#375Een 18 karaats geel gouden schakelketting, die op drie verschillende lengtes kan gedragen worden.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct. trois longueurs possibles.No longer availableDim. 13,30 gEstimate: € 300 / 400 -
#380Een 18 karaats geel gouden geweven ketting.
#89“Begijnhof”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1919.
”Béguinage”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1919.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#630Een ééndeursvitrine met messingen versieringen.
#580Een rond tafeltje in regencestijl met een zwart marmeren blad.
Une petite table ronde, style Régence, à tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#471Een glazen schelp.
Un coquillage en verre.No longer availableDim. l.28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#804Een gebeeldhouwde regulateur met bladermotief.
Un régulateur sculpté et motif de feuilles.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 40 / 50 -
#428Een Oosterse dolk met metalen gedecoreerde schede.
#736Eikenhouten koffer in Renaissancestijl.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 2,40 ct.No longer availableDim. 21,50 gEstimate: € 3300 / 3500 -
Une jardinière de décoration Art Nouveau en faïence polychrome, décor floral.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 32 / 40 -
#501Een Chinese porseleinen dekselvaas.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine.No longer availableDim. Ø 46,50 cmEstimate: € 120 / 200