Similar lots by type
-
#332
“Ballerina”. Aquarel en inkt op papier. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd ‘68.
”Ballerine”. Aquarelle et encre sur papier. Signature illisible, daté ‘68.No longer availableDim. 48 x 30 cmEstimate: € 25/35 -
#449Gabriël
“Bruggetje”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
”Petit pont”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 11,5 x 16 cmEstimate: € 30/35 -
#272L. Voets
“Watermolen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Moulin à eau”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40/50 -
#312Louis RaemaekersPeriod: 1869 - 1956
“Kanaaltje”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Petit canal”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 25/35 -
#29
“Sloepen op het strand”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd ‘60.
”Chaloupes sur la plage”. Aquarelle sur papier. Signature illisible.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 25/35 -
#252L. Voets
“Zicht op de Onze-Lieve-Vrouwekerk te Aarschot. Gesigneerd.
”Vue sur l’église Sainte-Marie à Aerschot”. Signé.No longer availableDim. 58 x 44 cmEstimate: € 40/60 -
#224F. Verm***
“Dorpszicht” & “Plattelandszicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
”Vue de village” & “Paysage de campagne”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableDim. 34 x 54 cmEstimate: € 25/40 -
#259L. Voets
“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue fermière”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 41 x 55 cmEstimate: € 20/30 -
#434
“Vlakkencompositie”. Pastel op papier. Draagt een handtekening ‘Glarner’.
”Composition de plans”. Pastel sur papier. Porte la signature : ‘Glarner’.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 100/120 -
#479Henri RoidotPeriod: 1877 - 1960
“Hoevezicht in de lente”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue fermière au printemps”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#314
“Zittende vrouw op een rots”. Aquarel op papier. Apocrief gesigneerd.
”Femme assise sur un rocher”. Aquarelle sur papier. Signature apocryphe.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#594
“Moderne compositie”. Aquarel op papier. Gedateerd ‘63.
”Composition moderne”. Aquarelle sur papier. Daté ‘63.No longer availableDim. 51 x 30 cmEstimate: € 420/500 -
#64Etienne le ComptePeriod: °1931
“Vada dancer Colombo”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Vada dancer Colombo”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 28 cmEstimate: € 60/70 -
#362Yves ThieyPeriod: 1892 - 1984
“Liggend naakt”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
”Nu couché”. Un dessin sanguine. Signé.No longer availableDim. 22 x 26 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#432
Twee verschillende Morikarpetjes, waarbij het kleinste met lichte slijtage.
Deux carpettes Mori, dont la plus petite avec usures.No longer availableDim. 149 x 94 & 119 x 83 cmEstimate: € 30/60 -
#787Lalique France
Zes visschotels met reliëfdecor van distels, een grote ronde schotel, drie wijnglazen en een ringenhouder versierd met een steenbok. Alle gemerkt.
Six plats à poisson, décors de chardons , un grand plat rond, trois verres à vin et un porte-anneaux en forme de capricorne.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 40/50 -
#477
Een gemberpot van Chinees porselein met een houten deksel en een blauw en wit decor van pioenen.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à couvercle en bois et décor bleu et blanc de pivoines.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#601
“Twee figuren naast een pagode”. Een paar beelden van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Schade.
”Deux figures auprès d’une pagode”. Deux statues en ivoire sculptée polychrome. Dégâts.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200/260 -
#644
Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal. Eén met kleine randschilfer.
Deux drageoirs en cristal incolore taillé. Un comporte un petit éclat.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/80 -
#686
Een handgeknoopt wollen Kazaktapijt.
Un tapis Kazak en laine noué main.No longer availableDim. 302 x 208 cmEstimate: € 80/100 -
#382
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.
Partie de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#124Edmond DefroyennesPeriod: 1896 - 1977
“Schepen op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Navires sur l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 200/220 -
#65Lotus
Een roestvrij stalen herenhorloge met lederen polsband in originele doos.
Une montre pour homme en acier inoxydable à bracelet en cuir, dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#623
Een koperen luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre à huit points lumineux décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 220/300 -
#537Swarovski
Een lotje muziekinstrumenten van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een vleugelpiano met krukje, een harp, een mandoline en een saxofoon. De twee laatsten met metalen staandertje.
Petit lot d’instruments de musique en cristal taillé incolore comprenant un piano à queue avec tabouret, une harpe, une mandoline et un saxophone. Ces deux derniers avec support en métal.No longer availableDim. h: 7 - 11 cmEstimate: € 170/230 -
#324
“Meisjesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd “Luc” en gedateerd ‘75 (?).
”Portrait de jeune fille”. Huile sur panneau. Signé “Luc” et daté ‘75 (?).No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 40/50