Other lots by Van de Vyver
#499G. Hauman“Het circus”. Olieverf op doek”. Gesigneerd en gedateerd 1977.
"Le cirque". Huile sur toile". Signée et datée 1977.No longer availableDim. 102 x 82 cmEstimate: € 200 / 300 -
#171Een antieke viool met strijkstok en in koffer. Niet gemerkt.
#423Een vierhoekig bronzen doosje. Midden Afrika.
#242Robert Demol“Marinezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue navale". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#656Een paar gebeeldhouwde houten afrikaanse palaverstoeltjes.
Une paire de chaises africaines à palabres en bois sculpté.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60 / 80 -
#609“Sixties”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd XV/XXXV buiten de plaat. Artiestenproef.
"Sixties". Une lithographie. Signée et numérotée XV/XXXV à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 47 x 76 cmEstimate: € 40 / 50 -
#124Geo Page“Zicht op Mol in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de Mol à l'automne". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#331Val Saint LambertEen ijsemmer van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
#689Een eikenhouten brievenkoffertje met messingen handvaten.
#698Een eikenhouten eendeurs hangvitrine.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,45 ct et d'une émeraude centrale de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 5,87 gEstimate: € 500 / 600 -
#61Meissen“Amor met een gevleugeld hart”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
« Amour au cœur ailé ». Figurine de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 60 / 80