Art Deco opschrift “KOFFIE”. Rood, zwart en goud kleuren. Vervaardigd door “Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers”.

    A large cylindrical coffee tin with Art Deco inscription "COFFEE". Red, black, and gold colors. Manufactured by "Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers".
    No longer available
    Dim. 45 x Ø31cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #511

    Een midcentury sideboard in palissander fineer op chrome poten met 4 deuren. Ca 1960.

    A midcentury sideboard in rosewood veneer on chrome legs with 4 doors. Circa 1960.
    No longer available
    Dim. h 86 x 245 x 46 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #620

    Een 14 kt geelgouden ring bezet met één klein briljantje.

    A 14 kt yellow gold ring set with one small brilliant-cut diamond.
    No longer available
    Dim. 1,90 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #330

    Kate Moss van 14 tot 41 in 216 lijsten. Bestaande uit knipsels van magazines, reclames, parfum, en posters.

    Kate Moss from age 14 to 41 in 216 frames. Consists of clippings from magazines, advertisements, perfume, and posters.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #207
    František Mezulánik UP Závody

    Een gefineerd houten, mid-century design commode-secretaire met 3-laden en klapblad. Ontwerp door František Mezulánik voor UP Závody. Verso label.

    A veneered wooden, mid-century design chest with secret drawers, 3 drawers, and a fold-out leaf. Designed by František Mezulánik for UP Závody. Label verso.
    No longer available
    Dim. 130 x 79 x 46 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #538
    Gio Ponti
    Period: 1960’s

    “Leggera”. Een set van 2 stoelen ontworpen door Gio Ponti en gefabriceerd door Cassina. Italy ca. 1960. De beide zittingen zijn te herdoen. De Cassina stickers zijn niet meer aanwezig.

    “Leggera”. A set of 2 chairs designed by Gio Ponti and manufactured by Cassina. Italy circa 1960. Both seats need to be redone. The Cassina stickers are no longer present.
    No longer available
    Dim. 83 x 42 x 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #630

    Een parelhalssnoer met zilveren slot. 925‰.

    A pearl necklace with a silver clasp. 925‰.
    No longer available
    Dim. L: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #518
    P.J. Mène

    “Jager met jachthond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.

    "Hunter with hunting dog". A bronze group on a black marble base. Signed.
    No longer available
    Dim. h 49 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #533
    Enrique Broglia

    Een deels verguld bronzen sculptuur op marmeren voet, gesigneerd onderaan de schijf, Enrique Broglia. Gesigneerd.

    A partially gilded bronze sculpture on a marble base, by Enrique Broglia. Signed.
    No longer available
    Dim. h 24 x 23 x 23 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #508

    “L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.

    "L’Accolade". A bronze group on a marble pedestal, after a work by P. J. Mene.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 26 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #610

    Een 18 kt geelgouden ketting met hangers in de vorm van hartjes en een engel.

    An 18 kt yellow gold necklace with pendants in the shape of hearts and an angel.
    No longer available
    Dim. 8,55 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #350

    Een gevarieerd lot van 5 stuks verzilverd metaal bestaande uit een dienblad en 4 verschillende koffie- en of theepotten.

    A varied lot of 5 pieces of silver-plated metal consisting of a tray and 4 different coffee and/or tea pots.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #351

    “3 dames”. Een lot van 3 Aziatische beeldjes in Satsuma, porselein en cloisonné; Guanyin, Kannon en een Geisha.

    "3 ladies". A lot of 3 Asian figurines in Satsuma, porcelain, and cloisonné; Guanyin, Kannon, and a Geisha.
    No longer available
    Dim. 40 & 26 & 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #542

    Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.

    A Tunisian hand-knotted wool carpet with a geometric design.
    No longer available
    Dim. 302 x 196 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #531
    Jitona Sobeslav

    Een lot van 3 vintage design sofa’s met gestoffeerde zitting. Bestaande uit een 3-zit, 190 x 80 x 95 cm, en 2 fauteuils 90 x 80 x 95 cm. Ontwerp door Jitona Sobeslav, medio 1970.

    A lot of 3 vintage design sofas with upholstered seats. Includes a 3-seater, 190 x 80 x 95 cm, and 2 armchairs 90 x 80 x 95 cm. Designed by Jitona Sobeslav, circa 1970.
    No longer available
    Dim. 190 & 90 x 80 x 95 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #528
    Willy Van Der Meeren Tubax

    “Radar”. Een paar vintage design stoelen met gelakt houten zitvlak en metalen frame. Ontwerp door Willy Van Der Meeren voor Tubax.

    "Radar". A pair of vintage design chairs with lacquered wooden seat and metal frame. Designed by Willy Van Der Meeren for Tubax.
    No longer available
    Dim. 78 x 38 x 42 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #468

    Een kristallen glasservies met gegraveerde guirlande, waaronder 12 champagne, 12 water, 12 witte wijn en 12 rode wijnglazen. (één kleine schilfer). 48 stuks.

    A crystal glass service with engraved garlands, including 12 champagne, 12 water, 12 white wine, and 12 red wine glasses. (one small chip). 48 pieces.
    No longer available
    Dim. H: 14.5-19.5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #270

    Twee 18 kt geelgouden spelden waarvan één bezet met diamanten markies slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1ct. (puntje afgebroken). En één bezet met twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van+- 0,20 ct.

