Other lots by Peiser
#422Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
#142Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
Portrait de la série La Crapule. Lithographie. Numérotée 15/25 et signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 45 x 33 cmEstimate: € 100/150 -
#192Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Les sans-travail”. Eau-forte. Numérotée 73/100 et signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 45 x 33 cmEstimate: € 120/200
#276
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
#578
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#599J. Buisson
#233
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
#105Axedo
Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsband.
#533Kashmir
Een handgeknoopt kleedje van zijde.
#118
Un lot de couverts en argent composé d'un couvert à salade avec os, deux pelles à gâteaux, deux cuillères à glace et 6 cuillères à dessert 800‰, poinçon de maître R. Schapmans.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#200
Une bague en forme de fleur en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,30 ct.No longer availableDim. 4,34 gEstimate: € 1600/1800 -
#700
Een zesspakig houten scheepsroer.
Barre de navire à six rayons.No longer availableDim. Ø: 70 cmEstimate: € 80/100 -
#450Goebel, Germany
#92Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Rivierlandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#404Barbie
Great eras; Grecean. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques ; Déesse grecque. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35