Other lots by Peiser
-
#422Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“La Cour, rue du Faucon”. Ets. Genummerd 37/150 en gesigneerd buiten de plaat.
La Cour, rue du Faucon. Eau-forte. Numérotée 37/150 et signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 80/120 -
#142Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Portret uit de reeks La Crapule”. Lithografie. Genummerd 15/25 en gesigneerd buiten de plaat.
Portrait de la série La Crapule. Lithographie. Numérotée 15/25 et signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 45 x 33 cmEstimate: € 100/150 -
#192Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Les sans-travail”. Ets. Genummerd 73/100 en gesigneerd buiten de plaat.
“Les sans-travail”. Eau-forte. Numérotée 73/100 et signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 45 x 33 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#691
Een groot en gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit negen verschillende schotels, een tafelemmertje, twee flessenzetters en drie kleine schaaltjes.
Un grand et varié lot de métal argenté, composé de neuf plats différents, un seau de table, deux poseurs de bouteilles et trois petits plats.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#631Canon
Een lot van vier oude camera’s, jaren ‘60 & ‘70:- Canon TX met FD 50/ 1.8 lens.- Canonet 28.- EX 100 AUTO QL met 50/ 1.8 lens- Canon Macro Bellows voor FL.Goede conditie met documentatie voor TX en FL-balg.
Un lot de quatre anciens appareils photo, années 60 & 70 : - Canon TX avec objectif FD 50/1.8. - Canonet 28. - EX 100 AUTO QL avec objectif 50/1.8 - Canon Macro Bellows pour FL Bon état avec documentation pour soufflets TX et FL.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#303
Een lot kristal, bestaande uit een meerkleurige vide-poche, een kleurloze schenkkan en een roze vaas op voet, gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot de cristal, composé d'un vide-poche multicolore, d'un pichet incolore et d'un vase rose sur pied, marqué Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 7, 25 & 28 cmEstimate: € 40/60 -
#67
Een messingen voetstoofje, door de eigenares gemerkt ‘Marie Louise De Cramer 1840’ Oorsporng: Begijnhof Lier.
Un chauffe-pieds en laiton, marqué 'Marie Louise De Cramer 1840' par le propriétaire. Origine : Begijnhof Lier.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100/150 -
#533Kashmir
Een handgeknoopt kleedje van zijde.
Une robe en soie nouée à la main.No longer availableDim. 203 x 125 cmEstimate: € 60/100 -
#245
Een 18 K witgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een parel.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de deux diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct. et d'une perle.No longer availableDim. 2,05 gEstimate: € 150/200 -
#502
“Le mousquetaire bleu” & “La femme nue”. Twee lithografieën naar werken van Pablo Picasso, uitgegeven bij Artco, France. Met certificaat op de rugzijde.
Le mousquetaire bleu & La femme nue. Deux lithographies d'après des œuvres de Pablo Picasso, éditées par Artco, France. Avec certificat au dos.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 300/400 -
#335
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,52 ct.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 750/850 -
#560Goebel, Germany
“Engel mit flöte”. Een groepje van meerkleurig biscuit.. Onderaan gemerkt. No.42 057 30.
“Engel mit flöte”. Un groupe en biscuit multicolore. Marqué en bas. No.42 057 30.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#544
“Zicht te Marokko”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
Vue du Maroc. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 80/120 -
#301
Twee gedraaide en zwartgelakte houten hoedenstaanders.
Deux porte-chapeaux en bois tourné et laqué noir.No longer availableDim. h: 34 & 52 cmEstimate: € 40/50 -
#686Abadeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 142 x 65 cmEstimate: € 40/60