Similar lots by type
-
#519Youri DemeurePeriod: 1927 - 2003“Materie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
“Matière”. Huile sur toile. Signée et datée ‘96.No longer availableDim. 75 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#159Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927“Marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#302Gevaert“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine aux voiliers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 61 cmEstimate: € 60 / 100 -
#262Van Lanotte (?)“De smid”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le forgeron”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#149Alfred Schenk“Schapen in de stal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Moutons dans la bergerie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#332Dolf Van RoyPeriod: België 1858 - 1943“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#559B. De Bruyn“Besneeuwd hoevelandschap bij schemering”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage enneige aux fermes au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 55 / 65 -
#264“Stadszicht”. Olieverf op paneel.
“Vue de ville”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#324L. Van Langendonck“Romantisch landschap met vier badende dames”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1877. Kleine beschadigingen.
“Paysage romantique aux quatre baigneuses”. Huile sur toile. Signée et datée 1877. Petits accidents.No longer availableDim. 80 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#579Renaat Ivens“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 220 / 240 -
#584Liviu CalinescuPeriod: °1946“Cosmos and future”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cosmos et future”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 97 x 195 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#222Karel De BauwPeriod: 1909 - 2002“De banjospeler”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le joueur de banjo”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 420 / 460 -
#229Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932“Hoeve met kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ferme et poules”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 160 / 200 -
#174Julien StappersPeriod: 1875 - 1960“Frans dorpszichtje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village français”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 180 / 260 -
#292Lode BosmansPeriod: °1925“Winters plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de campagne en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#604Adrian Serban - ChiraPeriod: °1958“Abstracte mannen- en vrouwenfiguur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
“Homme et femme”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableDim. 121 x 121 cmEstimate: € 300 / 500 -
#189Adolphe KellerPeriod: 1880 - 1968“St.-Tropez”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Saint-Tropez”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200 / 280 -
#524Anton HeyboerPeriod: 1924 - 2005“Danseres”. Gemengde techniek op papier.
“Danseuse”. Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 39 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#219Jan Van Baelen“Schapen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moutons dans la bergerie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 650 / 700 -
#422“Roeiboot voor een stad”. Olieverf op paneel.
“Chaloupe devant une ville”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#209Jan MaesPeriod: 1876 - 1974“Terugkeer naar de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Retour à l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 85 cmEstimate: € 260 / 300 -
#509Mangbetu Eres“Jeune fille congolaise”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1954.
“Jeune fille congolaise”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1954.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#789Fre Steeman“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#592Adrian Serban - ChiraPeriod: °1958“Obsessie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘93.
“Obsession”. Huile sur toile. Signée et datée 1993.No longer availableDim. 135 x 150 cmEstimate: € 600 / 1000
Other lots in this auction
-
#786Twee mahoniehouten stoelen in Biedermeierstijl.
Deux chaises en acajou de style Biedermeyer.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#375Een mahoniehouten tafel met kantelend en gefineerd blad. Engels werk, XIXe eeuw.
Table en acajou à abattant en bois de placage. Travail anglais, XIXe siècle.No longer availableDim. 114 x 72 cmEstimate: € 200 / 240 -
#334Romain Malfliet“Dreef”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
“L’Avenue”. Gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 32 x 36 cmEstimate: € 25 / 40 -
#169Cipriani Antonio MannucciPeriod: 1882 - 1970“Jonge vrouw aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1928.
“Jeune femme à la mer”. Huile sur toile. Signée et datée 1928.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#490Een grote bewerkte slavenarmband van ivoor.
Grand bracelet d’esclave en ivoire sculpté.No longer availableDim. 259,40 gEstimate: € 100 / 150 -
#514C. Platten (?)“Compositie met stoel en koe”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition avec chaise et vache”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#529“Naakte danseres”. Tekening. Draagt een handtekening: Rassenfosse.
“Danseuse nue”. Dessin. Porte une signature: Rassenfosse.No longer availableDim. 23 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#119A. Verkoye“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue du bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 30 / 50 -
#377Een driedelig theeservies van basaltware, bestaande uit een theepot, een melkkannetje en een suikerpot. Engels werk.
Service à thé trois pièces en faïence dite basaltware comprenant la théière, le pot à lait et le sucrier. Travail anglais.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#158Een oude percolator van glas en geel koper. We voegen er een koperen koffiepot aan toe.
Percolateur ancien en verre et cuivre jaune. Nous ajoutons une cafetière en cuivre.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#527“Door de waaier”. Verguld bronzen. Japan, begin XXe eeuw.
“A travers l’éventail”. Bronze doré. Japon, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#146MeshedEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180 / 220

