Similar lots by type
-
#252L. Voets
“Zicht op de Onze-Lieve-Vrouwekerk te Aarschot. Gesigneerd.
”Vue sur l’église Sainte-Marie à Aerschot”. Signé.No longer availableDim. 58 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#29
“Sloepen op het strand”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd ‘60.
”Chaloupes sur la plage”. Aquarelle sur papier. Signature illisible.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#472
Drie aquarellen met Aziatische landschappen”. Allen gesigneerd.
Trois aquarelles aux paysages asiatiques. Signées.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 25 / 40 -
#312Louis RaemaekersPeriod: 1869 - 1956
“Kanaaltje”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Petit canal”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 25 / 35 -
#434
“Vlakkencompositie”. Pastel op papier. Draagt een handtekening ‘Glarner’.
”Composition de plans”. Pastel sur papier. Porte la signature : ‘Glarner’.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#449Gabriël
“Bruggetje”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
”Petit pont”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 11,5 x 16 cmEstimate: € 30 / 35 -
#594
“Moderne compositie”. Aquarel op papier. Gedateerd ‘63.
”Composition moderne”. Aquarelle sur papier. Daté ‘63.No longer availableDim. 51 x 30 cmEstimate: € 420 / 500 -
#332
“Ballerina”. Aquarel en inkt op papier. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd ‘68.
”Ballerine”. Aquarelle et encre sur papier. Signature illisible, daté ‘68.No longer availableDim. 48 x 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#272L. Voets
“Watermolen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Moulin à eau”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#259L. Voets
“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue fermière”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 41 x 55 cmEstimate: € 20 / 30 -
#362Yves ThieyPeriod: 1892 - 1984
“Liggend naakt”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
”Nu couché”. Un dessin sanguine. Signé.No longer availableDim. 22 x 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#479Henri RoidotPeriod: 1877 - 1960
“Hoevezicht in de lente”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue fermière au printemps”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#64Etienne le ComptePeriod: °1931
“Vada dancer Colombo”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Vada dancer Colombo”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 28 cmEstimate: € 60 / 70 -
#314
“Zittende vrouw op een rots”. Aquarel op papier. Apocrief gesigneerd.
”Femme assise sur un rocher”. Aquarelle sur papier. Signature apocryphe.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#94Panhuyzen
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 20 / 40 -
#226
Een secretaire van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade en doucine onder een grijs marmeren blad en met twee paneeldeurtjes onderaan. Achter het klapblad elf kleine schuifjes met wortelnootfineer.
Un secrétaire en bois de placage acajou , style Louis Philippe, à tiroir en doucine sous une tablette en marbre gris et deux portes panneaux en dessous. Derrière la tablette rabattable se trouvent onze petits tiroirs aux finitions en bois de placage de ronce.No longer availableDim. 158 x 111 x 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#296
“Sint Michael”. Een handgeschilderde Griekse icoon.
”Saint Michel”. Une icône grecque peint à la main.No longer availableDim. 68 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#109I. Geerting
“Boerin aan de waterpomp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermière auprès de la pompe à eau”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#70
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met druppelvormige smaragd van ± 1,59 ct en 13 kleine briljantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,43 ct. Met een zilveren ketting.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti d’une émeraude en forme de goutte de ± 1,59 ct et 13 brillants ayant un poids total de ± 0,43 ct. Avec une chaîne en argent.No longer availableDim. h: 2,40 g k: 6,30 gEstimate: € 300 / 400 -
#463
Een lage bolle vaas, een kraagvaas en een dekselvaas van Imariporselein. XIXe en XXe eeuw.
Un vase sphérique bas, un vase à col et un vase à couvercle en porcelaine Imari. XIXème et XXème siècle.No longer availableDim. h: 11, 24 & 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#439Emiel HoornePeriod: °1951
“Kleurmenger”. Een linosnede. Gesigneerd en genummerd 48/250 buiten de plaat.
”Mélangeur de couleurs”. Une lino. Signée et numérotée 48/250 hors planche.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#102
Een eikenhouten kerkornament met een grisailleschildering van Sint Antonius. XVIIIe eeuw.
Un ornement d’église en chêne avec une peinture grisaille de Saint Antoine. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 87 x 95 cmEstimate: € 200 / 240 -
#561
“Krijger met draak”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor.
”Guerrier et dragon”. Une statue en ivoire sculptée et polychrome.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200 / 220 -
#710
“Man met schildpad”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme et tortue”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#93
Een XIXe eeuws cavaleriezwaard met handvat van messing en been en met schede.
Une épée de cavalerie du XIXème siècle avec manche en os et laiton et fourreau.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 150 / 200 -
#115
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants baguettes ayant un poids total de ± 1,20 ct. et des rubis ayant un poids total de 0,15 ct.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 750 / 850