Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drakenschip van jadeïet op houten sokkel (klein letsel).

Drakenschip van jadeïet op houten sokkel (klein letsel).

Un navire à dragons en jadéite sur socle en bois (petit dégât).
Dim. h: 45 cm l: 51 cm
SKU: 2310180550.
Category: Uncategorized.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #550
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #68

    Een gebeeldhouwd houten horlogehouder met een metalen zakhorloge. Napoléon III.

    Un porte-horloge en bois sculpté et une montre à gousset en métal. Napoléon III.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #211

    Een lot van drie Duitse verordeningen uit bezet België, Eén uit 1914 en twee uit 1915.

    Un lot de trois arrêtés allemands datant de l’occupation de la Belgique. Un de 1914 et deux de 1915.
    No longer available
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #447

    Vier beeldjes van ivoor, Afrikaans en Chinees.

    Quatre statues en ivoire africaine et chinoise.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #516

    Een Indisch wollen karpet.

    Une carpette indienne en laine.
    No longer available
    Dim. 220 x 140 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #19
    J. Grimay

    “Stilleven met bloemen en perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, fleurs et pêches”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 46 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #161
    A. Rousaud

    “Een slapend meisje op een zetel.” Beeld van zamak. Gesigneerd.

    ”Jeune fille dormant sur un fauteuil”. Une statue en régule. Signée.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #534

    “De Hoeve”. Gehoogde houtskooltekening. Draagt een handtekening: Weissenbruch.

    ”La Ferme”. Fusain rehaussé. Porte la signature: Weissenbruch.
    No longer available
    Dim. 17 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #533

    Een gesculpteerde slagtand in de vorm van een rij olifantjes. Afrikaans werk, begin XXe eeuw. Beschadiging.

    Une défense sculptée en forme de file d’éléphants. Travail africain, début XXième siècle. Dégâts.
    No longer available
    Dim. l: 92 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #208

    “Mercurius”. Een bronzen beeld naar een werk van Jean de Bologne. Op het marmeren voetstuk een bronzen fries met putti die kunsten bedrijven in reliëf.

    ”Mercure”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Jean de Boulogne. Sur socle en marbre représentant des putti oeuvrant l’art, en relief.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #701

    Een zittende figuur met scroll van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc de Chine. Achteraan gemerkt.

    Une figure assise avec un rouleau chinois, en porcelaine monochrome blanche, dans l’esprit Blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #57

    Een paar messingen appliques met telkens twee lichtpunten.

    Une paire d’appliques en laiton à deux points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #170

    Een 18 karaats roze en wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,67 ct. en een centrale toermalijn van ± 1 ct.

    Une bague en or rose et blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,67 ct et une tourmaline centrale de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,52 g
    Estimate: € 1700 / 1800
  • #590

    Een baars van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Frans werk.

    Une perche en faïence polychrome. Travail français.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #617

    “Beertjes”. Een groepje van terracotta. Zuid Amerika.

    “Oursons”. Groupe en terre cuite. Amérique du Sud.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #108

    “Bloemenmeisje”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.

    ”Jeune fille au fleurs”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More