#424Barbie
Vincent Van Gogh; sunflower. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
#286
Un grand vase à col en porcelaine de Chine à décor de personnages d'après l'exemple cantonais.No longer availableDim. H. 89 cmEstimate: € 100/150 -
#123
Een scheepsmaquette van een vissersboot.
Une maquette de bateau de pêche.No longer availableDim. l: 77 cmEstimate: € 120/180 -
#661Val St. Lambert
#611
Een marmeren klokstel stijl Art Deco.
#403Val St. Lambert
Een vaas van roze en kleurloos kristal met getorste ribben. Onderaan gemerkt.
#674
#153Imperial
Een messingen klokstel met marmer, gedecoreerd met bronzen saters. Duitsland.
Une garniture de cheminée trois pièces en laiton sertie de marbre, décorée de satyres en bronze. Allemagne.No longer availableDim. h 61 & 66 cmEstimate: € 120/200 -
#456Nain
Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
#11Val Saint Lambert
#540Goebel, Germany
#394Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
La Machination. Huile sur toile. Signée et datée 1986. Accompagnée du crâne représenté.No longer availableDim. 25 x 26 cmEstimate: € 200/300