Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Drie ambachtslieden”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 8/50.
René De Pauw

“Drie ambachtslieden”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 8/50 buiten de plaat.

"Trois artisans". Une gravure. Signée et numérotée 8/50 à l'extérieur de la planche.
Dim. 45 cm x 34 cm
SKU: 2806220034.
Categories: Grafiek, Papier.
Auction day: 28 June 2022 19:00
Catalogue #34
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by De Pauw

  • #282
    Willem De Pauw

    “Interieur met kachel en waskom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Intérieur avec poêle et lavabo". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 45 / 65

Other lots in this auction

  • #282
    Willem De Pauw

    “Interieur met kachel en waskom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Intérieur avec poêle et lavabo". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #282
    Willem De Pauw

    “Interieur met kachel en waskom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Intérieur avec poêle et lavabo". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #282
    Willem De Pauw

    “Interieur met kachel en waskom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Intérieur avec poêle et lavabo". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #282
    Willem De Pauw

    “Interieur met kachel en waskom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Intérieur avec poêle et lavabo". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #282
    Willem De Pauw

    “Interieur met kachel en waskom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Intérieur avec poêle et lavabo". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #282
    Willem De Pauw

    “Interieur met kachel en waskom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Intérieur avec poêle et lavabo". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #282
    Willem De Pauw

    “Interieur met kachel en waskom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Intérieur avec poêle et lavabo". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #282
    Willem De Pauw

    “Interieur met kachel en waskom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Intérieur avec poêle et lavabo". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #282
    Willem De Pauw

    “Interieur met kachel en waskom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Intérieur avec poêle et lavabo". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #282
    Willem De Pauw

    “Interieur met kachel en waskom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Intérieur avec poêle et lavabo". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #282
    Willem De Pauw

    “Interieur met kachel en waskom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Intérieur avec poêle et lavabo". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #282
    Willem De Pauw

    “Interieur met kachel en waskom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Intérieur avec poêle et lavabo". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 45 / 65
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More