#68Een gebeeldhouwd houten horlogehouder met een metalen zakhorloge. Napoléon III.
#447Vier beeldjes van ivoor, Afrikaans en Chinees.
Un lot de trois arrêtés allemands datant de l’occupation de la Belgique. Un de 1914 et deux de 1915.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 50 / 80
#311Twee dierenvellen waaronder een Thompson Gazelle.
#112George II GrahamPeriod: 1881 - 1949“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée. XIXième siècle.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 200 / 250 -
#313Een vintage lamp van steengoed. West-Duitsland. Jaren ‘60.
#35Een lange halssnoer van tijgeroog met vergulde tussenstukken en slot.
Un long collier en oeil de tigre, à fermoir et entre-pièces en argent.No longer availableDim. l: 43 cm180Estimate: € 160 / 200 -
#712“Naakt.” Gemengde techniek. Gesigneerd.
”Nu”. Techniques mixtes. Porte une signature.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#525Pied à LassayEen comtoiseklok van gedreven geel koper.
#800Een Venetiaanse luchter met tien lichtpunten en kristallen pendeloques.
#249“Portret van een jonge vrouw”. Potlood op papier. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
”Portrait d’une jeune fille”. Crayon sur papier. Pas de signature. XIXième siècle.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 120 / 140