Other lots by Vermeir
Similar lots by type
-
#352F. Bogaerts
“Vieille ferme des arbres morts”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘51. Met dedicatie.
“Vieille ferme des arbres morts”. Huile sur toile. Signée au verso et datée ‘51. Avec dédicace.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#319Marcel Vaes
“Heidelandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#829V.J. Bergh
“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 46 cmEstimate: € 50/80 -
#94Staf François
“Nazomer & “In Hekelgem”. Twee schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1973 & 1975.
“Fin de l’été” et “In Hekelgem”. Deux tableaux en huile sur toile. Signées et resp. datées 1973 et 1975.No longer availableDim. 60 x 70 & 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#249Lea Steppe
“Vaas met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vase aux roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 33 cmEstimate: € 50/60 -
#144E. Moreau
“Zicht op de Groenplaats te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de la Place Verte d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 60/80 -
#354Paul Draps
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
“Intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘55.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#569
“Atelier met eend”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘92.
“Atelier au canard”. Huile sur toile. Signée et datée ‘92.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#309Angelis
“Veehoeders in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bergers dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#274Th. Hansjens
“Vrouw op een bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886. Gerestaureerd.
“Femme sur un chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1886. Restaurée.No longer availableDim. 38 x 25 cmEstimate: € 150/200 -
#314Marcel Vaes
“Heidelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#694Octaaf RotsaertPeriod: 1885 - 1964
“Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#472
“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Ferme en hiver”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60/100 -
#816
Twee stoelen en twee bijpassende armstoelen.
Deux chaises et deux fauteuils formant suite.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#584Marcel Vaes
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#822
“Kustlandschap met molens”. Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd links onder.
”Paysage costal et moulins”. Huile sur carton. Signature illisible en dessous à gauche.No longer availableDim. 16,5 x 52 cmEstimate: € 60/100 -
#689Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970
“Kapelletje met bloemen”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1938.
”Chapelle et fleurs”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1938.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#792Jacky DuyckPeriod: °1947
“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#832Al. De Dobbelaer
“Grazende koe in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd 10-’80.
”Vaches qui broutent dans un paysage”. Huile sur toile. Signée 10-’80.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#119
“Personages op het strand omstreeks 1900.” Olieverf op doek. Met monogram.
“Personnages sur la plage vers 1900”. Huile sur toile. Avec monogramme.No longer availableDim. 61 x 91 cmEstimate: € 80/120 -
#209Jacques François CarabainPeriod: 1834 - 1933
“Geanimeerd dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Beschadiging links boven.
“Vue de village animée”. Huile sur toile. Signée. Dégât en haut à gauche.No longer availableDim. 52 x 42 cmEstimate: € 800/1200 -
#299Adrianus Van der Schouw
“Plattelandsgezicht met vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de campagne avec bétail”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#684Fabry
“Binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Cour intérieure”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#834R. Van Passen
“Nachtelijk Vlaams sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage flamand nocturne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#830Arthur Van der Linden
“Steenbakkerijen te Boom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Briqueteries à Boom”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 80/120 -
#359Henri Victor StiellemansPeriod: 1879 - 1959
“Vrouw in de moestuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Femme dans son jardin potager”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#604
“Kubistische compositie”. Een gegoten en gepolychromeerd kunstwerk. Onleesbaar gesigneerd. Kleine barst aan de rand.
“Composition cubiste”. Objet d’art moulé et polychromé. Illisiblement signé. Petit éclat au bord.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 100/120 -
#392Lucas Vorsterman
“De aanbidding der Herders” en “De aanbidding der wijzen”. Twee XVIIe eeuwse gravures naar werken van Peter Paul Rubens.
“L’adoration des Bergers” et “L’adoration des Mages”. Deux gravures du XVIIe siècle d’après Pieter Paul Rubens.No longer availableDim. 59 x 44 cmEstimate: € 150/200 -
#355
Een 18 karaats geel gouden ketting en hanger met voorstelling van een stierenkop.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif au signe astrologique de taurus.No longer availableDim. 5,66 gEstimate: € 150/200 -
#538
Een gebeeldhouwd houten krukje. Afrikaans werk.
Petit tabouret en bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#396
Een houten schildersezel.
Chevalet en bois.No longer availableDim. 230 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#316
Een gebeeldhouwd eikenhouten buffetkast met onderaan een paneeldeur en een lade en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Buffet en chêne sculpté, le bas à une porte pleine et un tiroir, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 220 x 90 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#741
Twee kruiken en een puddingvorm van geglazuurd aardewerk. De eersten rond 1800, de derde XIXe eeuws.
Deux cruches et une moule à pudding en faïence à glaçure. Les premières vers 1800, la dernière XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cm & ø: 30 cmEstimate: € 75/100 -
#213
“Vrouwentorso”. Een beeld van brons.
“Torse de femme”. Sculpture en bronze.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 1300/1500 -
#442
Een kruisbeeld in vergulde lijst met een meerkleurig en verguld gipsen corpus. Achter glas. XIXe eeuw.
Cruxifix dans un cadre doré et avec Corpus en plâtre doré sous verre. XIXe siècle.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#733
Een Japans bronzen vaasje.
Petit vase en bronze japonais.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80