Other lots by Van de Vyver
Other lots in this auction
-
#618Val Saint lambert
Drie verschillende vaasjes van gekleurd kristal op voet in lichtgroen, docnkergroen en blauw. De eerste twee gemerkt onderaan.
Trois vases différents en cristal coloré sur pied en vert clair, vert foncé et bleu. Les deux premiers marqués en bas.No longer availableDim. h: 20,5, 22,5 & 23 cmEstimate: € 90/120 -
#643
Twee verschillende mineraalfracties.
Deux fractions minérales différentes.No longer availableDim. l: 10 & 17 cmEstimate: € 30/40 -
#642
Een lot van zeven spaarpotjes van aardewerk en blik.
Lot de sept tirelires en faïence et étain.No longer availableDim. h: 10 - 16 cmEstimate: € 30/35 -
#149Victor Houben
“De schaapherder.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Le berger." Huile sur toile. Signeé.No longer availableDim. 60 x 91 cmEstimate: € 100/140 -
#611Val Saint Lambert
Een lot bestaande uit twee langgerekte coupes en een asbak. Twee met merk en gegraveerd.
Un lot composé de deux coupes allongées et d'un cendrier. Deux avec marque et gravés.No longer availableDim. l: 66, 56 & 20 cmEstimate: € 60/80 -
#213
Een verstelbare tafellamp met twee lichtpunten.
Une lampe de table réglable avec deux points lumineux.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 70/100 -
#569Hom Ruinsteds
“Klaprozen, vlinder en kever”. Gouache op papier. Gesigneerd.
« Coquelicots, papillon et scarabée ». Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 17 cmEstimate: € 40/60 -
#169
“Portret van Agnes de Locquenghien”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.
"Portrait d'Agnès de Locquenghien". Huile sur toile. XVIIème siècle. Restaurée et retoilée.No longer availableDim. 108 x 83 cmEstimate: € 600/800 -
#694
Een zwartgelakt tweepersoonsbed met smeedwerk.
Un lit double laqué noir avec ferronnerie.No longer availableDim. 200 x 145 cmEstimate: € 30/40 -
#43
“Moeder en kind met kat”. Een groepje van meerkleurig Saksisch porselein. Gemerkt met gekroonde F.
"Mère et enfant avec chat". Un groupe de porcelaine saxonne multicolore. Marqué du F couronné.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 50/70 -
#394
“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
"Nature morte florale". Aquarelle sur papier. Pas clairement signé.No longer availableDim. 72 x 53 cmEstimate: € 180/240 -
#391
Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken en planten. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons et végétaux. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120