Similar lots by type
-
#68Een gebeeldhouwd houten horlogehouder met een metalen zakhorloge. Napoléon III.
Un porte-horloge en bois sculpté et une montre à gousset en métal. Napoléon III.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#211Een lot van drie Duitse verordeningen uit bezet België, Eén uit 1914 en twee uit 1915.
Un lot de trois arrêtés allemands datant de l’occupation de la Belgique. Un de 1914 et deux de 1915.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#447Vier beeldjes van ivoor, Afrikaans en Chinees.
Quatre statues en ivoire africaine et chinoise.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#773Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Decor no. 2940.
Un vase Art Déco en faïence polychrome au décor fleuri. Marque sous la base. Décor n° 2940.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#637Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#190Een 14 karaats roze gouden ring bezet met een Fancy color diamant van 0,71 ct. SI1. en kleine briljantjes.
Une bague en or rose 14 ct sertie d’un diamant Fancy color de 0,71 ct SI1 et de petits brillants.No longer availableDim. 2,51 gEstimate: € 700 / 800 -
#596Een gefineerd Engels bureau met kalfslederen blad.
Bureau en bois de placage à tablette en vachette. Travail anglais.No longer availableDim. 175 x 114 cmEstimate: € 100 / 120 -
#633Porseleinen schotel en bowl van porselein met Imari decor.
Un plat et un bol en porcelaine , décor Imari.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#573“Oude man met staf, een jongeman en een reiger”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
”Vieil homme et son bâton, jeune homme et un héron”. Une statue en ivoire sculptée. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24,5 cm (z.s.)Estimate: € 120 / 180 -
#616Een reeks van zes recent gerestaureerde en gebeitste houten stoelen met opengewerkte rug. Met twee bijpassende armstoelen.
Suite de six chaises et deux fauteuils récemment restaurées aux dossiers ajourés.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 550 / 650 -
#165Een parelhalssnoer met 14 karaats roze gouden slot bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een amethist van ± 12 ct.
Un collier de perles avec fermoir en or rose et serti de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#609Theo BeerendonkPeriod: 1905 - 1979“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 15,5 x 36 cmEstimate: € 260 / 280 -
#744Twee iconen: Christus Pantocrator en de Aartsengel Michael. Recent werk.
Deux icônes: le Christ Pantocrator et l’archange Michel. Travail contemporain.No longer availableDim. ± 21 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#144Raphaël LagyePeriod: 1862-1952“Kinderen op de boulevard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Enfants sur le boulevard”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 200 / 220 -
#664Een oude zwaardbajonet.
Epée-baïonnette ancienne.No longer availableDim. l: 69,5 cmEstimate: € 60 / 80

