Other lots in this auction
-
#143Cormann & co., Bruxelles
Een schouwpendule van vuurverguld brons, getooid met twee vissersjongetjes. Het uurwerk gemerkt.
Une pendule de cheminée en bronze doré au feu, ornée de deux garçons de pêcheur. Le mouvement est marqué.No longer availableDim. H. 35 x B. 45 cmEstimate: € 200/250 -
#668
Twee lichtgevende globes.
Deux globes lumineux.No longer availableDim. h: 38 & 41 cmEstimate: € 40/50 -
#457
Een leeuw van gepatineerd brons. Japan, tijdperk Meiji. Onderaan gemerkt.
Un lion en bronze patiné. Japon, époque Meiji. Marqué en bas.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 260/300 -
#484
Kifwebe. Een Luba helmmasker, volledig bekleed met schelpen, koper, haar, kraaltjes enz. DRC.
Kifwebe. Un masque de casque Luba, entièrement recouvert de coquillages, de cuivre, de cheveux, de perles, etc. RDC.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 200/280 -
#243
“Christus draagt het kruis”. Een bronzen beeld met bruin patina. Naar een werk van Laurent.
Le Christ porte la croix . Une statue en bronze à patine brune. D'après une oeuvre de Laurent.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/180 -
#111
Een bewerkt schild van een zeeschildpad. Angola.
Une carapace sculptée d'une tortue de mer. Angola.No longer availableDim. 70 x 66 cmEstimate: € 250/300 -
#496
Een verlengbare antieke Engelse tafel. Met verlengblad.
Une table anglaise ancienne extensible. Avec rallonge.No longer availableDim. 183 x 135 cmEstimate: € 180/240 -
#285
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. en een centrale briljant van +- 0,33 ct. FVS2.
Une bague en or blanc 18 K sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,16 ct. Et un diamant central de + - 0,33 ct. FVS2.No longer availableDim. 3,14 gEstimate: € 600/700 -
#368
Een lot van drie meerkleurig porseleinen muziekgroepjes, waarbij twee Oost-Duitse en één Italiaans. Onderaan gemerkt.
Un lot de trois groupes de musique en porcelaine multicolore, deux est-allemands et un italien. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/80 -
#468
Een paar vazen van Chinees porselein, versierd met meerkleurige Europese decors en vergulde motieven op kobaltblauwe fond. Apocrief gemerkt onderaan.
Paire de vases en porcelaine de Chine, décorés de décors européens multicolores et de motifs dorés sur fond bleu cobalt. Marque apocryphe en bas.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/140 -
#398
Een geglazuurd aardewerken reliëf.
Relief en faïence à glaçure.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 25/35 -
#403
Een achthoekig bord van Chinees porselein met een famille rose decor van pioenen op het plat en met bloemen in en rond uitsparingen op de vleugel. Tijdperk Qinglong.
Assiette octogonale en porcelaine de Chine à décor famille rose de pivoines sur la base et de fleurs dans et autour des renfoncements de l'aile. Époque Qinglong.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 50/80