Other lots in this auction
-
#700
Een gedraaid houten theetafeltje met een messingen blad, versierd met een gegraveerd drakendecor.
Table à thé en bois tourné à tablette en laiton décoré de dragons gravés.No longer availableDim. H:67cmEstimate: € 35/50 -
#187Delacre, Bruxelles
Een oude apothekersweegschaal. Schade aan een onderhoek. Met gewichtensetje (Kleinste gewichtjes manco).
Bascule de pharmacien ancienne. Dégât à un coin. Avec boîte à poids, les plus petits manquant.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#414
“Mogol-hofhouding”. Een Indische gouachetekening op zijde.
Mogul Court. Un dessin indien à la gouache sur soie.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 60/100 -
#651
Een verguld bronzen vlaggenstokornament in de vorm van de Brabantse leeuw op een lauwerkrans met de wapenspreuk van België.
Ornement de mât en bronze doré en forme de lion brabançon sur couronne de laurier aux armes de la Belgique.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50/70 -
#434
“Paardestal.” Potlood op papier. Draagt monogram ghb.
"Écurie pour chevaux." Crayon sur papier. Porte le monogramme ghb.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 60/80 -
#631Jacques Sillis
“Vogel”. Een beeld van plaaster met bronspatina en op marmeren sokkel. Gesigneerd.
”Oiseau”. Une statue en plâtre à patine bronze sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. H: 51 cmEstimate: € 60/80 -
#80
Twee herdenkingsmunt Boudewijn 1976. 900/1000. Bruto: 6,45 g. per munt Goudgewicht: 5,805 g. per munt. FDC.
Deux pièces commémoratives Boudewijn 1976. 900/1000. Brut : 6,45 g. par pièce Poids d'or : 5,805 g. par pièce. FDC.No longer availableDim. Ø 21 mmEstimate: € 600/650 -
#23
Een lot bestaande uit 8 medailles van burgemeester De Smet, Sint-Niklaas.
Lot composé de 8 médailles du maire De Smet, Sint-Niklaas.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#17Ardot
Een ovaal schoteltje van aardewerk met een duif in het decor.
Une soucoupe ovale en faïence à décor de pigeon.No longer availableDim. 20,5 cm x 30 cmEstimate: € 30/40 -
#142
Een spiegel in barokke stijl met verguld houten lijst en facetgeslepen spiegelglas.
Un miroir de style baroque avec un cadre en bois doré et un verre miroir à facettes.No longer availableDim. 100 x 72 cmEstimate: € 200/240 -
#644Bernard Charoy
“Vrouwenportret met zeilboten”. Lithografie op papier. Gesigneerd.
"Portrait de femme aux voiliers". Lithographie sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 cm x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#345Claude Zographos
“Kwartels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/100 buiten de plaat.
“Cailles” . Une lithographie. Signée et numérotée 48/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 17,5 x 12,5 cmEstimate: € 50/80