#450
#369Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Kerkinterieur”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Intérieur d’église”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 30/40 -
#496Keshan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapîjt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 282 x 180 cmEstimate: € 200/300 -
#745Vincenti
Een dubbele ketting met hanger bezet met half edelsteen.
#359
Twee prenten naar de klassieke oudheid.
#800
Twee verschillende paraplu’s met houten handvat en één met lederen handvat.
#259
#707
Une série de six cornets en porcelaine de Bruxelles, dont deux paires et deux seuls. Fin XIXème siècle. Le plus grand avec un éclat.No longer availableDim. h: 14 - 20 cmEstimate: € 60/80 -
#655
“Leopard”. Een cosmetica case van aluminium.
#261
Twee verschillende houten schouwpendules. zonder sleutel.
#207
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld in de geest van Botero.
#95Longchamp
Een bruin lederen adressen agenda.
Agenda à adresses en cuir brun.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 50/80