    Two 18 kt yellow gold pins, one set with marquise cut diamonds with a total weight of approximately 1ct (tip broken off). And one set with two old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 2,45 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #521

    Een midcentury sideboard/barmeubel in pallisanderfineer op chrome poten. Eén deur en drie laden. Kleine schade aan de hoek links achter.

    A midcentury sideboard/bar cabinet in rosewood veneer on chrome legs. One door and three drawers. Slight damage to the back left corner.
    No longer available
    Dim. 100 x 150 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250

Other lots in this auction

  • #646

    Een ovale metalen dienblad op vouwpoot. Lodewijk XV-stijl.

    An oval metal tray on folding legs. Louis XV style.
    No longer available
    Dim. H. 65 x 80 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #432
    Frans Croes
    Period: 1936 - 2011

    Een lot van 2 schilderijen van de Mechelse kunstenaar Frans Croes, gekend provo en voorman van de Mechelse Kabouterberbeweging. Gesigneerd en gedateerd ‘88.

    A lot of 2 paintings by the Mechelen artist Frans Croes, known as a provocateur and leader of the Mechelen Gnome Movement. Signed and dated '88.
    No longer available
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #456

    Een massief eikenhouten kast met gesculpteerde details, leeuwenkoppen en

    bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.

    A solid oak cabinet with sculpted details, lion heads, and ball feet. 2 doors and 2 drawers with a base, converted into a TV cabinet.
    No longer available
    Dim. 176 x 151 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #110

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met centrale briljant van 0,51 ct. GVVS2.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.51 ct. GVVS2.
    No longer available
    Dim. 5,95 g
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #142
    August Ters
    Period: 1870 - 1928

    “Jong koppel met geit aan de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek in zwarte kader. Gesigneerd A. Ters.

    "Young couple with goat by the river". A painting, oil on canvas in black frame. Signed A. Ters.
    No longer available
    Dim. 109 x 128 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #680

    Een tafellamp in gepatineerd messing met zes lichtpunten en bijbehorende kapjes.

    A table lamp in patinated brass with six light points and matching shades.
    No longer available
    Dim. h 62 x Ø 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #595

    Een lot van 10 lp’s in het punk/hardcore/rock genre bestaande uit: True Sounds Of Liberty – Beneath The Shadows (gwlp52), Helmet – Strap It On (arr89202), Jingo De Lunch – B.Y.E. (510633), Shipping News – Very Soon, And In Pleasant Company (qs65), NoNoYesNo – Message Understood (bst021), Bl'ast! – It's In My Blood! (sst106) (beschadigde hoes), Bl'ast! – The Power Of Expression (rr9713) (hoes beschadigd), DC3 – Vida (sst156), Porno For Pyros – Porno For Pyros (9362-45228) en Mudhoney – This Gift (..)

    A lot of 10 LPs in the punk/hardcore/rock genre consisting of: True Sounds Of Liberty – Beneath The Shadows (gwlp52), Helmet – Strap It On (arr89202), Jingo De Lunch – B.Y.E. (510633), Shipping News – Very Soon, And In Pleasant Company (qs65), NoNoYesNo – Message Understood (bst021), Bl'ast! – It's In My Blood! (sst106) (damaged cover), Bl'ast! – The Power Of Expression (rr9713) (cover damaged), DC3 – Vida (sst156), Porno For Pyros – Porno For Pyros (9362-45228) and Mudhoney – This Gift (Studio (..)
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #641

    “Emberiza Citrinella”. Een set van twee opgezette geelgorsen, zangvogeltjes op een tak onder een glazen stolp. Taxidermie.

    "Emberiza Citrinella". A set of two mounted yellowhammers, songbirds on a branch under a glass dome. Taxidermy.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #322

    “Lentebloesems”. Een schilderij, olieverf op board, gesigneerd Walter Elst, achteraan atelierstempel.

    "Spring Blossoms". A painting, oil on board, signed Walter Elst, with studio stamp on the back.
    No longer available
    Dim. 33 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #421

    Een lot van 2 Chinees polychroom, porseleinen krekelpotjes. Meerkleurig decor met figuur in tuin. Onderaan gemerkt. Qing Dynastie.

    A lot of 2 Chinese polychrome porcelain cricket jars. Multicolored decoration with figure in garden. Marked at the bottom. Qing Dynasty.
    No longer available
    Dim. 5,5 x Ø 8,5 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #243
    Favaro Cecchetto

    Een geglazuurd polychroom aardewerken beeld van een gezeten jongedame met bloemenkleed en een boek. Onderaan gemerkt Favaro Cecchetto, made in Italy en nummer 1915.

    A glazed polychrome terracotta sculpture of a seated young lady with a flower dress and a book. Marked Favaro Cecchetto, made in Italy, with number 1915.
    No longer available
    Dim. 32 x 38 x 21 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #256
    Florence Knoll Knoll Studio

    Een vintage design salontafel met rechthoekig, gechromeerd metalen frame en glazen blad. Ontwerp door Florence Knoll voor Knoll Studio. Onderaan gemerkt.

    A vintage design coffee table with a rectangular chrome metal frame and glass top. Designed by Florence Knoll for Knoll Studio. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 43 x 114 x 57 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Juni 2024

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vr. 21 & zat. 22 Juni van 10.00 tot 17.00.

25 June 2024 19:00
26 June 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More