Similar lots by type
-
#68Een gebeeldhouwd houten horlogehouder met een metalen zakhorloge. Napoléon III.
Un porte-horloge en bois sculpté et une montre à gousset en métal. Napoléon III.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#211Een lot van drie Duitse verordeningen uit bezet België, Eén uit 1914 en twee uit 1915.
Un lot de trois arrêtés allemands datant de l’occupation de la Belgique. Un de 1914 et deux de 1915.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#447Vier beeldjes van ivoor, Afrikaans en Chinees.
Quatre statues en ivoire africaine et chinoise.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#434Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947“Een smid”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Un forgeron”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 16,5 x 13 cmEstimate: € 120 / 200 -
#584“Zonsondergang”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Rigazzi.
”Coucher de soleil”. Huile sur toile. Porte la signature: Rigazzi.No longer availableDim. 62 x 132 cmEstimate: € 200 / 240 -
#416Een slagtand in messingen montuur in barokke stijl en gemonteerd als lamp. XIXe eeuw.
Une défense dans une monture en laiton, style Baroque et montée en lampe. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#212“Antverpiae Marchionatus et Dominium Mechliniae.” Een handgekleurde kopergravure, Allard. XVIIde eeuw.
”Antverpiae Marchionatus et Dominium Mechliniae”. Une gravure mise en couleurs à la main, Allard. XVIIième siècle.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 220 / 240 -
#283Een groengepatineerde metalen gaslantaarn. Gemonteerd op elektriciteit. Zonder glas.
Une lanterne à gaz montée à l'électricité en métal à patine verte. Sans verres.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 30 / 40 -
#157Een zitbank van gesculpteerd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Un canapé en bois sculpté et doré, style Louis XV.No longer availableDim. 95 x 130 cmEstimate: € 300 / 320 -
#137“Appolon”. Een schouwpendule van zamak en arduin, getooid met een beeld naar Bruchon. Met slinger, maar zonder sleutel.
”Apollon”. Une pendule de cheminée en régule et pierre de taille et décorée avec une statue d’après Bruchon. Avec balancier, mais sans clé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100 / 160 -
#472“Madonna en kind”. Een XIXe eeuwse devotieprent van aquarel en diverse stoffen.
”Vierge à l’Enfant”. Une image de dévotion du XIXième siècle, en divers tissus et aquarelle.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#5Een lot fantasiejuwelen allerlei waaronder kettingen, hangers bezet met madonna’s, manchetknopen een dameshorloge clipper. E.A.
Un lot de bijoux fantaisie comprenant des chaînes, pendentifs, boutons de manchettes et une montre dame ‘clipper’, etc.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#607“Aphrodite”. Een sculptuur van ivoor. Begin XXe eeuw.
”Aphrodite”. Une sculpture en ivoire. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 260 / 280 -
#353BochEen driedelig kaststel van blauw en wit aardewerk, waarbij de dekselvaas getooid met een tempelleeuwtje. Onderaan gemerkt. Belgisch werk in opdracht van Royal Sphinx, Holland.
Une garniture de cabinet en trois pièces en faïence bleue et blanche, dont un vase à couvercle décoré d’un lion de temple. Marque sous la base. Travail belge pour Royal Sphinx, Hollande.No longer availableDim. h: 39 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#773Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Decor no. 2940.
Un vase Art Déco en faïence polychrome au décor fleuri. Marque sous la base. Décor n° 2940.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 40

