Other lots in this auction
-
#89Leon LommaertPeriod: 1904-1978
“Schuurtje op een zonnige dag”. Olievef op paneel. Gesigneerd.
”Petite grange durant un jour ensoleillé”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 180/200 -
#503
Een schotel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van kostbaarheden.
Plat en porcelaine de Chine polychrome à décor de signes auspicieux.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 90/120 -
#746
Een kleine wandconsole met een roze marmeren blad. Poot gerestaureerd.
Petite console à tablette en marbre rose. Restauration à un pied.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 80/120 -
#548
Twee ronde dekseldozen van Chinees porselein met een decor van kinderen in een tuin. Onderaan gemerkt. Op houten sokkels.
Deux boites rondes à couvercle en porcelaine de Chine à décor d’enfants dans un jardin. Marque sous la base. Sur socles en bois.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 200/240 -
#401
Een haan van meerkleurig Muranoglas.
Un coq en verre Murano polychrome.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/50 -
#324
“Herbergtafereel”. Olieverf op paneel. Eind XIXe eeuw.
”Scène dans une auberge”. Huile sur panneau. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 200/300 -
#395
Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.
Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/200 -
#522Tumarkin
“Identiteit”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 16/18 buiten de plaat. Zonder glas.
“Identité”. Une lithographie. Signée et numérotée 16/18 hors planche. Verre manquant.No longer availableDim. 41 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#478
Een pompoenvormig theepotje van blauw en wit Chinees porselein met verzilverd metalen monturen, versierd met draken en het deksel getooid met een aapje.
Théière de forme citrouille en porcelaine de Chine bleue et blanche aux montures argentées et à décor de dragons. Couvercle surmonté d’un petit singe.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80/100 -
#321
“The young nigger bank”. Een gepolychromeerd metalen spaarpot.
”The young nigger bank”. Une tirelire en métal polychrome.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30/50 -
#543
“Chinese wijze met staf”. Een beeld van meerkleurig porselein.
”Sage chinois avec son bâton”. Une statue en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 270/320 -
#83
Een paar barokke engeltjes van verguld gips. Eén arm hersteld.
Deux angelots en plâtre doré, style Baroque. Un bras a été réparé.No longer availableDim. L. 30 cmEstimate: € 200/240